"Klaipėdos Universitetas" palaužė "Spartos" pasipriešinimą, "Bočiai" nugalėjo "Nauticą"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 18 d.
„Kl.Universitetas“ – „Sparta“   11:4 (3:4)

„Nautica“ – „Bočiai“                    3:4 (1:1)
Po ketvirtadienį sužaistų dviejų Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynių, komandos iki varžybų pabaigos liko vos keturi turai. Viena iš ketvirtadienio dvikovų dar galėjo ženkliai įtakoti lygos nugalėtojų  klausimą, tačiau „Sparta“ aktyviai priešinusi „Klaipėdos Universitetui“ visą pirmąjį kėlinį, į pertrauką išėjo pirmaudama rezultatu 4:3. Tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje gerokai pasikeitė ir lygos lyderis „Klaipėdos Universitetas“ pirmiausia susitvarkęs problemas gynyboje, rungtynėms baigiantis savo įvarčiais visiškai palaužė varžovų gynybą ir rungtynes laimėjo net septynių įvarčių persvara (11:4).
Kitose rungtynėse tarpusavyje kovojo lygos vidutiniokai  – „Nautica“ ir „Bočiai“. Pirmojo kėlinio viduryje „Nautica“ išsiveržė į priekį po Jurijaus Jeremejevo įvarčio (1:0), bet prieš pat pertrauką Edgaras Stanikas rezultatą išlygino (1:1), o įsibėgėjus antrajam kėliniui tas pats Edgaras Stanikas ir išvedė „Bočius“ į priekį (2:1). Dar po kurio laiko „Bočiai“ sėkmės įkvėpti gražiais Viliaus Ignatavičiaus ir Vadimo Pinko įvarčiais, savo persvarą dar labiau padidino (4:1). Vis gi „Nauticai“ pakako vos kelių minučių, kad Roberto Benečio ir Jurijaus Jeremejevo įvarčiais vėl sumažintų atsilikimą iki minimumo (4:3). Atsilaikiusi iki rungtynių pabaigos, „Bočių“ komanda iškovojo aštuntąją pergalę ir išsilaikė penktoje tuenyrinės lentelės vietoje.