"Sparta" nesiruošia užleisti antros vietos, "Vakarų frontas" finišuoja pergalingai

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Spalio 7 d.
„Nautica“ – „HG-Sendvaris“   0:3 (b.ž.
faktinis rezultatas 5:7)
„Vakarų frontas“ – „Bega“      5:2 (1:1)
„Sparta“ – Meglar“                  6:3 (5:0)
Antradienį sužaistos trejos Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynės. Nukeltose XX-ojo turo rungtynėse „Nautica“ į rungtynes surinko vos kelis registruotus žaidėjus, tad su „HG-Sendvariu“ žaidė tik draugiškas rungtynes, kurias „HG-Sendvaris“ laimėjo rezultatu 7:5, o į turnyrinę lentelę įrašyta pergalė 3:0.
Sekančioje dvikovoje „Vakarų frontas“ tik antroje rungtynių pusėje palaužė „Begos“ komandos pasipriešinimą. Pirmasis kėlinys tarp šių komandų baigėsi rezultatu 1:1, bet įpusėjus antrajam kėliniui „Vakarų frontas“ spurtavo ir iškovojo pergalę 5:2. Paskutiniame ture pergalę be žaidimo prieš „Titanic“ ekipą gausiantis „Vakarų frontas“, pirmasis pabaigė  šį sezoną.
„Sparta“, siekianti išsilaikyti antroje vietoje, neturėjo didelio vargo su „Meglar“ komanda ir jau pirmajame kėlinyje viską išsprendė savo naudai (5:0). Po pertraukos „Spartos“ žaidėjai bandė žaisti ne kiek efektyviai, o labiau efektingai, tačiau viso to pasekoje įmušė tik vieną įvartį, o į savus vartus praleido tris „Meglar“ puolėjo Daliaus Barakauskio įvarčius (6:3).