"Klaipėda city" ir "Vakarų fronto" lygiosios bei "Saremos" pergalė prieš "HG-Sendvarį"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 17 d.
„Klaipėda city“ – „Vakarų frontas“       2:2 (0:2)

„Sarema“ – „HG-Sendvaris“                 5:1 (1:0)
Trečiadienį vakare sužaistos dvejos Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynės, kurių vienose užfiksuotos lygiosios, o kitose favoritė iškovojo gan nesunkią pergalę. „Vakarų frontas“ sėkmingai pradėjo rungtynes su „Klaipėda city“ ir po Romos Stonio bei Edgaro Jokubaičio įvarčiu, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 2:0. Tačiau lyg pristigęs jėgų „Vakarų frontas“ antroje rungtynių pusėje pagal žaidimą nusileido „Klaipėda city“ ekipai, kurios gretose du gražius įvarčius įmušė Viačeslav Čiumačenko ir Gerdas Kančelskis (2:2). Vis gi bent lygiąsias išsaugojęs „Vakarų frontas“, neleido „Klaipėda city“ ekipai prisivyti jo turnyrinėje lentelėje.
Kitose vakaro rungtynėse „Sarema“ ilgai vargo, kol pralaužė „Herkaus Galerijos-Sendvari“ gynybą ir tik likus penkios minutėms iki pertraukos įmušė vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje (1:0). Bet įsibėgėjus antrajam kėliniui, pabiro „Saremos“ įvarčiai vienas po kito  ir jau kėliniui įpusėjus rezultatas buvo 4:0 „Saremos“ naudai. Per paskutines dešimt minučių „Sarema“ dar vienu įvarčiu buvo padidinusi savo pranašumą, bet „HG-Sendvaris“ prieš pat rungtynių pabaigą garbės įvarčiu sumažino atsilikimą (1:5). Pergalė „Saremos“ komandai leido pakilti į antrąją poziciją turnyrinėje lentelėje.