Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 23 d.
„Bega“ – „Memel“             2:6 (1:2)

„Sparta“ – „Nautica“        4:3 (2:0)
Antradienį vakare sužaistos dvejos Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynės. Pirmose rungtynėse pusantro kėlinio vyko lygiavertė kova ir „Memel“ komandai ilgą laiką prieš „Begą“ turėjo tik vieno įvarčio persvarą, kuria ir baigėsi pirmasis kėlinys (2:1). Po pertraukos rezultatas ilgą laiką nekito, o „Memel“ ekipai persvarą padvigubinus (3:1), „Bega“ vos už poros minučių ją sumažino iki minimumo (3:2). Tačiau per paskutines dešimt minučių „Begai“ nepavyko atsilaikyti nuo trijų Jevgenijaus Goroškos tikslių smūgių, kurie leido „Memel“ komandai įtvirtinti pergalę (6:2).
„Spartos“ komandai prireikė beveik viso pirmo kėlinio, kad pasiųstų kamuolį į „Nauticos“ vartus, bet pralaužę varžovų gynybą, „Spartos“ žaidėjai spėjo dar iki pertraukos dukart atlikti gražius ir tikslius smūgius (2:0). Antroji rungtynių pusės pradžia „Spartai nieko prasto nežadėjo ir gan ilgą laiką rezultatas buvo jų naudai 3:1, bet slenkant rungtynėms į pabaigą „Sparta“ kiek neatsakingai sužaidusi gynyboje likus žaisti apie penkias minutes leido „Nauticai“ išlyginti rezultatą (3:3). Vis gi „Spartą“ nuo prarastų taškų išgelbėjo Ernestas Razonas, kuris likus žaisti apie tris minutes įmušė pergalingą įvartį (4:3).