Lietingą vakarą "Jambo" įvarčių lietus

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 8 d.
„Jambo“–„HG-Sendvaris“     9:2 (4:1)

Į LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių pirmaujantį trejetuką siekianti sugrįžti „Jambo“ komanda, kiek daugiau vargo su „Herkaus Galerija-Sendvariu“ turėjo tik pirmąjį rungtynių pusvalandį, kai nerealizuotu 11 metrų baudiniu nepavyko padvigubinti persvaros, o už minutės buvo praleistas varžovų išlyginamasis įvartis (1:1). Tačiau jau nuo sekančios minutės prasidėjo „Jambo“ įvarčių lietus ir nesikuklindami mušti po du įvarčius per dvi minutes, „Jambo“ žaidėjai savo persvara žaibiškai didino. Iki pertraukos ji išaugo iki 4:1, o antroje rungtynių pusėje įmušę dar penkis įvarčius, „Jambo“ atitrūko iki 9:1. Tik paskutinis rungtynių įvartis krito į „Jambo“ vartus, tad galutinis rungtynių rezultatas – 9:2.

Rungtynių statistika:

Rezultatyviausi LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių žaidėjai :

Rezultatyviausi žaidėjai

Įvarčiai

1. Mindaugas Žemaitaitis („Klarksonas-Sakuona“)