Rokiruotės turnyrinės lentelės viršutinėje dalyje

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 10 d.
„Sparta“ – „Sarema“              5:3 (0:1)

„Titanic“ – „HG-Sendvaris“    4:3 (1:2)
Trečiadienį sužaistos dvejos atakaklio rungtynės Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje. Pirmose rungtynėse „Sarema“ laimėjo nerezultatyvų pirmąjį kėlinį rezultatu (1:0), tačiau po pertraukos nesugebėjo atsilaikyti nuo lygos rezultatyviausių žaidėjų Ernesto Razono ir Karolio Intos tikslių smūgių į vartus ir „Sparta“ antrojo kėlinio viduryje jau pirmavo 4:1. Netrukus Arvydas Trizno dar labiau padidino „Spartos“ pranašumą (5:1), kurį „Saremai“ per paskutines dešimt minučių pavyko sumažinti tik dvejais įvarčiais (5:3). Tad „Sparta“ turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiają vietą, į ketvirtąją vietą nustūmusi „Saremą“.

„Saremos“ suklupimu pasinaudojo „Titanic“ komanda, kuri tik po didelio vargo iškovojo pergalę 4:3 (1:2) prieš „Herkaus Galeriją-Sendvarį“. Rungtynių pradžioje gan greitai krito po įvartį į abiejų komandų vartus (1:1), tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui „HG-Sendvaris“ po Remigijaus Vaitkevičiaus įvarčio įgijo vieno įvarčio pranašumą (2:1), kurį ne tik išlaikė apie dvidešimt minučių, bet ir sugebėjo Karolio Tendžio įvarčiu dar ir padvigubinti (3:1). Vis gi favoritams pavyko per keletą minučių pakreipti rungtynių eigą sau palankia, nes du įvarčius įmušė Laurynas Norkus ir dar vieną pridėjo Tadas Gudauskas bei „Titanic“ išsiveržė į priekį (4:3). Tačiau rungtynių pabaiga „Titanic“ komandai nebuvo lengva ir tik fortūnos dėka pavyko išvengti dar bent poros „HG-Sendvario“ įvarčių ir taip išsaugoti sunkią pergalę (4:3).