XVIII-asis turas baigėsi "HG-Sendvario" pergale prieš "Rosą"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 26 d.
„Rosa“ – „HG-Sendvaris“    1:2 (0:2)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių XVIII-asis turas baigėsi rungtynėmis, kuriose tarpusavyje kovojo didelių siekių šiame sezone nebeturinčios „Rosos“ ir „Herkaus Galerijos-Sendvario“ komandos. Rungtynių pirmąjį pusvalandį iniciatyvą savose rankose turėjo „HG-Sendvaris“, kurio žaidėjai per tą laiką įmušė du gražius įvarčius – 16-ąją minutę Karolis Tendys gavęs perdavimą link vartų smūgiu per save pasiuntė kamuolį į „Rosos“ vartus (1:0), o dar po kurio laiko Robertas Gudas po pakelto kampinio smūgiu iš eigos pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą (2:0).
„Rosa“ tik praleidusi įvarčus kiek dažniau atsidurdavo varžovų aikštės pusėje, o baigiantis kėliniui ir sugebėjo neišnaudoti puikių Nerijaus Jurkaičio sukurtų progų, kai puolėjai siuntė kamuolį virš vartų vos iš kelių metrų.
Antroje rungtynių pusėje veiksmas dažniau vyko prie „HG-Sendvario“ komandos vartų, kuri nusprendė po pertraukos žaisti „nuo gynybos“. Tačiau kėlinio viduryje ir „Rosos“ koamnda rado spragą varžovų gynyboje bei Aleksandras Krasauskas sušvelnino atsilikimą iki minimumo (1:2).
Per paskutines dvidešimt minučių atsilaikiusi nuo „Rosos“ atakų, „HG-Sendvario“ ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę šio sezono pirmenybėse (2:1).

Rungtynių statistika:

Rezultatyviausi LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių žaidėjai :

Rezultatyviausi žaidėjai

Įvarčiai

1. Mindaugas Žemaitaitis („Klarksonas-Sakuona“)