XV-ajame ture pergales iškovojo "Juventa-99", "Kražantė", "Babrungas" ir "Džiugas"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 20 d.

„Atmosfera“ - „Juventa-99“             1:3 (1:2)

XV-asis turas prasidėjo rungtynėmis Mažeikiuose, kur autsaiderė „Atmosfera“ siekė pasipriešinti pirmenybių lyderei „Juevntai-99“. Pačioje rungtynių pabaigoje lyderiai patys sau susikomplikavo rungtynes, kai vienas iš šiauliečių nukreipė kamuolį į savus vartus (1:0). Tačiau šeimininkams ilgai džiugauti neteko, nes „Juventa-99“ dar iki pertraukos spėjo ne tik Justino Kuizino įvarčiu išlyginti rezultatą (1:1), bet ir po kelių minučių Robertas Visockas  tiksliu smūgiu suteikė „Juventai-99“ vieno įvarčio pranašumą (2:1). Link nugalėtojų vardų pergalingai žygiuojančios „Juventos-99“ pergalę antrojo kėlinio viduryje įtvirtino Paulius Bieliauskas (3:1).
Šiauliečiai ir toliau išlaiko trijų taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus, tad per likusias dvejas rungtynes jei „Juventai-99“ pavyks surinkti keturis taškus, ji patys sau garantuos nugalėtojų vardus antrą sezoną iš eilės.

„Kražantė“ - „Venta“                          3:1 (2:1)
Šiauliečių suklupimo iki šio turo laukė mažiausiai trys komandos, tarp kurių ir Kelmės „Kražantė“, pirmaujančiam trejetukui lipanti ant kulnų. Šiame ture „Kražantė“ savoje aikštėje rungtyniavo su Kuršėnų „Venta“, kuriai šiame sezone beliko minimalistiniai tikslai – išsaugoti bent septintąją vietą.
Bet ir šiose rungtynėse įvartis pirmiausia pabuvojo favoritų vartuose, kai 11-ąją minutę pasižymėjo „Ventos“ žaidėjas tadas Glodenis (0:1). Lyg pagal tą patį scenarijų vykusiose rungtynėse, „Kražantės“ ekipa sužaidus apie pusvalandį ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (2:1), po Vaido Viktoravičiaus ir Andriaus Viktoravičiaus įvarčių.
Įsibėgėjus antrajam kėliniui šeimininkai galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet Andriui Viktoravičiui nepavyko sėkmingai realizuoti 11 metrų baudinio. Vis gi „Kražantės“ pranašumas padvigubėjo (3:1) likus žaisti kiek daugiau nei dešimt minučių, kai pergalę įtvirtino Edvino Čeilutkos įvartis.


„Babrungas“ - „Širvėna“                    9:1 (6:0)
Plungės „Babrungas“ savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo nesunkią ir rezultatyvią pergalę prieš Biržų „Širvėnos“ komandą, kuriai jau nebėra galimybių pakilti iš šeštosios vietos, o ir vargu ar bus aplenkta žemiau esančių ekipų. Tad plungiškiai lyg pasimėgaudami siuntė kamuolį į nepajėgiausios sudėties rungtyniavusios „Širvėnos“ vartus. Iki  pertraukos „Babrungas“ net šešis kartus privertė varžovus imti kamuolį iš savo vartų tinklo (6:0), iš kurių net tris kartus teko tai daryti po tikslių Valento Mitkaus smūgių į vartus.
Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė, tik kamuolys dukart mažiau kartų pabuvojo „Širvėnos“ vartuos, tačiau vieną iš įvarčių įsimušė patys biržiečiai. Pačioje rungtynių pabaigoje „Širvėna“ įmušė garbės įvartį ir rungtynių teisėjo finalinis švilpukas užfiksavo įtikinamą „Babrungo“ pergalę (9:1), kuri leido pakilti į antrąją vietą.


„Džiugas“ - „Minija“                           1:0 (1:0) FOTO
Atkakliausia ir labiausiai intriguojanti  kova šeštadienį vyko Kuršėnuose tarp Telšių „Džiugo“ ir Kretingos „Minijos“ komandų. Lygiavertė ir intriguojanti dvikova prasidėjo atkakliu žaidimu kiekviename aikštės centimetre, tad žaidėjai siekė nenusileisti kiekvienoje dvikovoje dėl kamuolio neleisti varžovams šeimininkauti prie savųjų vartų. Įsibėgėjus rungtynėms, kretingiškiai savoje baudos aikštelėje kiek laisvesnį paliko rezultatyviausią pirmenybių žaidėją Eimantą Stonkų, kuris galva nukreipė kamuolį į „Minijos“ vartus (1:0).
Vėliau „Džiugas“ gal kiek ir atidavė iniciatyvą kretingiškiams, tačiau „Minijos“ žaidėjams sunkiai sekėsi sėkmingai užbaigti savo sukurtas atakas. Antroje rungtynių pusėje kretingiškiai bandė didesnėmis pajėgomis bent išlyginti rezultatą, bet neišnaudojo susikurtų progų, o baigiantis rungtynėms jau kontratakuodami telšiškiai vos nepasinaudojo atsivėrusiomis skylėmis apie puolimą labiau galvojusios „Minijos“ gynyboje.
Tad šiose rungtynėse vos vienintelis įvartis nulėmė,  kad „Džiugas“ kiek sustiprino savo pozicijas dėl prizinių vietų, o „Minijai“ sukomplikavo sezono pabaigą ir dabar reiks ne tik patiems siekti sėkmingų rezultatų, bet ir tikėtis palankių baigčių ir konkurentų dvikovose.

Rezultatyviausi LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių žaidėjai :

Rezultatyviausi žaidėjai

Įvarčiai

1. Eimantas Stonkus („Džiugas“)

13

2. Agnius Sadauskas („Širvėna“)

9

3. Andrius Viktoravičius („Kražantė“)

8

4. Giedrius Ratkus („Babrungas“)

6

5. Justinas Kuizinas („Juventa-99“)

5

6. Valdas Trakys („Minija“)

5


Rungtynių statistika:

  

 
< Atgal   Pirmyn >
 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas