"Venta" savoje aikštėje sutriuškino "Atmosferą"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Spalio 3 d.

„Venta“ - „Atmosfera“  5:1 (3:1)
Penktadienio vakarą Kuršėnuose „Venta“ ir „Atmosfera“ žaidė šio sezono savo priešpaskutines LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes, kurių jau pati pradžia buvo rezultatyvi – šeimininkai per pirmas penkioliką minučių, pasižymėjus Pauliui Kirkučiui ir Airijui Dambrauskui, įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0). Nors „Atmosferai“ kėlinio viduryje pavyko atsakyti vienu Deivido Zaleskio įvarčiu (2:1), tačiau „Venta“ dar iki pertraukos atstatė turėtą persvarą (3:1).
Antrajame kėlinyje įvarčiai krito tik rungtynių pabaigoje, kai šeimininkų šio sezono trečiąją pergalę įtvirtino Modestas Veckus ir Tomas Šimkauskas (5:1).
„Venta“ po šios pergalės keliais taškai atitrūko nuo „Akmenės-SC“ ir didelė tikimybė, kad sezoną baigs septintoje vietoje, tuo tarpu „Atmosfera“ prarado ir teorines galimybes pakilti iš paskutinės vietos.