"Klarksonas-Sakuona" iš Taurės varžybų eliminavo "KKT" ekipą

LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Aštuntfinalis
Rugpjūčio 26 d.

„Klarksonas-Sakuona“ - „KKT“ 2:1 (1:0)
Antradienio vakarą Kretingoje buvo sužaistos LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų aštuntfinalio rungtynės tarp Plikių „Klarksonas-Sakuona“ ir Kretingos „KKT“ komandų. Nors šiose rungtynėse įvarčius įmušė iš Kretingos kilę žaidėjai, tačiau į ketvirtfinalį pateko ne Kretingos komanda. „Klarksono-Sakuonos“ komandoje žaidžiantis kretingiškis Audrius Tolis baigiantis pirmajam kėliniui įmušė pirmąjį rungtynių įvartį (1:0).
„KKT“ komanda rezultatą sugebėjo išlyginti įpusėjus antrajam kėliniui, kai 11 metrų baudinį realizavo Jurijus Kurbangalijevas (1:1).
Pergalingas ir kelią į ketvirtfinalį „Klarksonui-Sakuonai“ atveriantis įvartis buvo įmuštas pačioje rungtynių pabaigoje, kai tiksliu smūgiu į vartus pasižymėjo Marius Valskis.
Ketvirtfinalyje „Klarksonas-Sakuona“ rungtyniaus su „Kuršių“ komanda.