Sekmadienį lyderiaujančios "GP-Taško" ir "KKT" komandos iškovojo pergales

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 21 d.
„Babrungas-2“ – „GP-Taškas“    1:2 (1:1)
„Olimpo-SC“ – „KKT“                   1:5 (0:2)
Sekmadienį Plungėje ir Mažeikiuose sužaistos dvejos LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynės.
Ryte 12.00 val. vykusi dvikova sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie po Valento Mitkaus įvarčio įgijo persvarą (1:0), tačiau artėjant pertraukai svečiai Mindaugo Šiaulyčio įvarčiu atstatė pusiausvyrą (1:1). Gargždiškiai įgijo pranašumą įsibėgėjus antrajam kėliniui, kai savąją komandą į priekį išvedė Giedrius Ratkus (2:1).
Po šios pergalės „GP-Taškas“ išlieka pirmoje vietoje, tačiau dvejomis rungtynėmis mažiau žaidusi „KKT“ komanda atsilieka tik keturiais taškais ir turi visas galimybes aplenkti gargždiškius. Kretingiškiai šiandien sumažino atsilikimą po pergalės nukeltose XII-ojo turo rungtynėse prieš Mažeikių „Olimpo-SC“. Nors šeimininkų gynybą pralaužti pavyko tik pačioje pirmoje kėlinio pabaigoje dvejais 11 metrų baudiniais, tačiau po pertraukos „KKT“ komanda dar labiau padidino savo persvarą (5:1) prieš pirmenybių autsaiderę ir įsirašė dešimtąją pergalę į savo sąskaitą.

Rungtynių statistika:

Rezultatyviausi LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių žaidėjai :

Rezultatyviausi žaidėjai

Įvarčiai

1. Mindaugas Žemaitaitis („Klarksonas-Sakuona“)