LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Ketvirtfinalis

Spalio 9 d.
„Klarksonas-Sakuona“   - „Kuršiai“ 8:0 (3:0)
Žvelgiant į pastaruoju metu pasiektus rezultatus atrodė, kad „Kuršiai“ į sezono pabaigą kiek įsižaidė ir buvo galima tikėtis atkaklesnės kovos LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų ketvirtfinalio dvikovoje su „Klarksono-Sakuona“. Tačiau „Kuršiams“ pavyko atsilaikyti tik pirmąjį rungtynių pusvalandį, o vėliau jiems sunkiai sekėsi stabdyti rezultatyvias „Klarksono-Sakuonos“ atakas, kurias pirmasis dvejais įvarčiais užbaigė Arnoldas Nausėdas (2:0). Prieš pat pertrauką Romas Stonys įmušė trečiąjį komandos įvartį (3:0), o įsibėgėjus antrajam kėliniui Andrius Pancerovas pradėjo „Kuršių“ triuškinimą (4:0). Rungtynėms baigiantis „Klarksono-Sakuonos“ veteranai Audrius Tolis ir Mindaugas Šimkus keliskart atsidūrė atakos smaigalyje ir dukart pakaitomis įmušė po įvartį (8:0).
Žengusi į Taurės varžybų pusfinalį „Klarksonas-Sakuona“ jame susitiks su „Sarema“, o kitame pusfinalyje kovos „Gargždų Pramogos-Taškas“ ir „Babrungas-2“.