"Kuršiai", įveikę "Rosos" eikpą, pakilo iš turnyrinės lentelės dugno

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 2 d.
„Kuršiai“ - „Rosa“   4:1 (1:0)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių XIX turas baigėsi „Kuršių“ ir „Rosos“ komandų dvikova. Pergalių alkį jautusių komandų dvikovoje kiek pranašiau atrodė „Kuršiai“, kurie išnaudojo jaunimu besiremiančios „Rosos“ komandos žaidėjų klaidas ir pirmajame kėlinyje, po Juliaus Merkelio įvarčio, įgijo pranašumą (1:0).
Po pertraukos „Kuršių“ pranašumas dar lanbiau išryškėjo  ir kėlinio viduryje per kelias minutes krito du įvarčiai į „Rosos“ vartus– pasižymėjo Igor Kyrlan ir Mindaugas Kinčius (3:0). Rungtynėms baigiantis „Rosos“ puolėjas Nerijus Jurkaitis įmušė įvartį į savo buvusios komandos vartus (3:1), tačiau „Kuršiai“ vos ne kitoje atakoje Igorio Kyrlan antru įvarčiu atstatė turėtą persvarą (4:1).
Tai buvo tik antroji "Kuršių" pergalė pirmenybėse, leidusi pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos.

Rungtynių statistika:

Rezultatyviausi LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių žaidėjai :

Rezultatyviausi žaidėjai

Įvarčiai

1. Mindaugas Žemaitaitis („Klarksonas-Sakuona“)