Informacija iš Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų vadovų susirinkimo

Pateikiame informaciją iš rugsėjo 15 d. įvykusio Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų vadovų susirinkimo, kuriame buvo svarstomi "Titanic" ir "Nauticos" komandų nuostatų pažeidimai ir priimti sprendimai dėl rungtynių rezultatų anuliavimo.
Priminsime, kad žaidėjai Justas Adamas ir Nerijus Jurkaitis, nuo 2014 m. rugpjūčio 14 d. yra registruoti ir žaidė LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaujančios Plungės „Babrungo“ komandos sudėtyje ir pagal Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos nuostatus nebegalėjo atstovauti atitinkamai „Titanic“ ir „Nauticos“ komandoms, komandų vadovams pateikta svarstyti dėl „Titanic“ ir „Nauticos“ komandų rungtynių rezultatų anuliavimo nuo rugpjūčio 14 d., tose rungtynėse, kuriose rungtyniavo Justas Adamas ir Nerijus Jurkaitis.
Per susirinkimą komandų vadovus supažindinus su susidariusia situacija, susirinkime dalyvavvę komandų vadovai (išskyrus „Titanic“ komandos vadovus) pritarė, kad šiuo atveju būtų laikomąsi Klaipėdos miesto futbolo 7x7 futbolo lygos nuostatų ir komandoms pažeidusioms nuostatus būtų anuliuoti rezultatai ir įskaitomi pralaimėjimai rezultatu 0:3.


Informacija iš komandų vadovų susirinkimo:


Komandų vadovų susirinkimas įvyko 2014 m. rugsėjo 15 d. 18.00 val. Klaipėdos centrinio stadiono konferencijų salėje (Sportininkų 46, Klaipėda).

Dalyvavo komandų vadovai: Vasilij Nevolia (Titanic), Edurd Garšanov („Titanic“), Igor Sergejev („Vakarų frontas“), Romas Stonys (Vakarų frontas), Mindaugas Seminavičius („HG-Sendvaris), Dmitrij Jakovlev („Klaipėda city“), Anton Archipov („Klaipėda city“), Scott Palmer („Sarema“), Vladimir Gerasimov („Bočiai“), Marius Komovas („Klaipėdos Universitetas“), Romanas Gudlekis („Memel“), Ramūnas Čekavičius („Meglar“), Nerijus Butkus („Meglar“).

Svarstyta:
Rusėjo 11 d. „HG-Sendvaris“ komanda pateikė protestą dėl Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynių „HG-Sendvaris“ – „Titanic“ rezultato anuliavimo, nes „Titanic“ komandoje rungtyniavo Justas Adamas, kuris 2014 m. sezono antroje pusėje rungtyniauja LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaujančioje Plungės „Babrungo“ komandoje.
Komandų vadovams pateikus šį faktą, nuspręsta svarstyti ir ‚Nauticos“ komandoje žaidusio Nerijaus Jurkaičio atvejį, nes jis taip pat 2014 m. sezono antroje pusėje rungtyniauja LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaujančioje Plungės „Babrungo“ komandoje.
Kadangi minėti žaidėjai Justas Adamas ir Nerijus Jurkaitis, nuo 2014 m. rugpjūčio 14 d. yra registruoti ir žaidė LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaujančios Plungės „Babrungo“ komandos sudėtyje ir pagal Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos nuostatus nebegalėjo atstovauti atitinkamai „Titanic“ ir „Nauticos“ komandoms, komandų vadovams pateikta svarstyti dėl „Titanic“ ir „Nauticos“ komandų rungtynių rezultatų anuliavimo nuo rugpjūčio 14 d., tose rungtynėse, kuriose rungtyniavo Justas Adamas ir Nerijus Jurkaitis.

Nuspręsta:
„Titanic“ komandos žaidėjas Justas Adamas ir „Nauticos“ žaidėjas Nerijus Jurkaitis nuo 2014 m. rugpjūčio 14 d. yra registruoti ir žaidė LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaujančios Plungės „Babrungo“ komandos sudėtyje.
Tad nuo tos datos Justas Adamas ir Nerius Jurkaitis, pagal Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos nuostatų VII skyriaus „Komandų registracija“ 2-ą punktą „Komandose negalima registruoti LFF A lygos, LFF I-os lygos ir LFF II lygos komandose registruotų žaidėjų“ negalėjo atstovauti atitinkamai „Titanic“ ir „Nauticos“ komandai.
Remiantis Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos nuostatų IV skyriaus „Drausminės nuobaudos“ 3-iu punktu „Jei rungtynėse dalyvauja į protokolą neįrašytas, diskvalifikuotas arba teisės rungtyniauti komandoje neturintis žaidėjas, tai jo komandai užskaitomas pralaimėjimas 0:3“ „Titanic“ ir „Nauticos“ komandoms turi būti anuliuoti rezultatai ir užskaitomi pralaimėjimai nuo 2014 m. rugpjūčio 14 d. žaistose rungtynėse:

1)    2014 08 19 Nr. 79 „Klaipėda city“ – „Titanic“ 3:0 (faktinis rezultatas 2:6).

2)    2014 08 20 Nr. 81 „Nautica“ – „Meglar“              0:3 (faktinis rezultatas 1:6)

3)    2014 08 26 Nr. 86 „Titanic“ – Sparta“                 0:3 (faktinis rezultatas 3:4)

4)    2014 08 28 Nr. 89 „Memel“ – „Nautica“             3:0 (faktinis rezultatas 3:2)

5)    2014 09 04 Nr. 94 „Nautica“ – „Bega“ (abiejoms komandoms po pralaimėjimą 0:3, nes abi komandos nusižengė nuostatams) (faktinis rezultatas 7:5)

6)    2014 09 04 Nr. 96 „Meglar“ – Titanic“                 3:0 (faktinis rezultatas 2:9)

7)    2014 09 10 Nr. 100  „Titanic“ – „HG-Sendvaris“ 0:3 (faktinis rezultatas 4:3)

8)    2014 09 11 Nr. 101 „Vakarų frontas“ – „Nautica“ 3:0 (faktinis rezultats 4:6)

Per susirinkimą komandų vadovus supažindinus su susidariusia situacija, susirinkime dalyvavvę komandų vadovai (išskyrus „Titanic“ komandos vadovus) pritarė, kad šiuo atveju būtų laikomąsi Klaipėdos miesto futbolo 7x7 futbolo lygos nuostatų ir komandoms pažeidusioms nuostatus būtų anuliuoti rezultatai ir įskaitomi pralaimėjimai rezultatu 0:3.

 

 
< Atgal   Pirmyn >
 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas