"Baltų" pergalė neleido "Jambo" ekipai užsitikrinti trečiosios vietos

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 18 d.
„Baltai“ - „Jambo“      4:2 (0:1)   FOTO
Šeštadienį Gargžduose buvo sužaistos vienerios LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių paskutinio turo rungtynės, kuriose rungtyniavo „Baltai“ ir „Jambo“. Rungtynių pirmajame kėlinyje abiejų komandų vartininkai turėjo nemažai darbo atremdami  varžovų smūgius į vartus iš baudos aikštėlės, o dar ne viename momente kamuolys skriejo greta tiek vienų, tiek kitų vartų virpsto. 35-ąją minutę“Baltai“ suklydo bandydami palikti varžovą nuošalėje, tačiau baudos aikštelėje laiku perdavimą gavęs Giedrius Kšanas neatremiamu smūgiu išvedė „Jambo“ į priekį (1:0).
Iškart po pertraukos rezultatą išlygino „Baltų“ gretose pirmąkart rungtyniavęs Tomas Danilevičius, kuris po kampinio galva pasiuntė kamuolį į „Jambo“ vartus (1:1). Kiek sutrikusius varžovus „Baltai“ antrojo kėlinio viduryje dar dukart pergudravo ir suklaidinę gynėjus Tadas Gudauskas ir Tomas Danilevičius per trumpą laiką įmušė  dar du įvarčius, po kurių „Baltai“ pirmavo 3:1. „Baltų“ pergalė nebekėlė didelių abejonių kai po Mindaugo Kuhlins perdavimą palei vartus „uždarė“ Dainius Žernys  (4:1). Nors „Jambo“ dar bandė neprarasti paskutinių vilčių ir uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo vartininkas Edvinas Razutis (4:2), tačiau vėliau per likusį laiką „Baltų“ vartininkas patikimai atrėmęs visus varžovų smūgius, leido „Baltams“ sezoną baigti pergalingomis nuotaikomis.
Tuo tarpu „Jambo“ sekmadienį nekantriai lauks žinių iš Mažeikių, kur vietos „Olimpo-SC“ komanda kovos su „Saremos“ komanda. Pastarajai būtina pergalė, kad pakiltų į trečiąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Rungtynių statistika:

Rezultatyviausi LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių žaidėjai :

Rezultatyviausi žaidėjai

Įvarčiai

1. Karolis Kelpšas („Sarema“)

16

2. Mindaugas Žemaitaitis („Klarksonas-Sakuona“)