"Juventa-99" susigrąžino lyderės pozicijas, "Džiugas" su "Kražantė" pasidalino po tašką

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 29 d.
„Džiugas“ - „Kražantė“                      1:1 (0:1)
„Juventa-99“ - „Akmenė-SC“           2:1 (2:1)

Penktadienio vakarą LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse sužaistos dvejos XII-ojo turo rungtynės. Be savojo stadiono kol kas pirmenybėse dalyvaujantis Telšių „Džiugas“ „namų“ rungtynes Kuršėnuose žaidė su Kelmės „Kražante“. Pirmieji įvartį pirmojo kėlinio 35-ąją minutę įmušė kelmiškiai, kai pasižymėjo Rolandas Leščius (0:1), tačiau „Džiugas“ likus žaisti kiek mažiau nei dešimt minučių Mantvydo Skiotio įvarčiu išlygino rezultatą (1:1) ir abi komandos pasidalino po tašką.
Kitoje vakaro dvikovoje Šiauliuose „Juventa-99“ jau pačią pirmąją rungtynių minutę praleido „Akmenės-SC“ žaidėjo Artūro Mačio įvartį (0:1). Bet dar pirmajam kėliniui slenkant į pabaigą suklydo „Akmenės-SC“ vartininkas, nukreipęs kamuolį į savus vartus (1:1), o prieš pat pertrauką „Juventą-99“ į priekį išvedė Darius Gulbinas (2:1). Po pertraukos rezultatas nebekito, tad „Juventa-99“ iškovojo aštuntąją pergalę pirmenybėse ir susigrąžino lyderės poziciją.