LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 21 d.
„Džiugas“ – „Atmosfera“ 5:0 (2:0)
FOTO
Savoje aikštėje kol kas dar negalintis rungtynauti Telšių „Džiugas“ ketvirtadienį Mažeikiuose LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynėse įtikinamai 5:0 (2:0) įveikė „Atmosferos“ komandą.
Įpusėjus pirmajam kėliniui Vilius Lapeikis išvedė telšiečius į priekį (1:0), o po nepilnų dešimties minučių „Džiugo“ persvarą padvigubino Eimantas Stonkus (2:0).
Po pertraukos tas pats jaunasis Eimantas Stonkus pasižymėjo dar kartą (3:0) ir tai buvo jau devintasis įvartis šiose pirmenybėse ir tai Eimantui leidžia lyderiauti tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų. Netrukus „Džiugo“ gretose ketvirtąjį įvartį įmušė dar vienas jaunuolis Artūras Rudokas (4:0), o varžovų triuškinimą užbaigė Deivydas Augustinavičius (5:0).
Po šios pergalės „Džiugas“ bent iki šeštadienio pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.