"Nautica" iškovojo pergalę žaidimu, "Klaipėdos Universitetas" be žaidimo

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 11 d.
„Vakarų frontas“ – „Nautica“                     4:6 (2:4)

„Bočiai“ – „Klaipėdos Universitetas“         0:3 (b.ž.)
Ketvirtadienį Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje tarpusavyje rungtyniavo komandos, kurios kovoja dėl penktosios vietos turnyrinėje lentelėje. „Vakarų frontui“ buvo pavykę išsiveržti į preikį, po rezultatyviausio komandos žaidėjo Romo Stonio įvarčio, bet vėliau iki pertraukos sekė trys „Nauticos“ įvarčiai bei vienas „Vakarų fronto“ į savus vartus ir rezultatas tapo 4:1 „Nauticos“ naudai. Bet „Vakarų frontas“ dar pirmajame kėlinyje pradėjęs vytis varžovus (2:4), įpusėjus antrajai rungtynių pusei po Vaidoto Juškaus ir Romo Stonio įvarčių rezultatą išlygino (4:4). Rungtynių pabaiga sėkmingesnė buvo „Nauticai“, kurią po keletos minučių į priekį išvedė Edmundas Gaigalas, o paskutinėmis rungtyių akimirkomis rezultatą įtvirtino Jurij Jeremejev (6:4).  Pasiekta pergalė „Nauticai“ leido įsitvirtinti penktoje vietoje ir šešiais taškai atitrūkti nuo artimiausiųjų persekiotojų „Bočių“.
Tuo tarpu „Bočiai“ rungtynėms su „Klaipėdos Universitetu“
surinkę vos 7 žaidėjus ir pasistiprinę Jurijumi Jeremejevu žaidė tik „draugiškas rungtynes“, kurias „Bočiai“ laimėjo rezultatu 2:1 (0:1). Tačiau pagal nuostatus pergalė rezultatu 3:0 įskaityta „Klaipėdos Universitetui“.