Nuoroda į atnaujintą svetainę

Naują svetainę rasite pagal pateiktą nuorodą. Atsiprašome, galimi trukdžiai.

"Gargždų veteranas" - Lietuvos senjorų futbolo čempionato nugalėtojai

Lietuvos senjorų, virš 35 metų, futbolo čempionate Aukštaitijos regiono komandų trijų metų dominavimą nutraukė ir stipriausios ekipos titulą iškovojo „Gargždų veteranas“ futbolininkai. Sekmadienį Kaune vykusiame permainingame ir atkakliame finale pajūrio atstovai 3:2 palaužė Alytaus „Dainavos“ senjorus.
Nuo pat pirmų minučių praeitų metų čempionai Dzūkijos atstovai puolė įrodinėti savo pranašumą ir 4 minutę po Sauliaus Laibinio perdavimo pasižymėjo Virginijus Miknevičius. Savo pranašumą „Dainavos“ senjorams pavyko padidinti baigiantis pirmajam kėliniui – 38 minutę po V. Miknevičiaus perdavimo pasižymėjo Mantas Skipitis.
Antrojo kėlinio pradžia įkvėpė „Gargždų veterano“ futbolininkus – 46 minutę Donatas Vencevičius ir Giedrius Štreimikis neatidžiai sužaidė prie savo vartų ir kamuolys atsidūrė alytiškių tinkle.
Užsispyrę ir atkaklūs Žemaitijos atstovai net neketino tenkintis vienu įvarčiu ir 59 minutę sugebėjo rezultatą išlyginti. Pasižymėjo Gargždų „Bangos“ komandos treneris Aleksandr Zernov, kuris kartu su vyriausiuoju ekipos treneriu Maksim Tishchenko buvo vieni iš pastebimiausių pajūrio ekipoje.
Lygus rezultatas netenkino nei vienos komandos, tačiau iniciatyvą į savo rankas perėmė „Dainava“, kuri visomis pajėgomis bandė nuspręsti finalo baigtį. Tačiau vis daugiau dėmesio puolimui skyrę ir gynybą primiršę dzūkai buvo nubaustas rungtynių pabaigoje. Suteiktas erdves kairėje pusėje išnaudojęs Rolandas Uznys pelnė pergalingą įvartį „Gargždų veteranui“.
Nuoraukos iš rungtynių - FOTO

Skaityti toliau...

"Gargždų Pramogos-Taškas" po baudinių serijos finale įveikė "Klarksoną-Sakuoną"

LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
FINALAS
Lapkričio 8 d.
„Klarksonas-Sakuona“ – „Gargždų Pramogos-Taškas“  1:1 (0:0) (b.s. 4:5)

Šeštadienį LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų finalu tarp „Klarksono-Sakuonos“ ir „Gargždų Pramogos-Taško“ komandų finišavo Klaipėdos regiono mėgėjų didžiojo futbolo sezonas. Finalo pirmajame kėlinyje atakuodami kiek aktyvesni buvo „GP-Taško“ žaidėjai, tačiau gan sėkmingai kontratakuodama „Klarksono-Sakuonos“ komanda sukūrė bent porą labiau įsimintinų momentų, po kurių gargždiškių vartininkui Robertui Uosiui teko gelbėti savo komandą atremiant pavojingus  varžovų smūgius į vartus.
Iki pertraukos sužaidus be įvarčių, antroje rungtynių pusėje komandoms rezultatą pakeisti pavyko tik kiek nesėkmingai sužaidus vartininkams. Kėlinio viduryje gargždiškio Roberto Malakausko smūgį iš aštraus kampo „Klarksono-Sakuonos“ vartus gynusiam Vaciui Lekevičui pavyko dalinai atremti smūgį, tačiau nuo jo rankų į žemę atšokęs kamuolys įsisuko į vartų tolimąjį kampą (0:1). Rungtynėms jau slenkant į pabaigą ir likus vos kelioms minutėms savo komandos draugus tolimu ir tiksliu smūgiu nudžiugino, gražų įvartį įmušęs Mindaugas Šimkus (1:1). Tad komandoms Taurės varžybų finalo nugalėtoją teko aiškintis 11 metrų baudinių serijoje. Gargždiškiai visus penkis smūgius atliko tiksliai, o finalo geriausiu žaidėju pripažintam „Gargždų Pramogos-Taško“ vartininkui Robertui Uosiui pavyko atremti vieną iš „Klarksono-Sakuonos“ žaidėjų baudinių.

Taurės varžybų finale susigrums "Klarksonas-Sakuona" ir "Gargždų Pramogos-Taškas"

PUSFINALIS
Spalio 29 d.
„Sarema“ - „Klarksonas-Sakuona“      1:2 (1:1)
Trečiadienį vakare LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų pusfinalyje "Klarksonas-Sakuona" 2:1 (1:1) nugalėjo "Saremos" ekipą ir pateko į finalą. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Sarema“ išsiveržė į priekį po Justo Jančausko gražaus įvarčio (1:0), bet „Klarksonas-Sakuona“ pirmojo kėlinio pabaigoje uždirbo 11 m. baudinį, kurį sėkmingai realizavo Audrius Tolis (1:1).
Vos įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei atakos smaigalyje atsidūręs „Klarksono-Sakuonos“ žaidėjas Romas Stonys tolimu  smūgiu tiksliai smūgiavo į „Saremos“ vartininko tuščius paliktus vartus ir suteikė „Klarksonui-Sakuonai“ vieno įvarčio pranašumą (2:1), kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Trečiadienį pusfinalis tarp "Klarksono-Sakuonos" ir "Saremos"

Trečiadienį, spalio 29 d. 19.00 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje įvyks rungtynės tarp „Klarksono-Sakuonos“ ir „Saremos“ komandų, po kurių paaiškės LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų antrasis finalininkas.
„Klarksonas-Plikiai“ aštunfinalyje 2:1 (1:0) įveikė „KKT“ ekipą bei ketvirtfinalyje 8:0 (3:0) sutriuškino „Kuršius“. Tuo tarpu iškart į ketvirtfinalį patekusi „Sarema“ rezultatyvioje dvikovoje 5:2 (5:0) nugalėjo „Baltus“.
Priminsime, kad finale jau laukia „Gargždų Pramogos-Taškas“, kuris ketvirtfinalyje 7:0 (3:0) nepasigailėjo „Herkaus galerija-Sendvaris“ ekipos ir pusfinalyje 3:0 (2:0) įveikė Plungės „Babrungą-2“. Praėjusį savaitgalį triumfavę LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse, gargždiškiai turi galimybę šį sezoną iškovoti abu Klaipėdos regiono varžybų titulus.

Nugalėtojus nulėmė juvelyriškas Tomo Tamošausko baudos smūgis rungtynių pabaigoje

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Papildomos rungtynės dėl I-os vietos
Spalio 25 d.
„GP-Taškas“ - „KKT“      1:0 (0:0)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių nugalėtojas paaiškėjo tik papildomų rungtynių dėl I-os vietos pabaigoje, kai "Gargždų Pramogos-Taškas" komandos saugas Tomas Tamošauskas puikiu baudos smūgiu nuo baudos aikštelės prieigų į tolimąjį "KKT" vartų kampą, įmušė pergalingą įvartį (1:0), leidusį gargždiškiams triumfuoti šio sezono pirmenybėse.

"Klarksonas-Sakuona" šoktelėjo į penktąją poziciją
Spalio 23 d.
„Rosa“ - „Klarksonas-Sakuona“      3:6 (2:1)
Ketvirtadienį vakare LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse buvo sužaistos rungtynės tarp „Rosos“ ir „Klarksono-Sakuonos“, o kurių paaiškėjo galutinės komandų pozicijos turnyrinės lentelės viduryje. Nors „Sakuona-Klarksonas“ gan greitai, po Maksimo Jegorovo įvarčio, išsiveržė į priekį (1:0), tačiau vėliau iki pertraukos šios komandos gynyba ženkliai suprastėjo ir „Rosos“ jaunimas aktyviai žaidė puolime bei išnaudoję porą iš turėtų progų po Manto Kirilos ir Deniso Kurbatovo įvarčių, laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 2:1.

Tačiau po pertraukos „Klarksonas-Sakuona“ padarė išvadas ir Arnoldo Nausėdo ir Mariaus Valskio įvarčiais, greitai ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo pranašumą (3:2). Dar po kurio laiko jau „Rosos“ komandos gynyba paliko „kiaura it rėtis“ ir į šios komandos vartus per dešimt minučių sukrito trys įvarčiai, kuriuos įmušė Marius Nausėdas, Marius Valskis ir Arnoldas Nausėdas (6:2).

Priešpaskutinę rungtynių minutė Justas Adamas taikliu baudos smūgiu tik neženkliai sumažino „Rosos“ komandos atsilikimą. Iškovota pergalė „Klarksono-Sakuonos“ komandai leido pakilti į penktąją poziciją ir tik trijų taškų šiai komandai pritrūko iki prizinės vietos.

"GP-Taškui" ir "KKT" prireiks papildomų rungtynių, "Sarema" pakilo į prizinę vietą

Spalio 19 d.
„Olimpo-SC“ - „Sarema“      2:3 (1:2)
„GP-Taškas“ - „Kuršiai“       5:3 (4:1)
„Babrungas-2“ - „KKT“        1:3 (1:1)

Sekmadienį paskutinio turo rungtynėse savo galutinę LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių poziciją sužinojo tik vienas iš prizininkų. Nors prieš keletą turų „Sarema“, tarp visų pretendentų į prizinę vietą, atsidūrė gan keblioje situacijoje, tačiau pirmenybes užbaigusi keturiomis pergalėmis ir pakilo į trečiąją poziciją. „Sarema“  paskutinėse rungtynėse su autsaideriu „Olimpu-SC“ turėjo net tris kartus išsiveržti į priekį, kad pasiektų reikiamą pergalę, o likus dešimčiai minučių, tik nesėkmingo „Olimpo-SC“ žaidėjo 11 metrų baudinio dėka, išsaugojo vieno įvarčio persvarą 3:2 (2:1).
Pirmenybių lyderės „Gargždų Pramogos-Taškas“ ir „KKT“ šiandien ne tik kovojo prieš savus varžovus, bet laukė rezultatų ir iš kitų stadionų, ypač kai rungtynių eiga buvo pakrypusi ne jų naudai. Jei žiūrėti chronologiškai, tai vienodu metu prasidėjusiose abejose  rungtynėse pirmieji į bėdą pakliuvo kretingiškiai, kai į jų vartus įskriejo iš maždaug 30 metrų plungiškio Martyno Turskio smūgiuotas kamuolys, kurį nevykusiai bandė atmušti „KKT“ vartininkas (1:0). Tačiau jau po trijų minučių Gediminas Paulauskas prasiveržęs kairiajame krašte vos ne nuo galinės linijos perkelė kamuolį per „Babrungo-2“ vartininką ir kamuolys sunkiai pakartojama trajektorija nusileido vartuose (1:1).
Įpusėjus pirmiems kėliniams, jau „GP-Taškas“ žaidėjai turėjo susikrimsti po Igor Kyrlan įvarčio, kai „Kuršiai“ išsiveržė į priekį (1:0). Bet ir „GP-Taškui“ pavyko per keletą minučių atstatyti pusiausvyrą Žygimanto Stirbio įvarčiu (1:1), o per likusias dešimt pirmojo kėlinio minučių ir įgyti net trijų įvarčių persvarą (4:1), kai pasižymėjo Giedrius Ratkus, Mindaugas Šiaulytis ir Žygimantas Stirbys.