Permainingoje dvikovoje "Saremos" pergalė prieš "Klarksoną-Sakuoną"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 16 d.
„Sarema“ – „Klarksonas-Sakuona“    5:3 (2:1)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse antradienį vyko principinė ir permaininga dvikova tarp „Saremos“ ir „Klarksono-Sakuonos“. Pastarajai komandai rungtynės prasidėjo sėkmingai, nes jau 7-ąją rungtynių minutę Nerijus Kosmakov išvedė „Klarksoną-Sakuoną“ į priekį (1:0). Bet „Sarema“ dar pirmajame kėlinyje pakreipė rungtynių eigą sau palankia linkme – 26-ąją minutę Karolis Kelpšas išlygino rezultatą (1:1), o po dešimties minučių Justas Jančauskas savo įvarčiu suteikė „Saremai“ vieno įvarčio pranašumą (2:1).
Po pertraukos komandos įvarčius mušė pakaitomis – į Luko Šarakauskio tikslų smūgį (3:1), už kelių minučių įvarčiu nuo 11 metrų atžymos atsakė Marius Komovas (3:2), kiek vėliau Justas Jančauskas vėl padvigubino „Saremos“ persvarą (4:2), bet likus kelioms minutėms Nerijus Kosmakov spėjo kiek atgaivinti „Klarksono-Sakuonos“ viltis (4:3). Pergalingą tašką padėjo Karolis Kelpšas, kuris po komandos draugo smūgio į vartų skersinį, pirmasis suskubo prie kamuolio ir iš poros metrų „sugrūdo“ jį į vartus bei įtvirtino „Saremos“ pergalę (5:3).

Rungtynių statistika:

Rezultatyviausi LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių žaidėjai :

Rezultatyviausi žaidėjai

Įvarčiai

1. Mindaugas Žemaitaitis („Klarksonas-Sakuona“)