Naujienos
"Gargždų Pramogos-Taškas" - LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų finale

LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Pusfinalis
Spalio 16 d.

„GP-Taškas“ - „Babrungas-2“      3:0 (2:0)
Ketvirtadienį paaiškėjo pirmasis LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų finalininkas. „Gargždų Pramogos-Taškas“ pirmajame pusfinalyje susitiko su Plungės „Babrungu-2“. Vieni LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių lyderių pergalingai žengia ir Taurės varžybose. Nesunkiai įveikę ketvirtfinalio etapą, pusfinalyje „GP-Taškas“ iškovojo taip įtikinamą pergalę. Pirmajame kėlinyje gargždiškius į priekį išvedė du Artūro Lenkšo įvarčiai (2:0), o prieš pat rungtynių pabaigą pergalę įtvirtino Ryčio Vitkaus įvartis (3:0).
"Babrungo-2" komandai pastaroji savaitė susiklostė nesėkmingai - savaitgalį prarastos galimybės pakovoti dėl prizinių vietų pirmenybėse, o dabar pasitraukta ir iš Taurės varžybų.
Tuo tarpu dėl abiejų titulų tebekovojantis „GP-Taškas“ finale rungtyniaus su „Saremos“ ir „Klarksono-Sakuonos“ poros nugalėtoju.

Skaityti toliau...
 
Finišavo 2014 m. Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lyga

Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lyga
Spalio 16 d.

„Klaipėda city“ – „Sarema“         7:2 (2:0)
„Nautica“ – „Kl.Universitetas“    0:3 (b.ž.)

Spalio 16 d. vakare finišavo Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos varžybos. „Klaipėda city“ ir „Saremos“ dvikova nebeturėjo įtakos turnyrinei lentelės komandų išsidėstymui, tačiau abi komandos siekė sezoną užbaigti pergalingai. „Klaipėda city“ labiau nusiteikusi paskutinei dvikovai, per pirmąjį kėlinį „uždarė“ varžovus savoje gynyboje ir neleido „Saremai“ apie keturiasdešimt minučių pasižymėti. Tuo tarpu pirmojo kėlinio viduryje, šįkart puolime žaidęs, Dmitrij Jakovlev gražiu prasiveržimu ir tiksliu smūgiu į vartus išvedė „Klaipėda city“ į priekį (1:0), o dar po keletos minučių Andrej Marinič po kampinio įžaistą kamuolį taip pat pasiuntė į „Saremos“ vartus (2:0).
„Saremai“ varžovų gynybą pralaužti pavyko tik įsibėgėjus antrajam kėliniui Luko Šarakauskio tiksliu smūgiu (2:1), bet pakiliai žaidusi „Klaipėda city“ Dano Kulišausko ir Dovydo Stonio įvarčiais dar labiau padidino savo persvarą (4:1). Per paskutines dešimt minučių „Saremos“ gretose pasižymėjo Chadie Naeim (4:2), o „Klaipėda city“ ekipoje net trimis įvarčiais savo statistiką pasigerino Viktor Klesčionok (7:2).

Skaityti toliau...
 
"HG-Sendvaris" įveikė "Meglar" ekipą ir aplenkė ją turnyrinėje lentelėje

 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Spalio 15 d. 
„Meglar“   - „HG-Sendvaris“      3:5 (1:3)

Trečiadienį Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos varžybas pabaigė „Meglar“ ir „Herkaus galerija-Sendvario“ komandos. Paskutinėje dvikovoje sprendėsi ar „Meglar“ pavyks dar pakovoti dėl septintosios vietos, o „Herkaus galerija-Sendvaris“ pergalės atveju galėjo aplenkti „Meglar“ ir pakilti į devintąją poziciją.
Lygiaverčiai vykusioje dvikovoje didžiąją pirmojo kėlinio dalį rezultatas buvo lygus (1:1) ir tik kėliniui baigiantis „HG-Sendvaris“ įgijo dviejų įvarčių pranašumą (3:1). Antrojo rungtynių pusėje vėl vyko lygiaverė kova ir abi komandos pasižymėjo po dukart, ko pasekoje , „HG-Sendvaris“ iškovojo septintąją pergalę (5:3) ir turnyrinėje lentelėje aplenkė „Meglar“ ekipą.

Skaityti toliau...
 
"Jambo" nesunkiai įveikė "Rosos" jaunimą ir liko tik du pretendentai į III-ąją vietą

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 14 d.
„Jambo“ - „Rosa“      8:3 (4:0)
„Jambo“ komanda antradienį vakare žengė dar vieną svarbų žingsnį kovoje dėl LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių III-osios vietos. „Jambo“ nuo pat pirmos minutės pirmavusi ir per pirmas penkioliką minučių trimis įvarčiais praktiškai nulėmusi pergalę prieš „Rosą“, vėliau tik pasimėgaudama siuntė įvarčius į varžovų vartus. Tiesa, rungtynėms baigiantis ir pati atleido vadžias gynyboje ir leido „Rosai“ dvejais įvarčiais sumažinti „Jambo“ komandos pergalingą pranašumą (8:3).
Prie šios „Jambo“ pergalės trimis įvarčiais prisidėjo Bartas Butinas ir Deividas Peištaras bei dukart pasižymėjo Karolis Inta.
Paskutiniame ture „Jambo“ komanda kovos su „Baltais“ ir sieks pergalės, kad patys užsitikrintų trečiąją vietą. „Jambo“ komandą dar gali aplenkti tik „Saremos“ komanda, kuriai liko dvejos rungtynės su „Rosa“ ir „Olimpo-SC“.
„Babrungas-2“ dar gali pasivyti „Jambo“ ekipą pagal iškovotus taškus, tačiau tarpusavio dvikovose palankesnį rezultatą turi „Jambo“ (6:1 ir 0:3) ir surinkus po vienodai taškų, "Jambo" komanda užimtų aukštesnę poziciją.

Skaityti toliau...
 
"Sparta" palaužusi "Memel" ekipą, finišavo II-oje vietoje

 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Spalio 14 d.
„Bega“   - „Bočiai“      0:5 (0:2)

„Memel“   - „Sparta“   2:6 (1:1)
Antradienį prasidėjo Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos paskutinis turas. Iš paskutinės vietos pakilti galimybių nebeturėjusi „Bega“ paskutinėse savo rungtynėse per pirmas dvidešimt minučių lygiaverčiai kovojo prieš „Bočių“ ekipą, tačiau neišvengė klaidos prie savųjų vartų, po kurios pasiuntė kamuolį į savus vartus (0:1). Neprabėgus nei minutei Edgaras Stanikas padvigubino „Bočių“ persvarą (2:0), kuri išsilaikė iki pertraukos.
Antrajame kėlinyje žaidimas vyko panašiai – vėl apie dvidešimt minučių nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, tačiau per paskutines dešimt minučių krito dar trys Olego Čmyr, Arūno Gylio ir Viliaus Ignatavičiaus įvarčiai į „Begos“ vartus ir „Bočiai“ pasiekė „sausą“ pergalę (5:0), leidusią sezoną pabaigti penktoje vietoje.
Kitoje dvikovoje susitiko „Sparta“, kuri siekė užsitikrinti antrąją vietą, ir „Memel“ ekipa bandžiusi pakilti į septintuką. Jau pačią pirmąją rungtynių minutę „Sparta“, po Edvino Razučio įvarčio galva, išsiveržė į priekį (1:0), bet artėjant pertraukai „Memel“ komanda buvo perėmusi iniciatyvą į savas rankas ir tik „Spartos“ vartininko Anatolijaus Žmurko geras žaidimas gelbėjo nuo didesnių nemalonumų. „Memel“ nors ir nerealizavo 10 metrų baudinio, po poros minučių vis gi išlygino rezultatą Jevgenijaus Goroškos įvarčiu (1:1) ir privertė „Spartos“ žaidėjus gerokai sunerimti.

Skaityti toliau...
 
Ketvirtadienį Taurės varžybų pusfinalis - "GP-Taškas" - "Babrungas-2"

 LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybose liko du pusfinaliai ir didysis finalas. Šiuo metu laimėti Taurės varžybas liko keturi pretendentai – „Sarema“, „Klarksonas-Sakuona“, „Gargždų Pramogos-Taškas“ ir „Babrungas-2“.
Pirmasis pusfinalis įvyks spalio 16 d. 20.00 val. Gargždų centriniame stadione, kuriame susitiks „Gargždų Pramogos-Taškas“ ir „Babrungas-2“.

Skaityti toliau...
 
"Klarkonas-Sakuona" trijų įvarčių persvara įveikė "Baltus"

 LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 13 d.
„Klarksonas-Sakuona“ - „Baltai“      4:1 (3:0)
Priešpaskutinis LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių turas baigėsi intriguojančia „Klarksono-Sakuonos“ ir „Baltų“ dvikova. Tiesa, prieš „Klarksonas-Sakuona“ stojo diskvalifikacijų ir traumų kiek išretinta „Baltų“ ekipa ir jau per pusę pirmojo kėlinio krito pora įvarčių į „Baltų“ vartus – iš pradžių tarp dviejų gynėjų prasiveržęs Mindaugas Šimkus parideno kamuolį į vartų kampą (1:0), o dar po kurio laiko Edmundas Zakaras išsiveržęs į priekį perkėlė kamuolį per vartus palikusį „Baltų“ vartininką ir pribėgęs prie pat tuščių vartų smūgiu iš arti užtvirtino įvartį (2:0). Prieš pat pertrauką Valdas Žalneravičius dar labiau padidino „Klarksono-Sakuonos“ pranašumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 3:0.
Antrąjį kėlinį „Baltai“ pradėjo kiek entuziastingiau ir jų nuotaikas kiek pakėlė greitai po pertraukos įmuštas įvartis, kai po sumaišties varžovų baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Edgaras Stanikas (3:1).
Tačiau „Klarksonas-Sakuona“ ilgai netruko, kad atstatytų turėtą trijų įvarčių persvarą – uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Marius Komovas (4:1). Likęs rungtynių pusvalandis buvo labiau formalumas ir rezultatas išliko nepakitęs.
Tad laimėjusi „Klarksono-Sakuonos“ komanda išlaikė dar teorines galimybes pakilti į trejetuką, o „Baltai“ tik stebuklo (kurio autorė būtų "Rosa") ir rezultatyvios pergalės prieš „Jambo“
dėka dar galėtų tikėtis prizinės vietos.

Skaityti toliau...
 
"KKT" išvargo pergalę prieš "Rosą","Sarema" nugalėjo "Babrungą-2"

 LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 12 d.
„KKT“ - „Rosa“                      2:1 (0:1)
„Sarema“ - „Babrungas-2“  3:0 (1:0)
„Kuršiai“ - „Olimpo-SC“       7:2 (2:1)

„KKT“ komanda pralaimėjo pirmąjį kėlinį „Rosos“ komandai rezultatu 0:1, tačiau antroje rungtynių pusėje likus vos kelioms minutėms sugebėjo pasiekti būtiną pergalę 2:1 ir vėl taškais susilygino „GP-Tašku“. Jei paskutiniame ture abi lyderiaujančios komandos savas rungtynes baigs vienodomis baigtimis ir turės po lygiai taškų, tada pirmenybių nugalėtojų išaiškinimui prireiks papildomų rungtynių.
Svarbi kova vyko ir Gargžduose, kur „Sarema“ kovojo su „Babrungu-2“ ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:0 (1:0). Pirmajame kėlinyje Justas Jančauskas prieš pertrauką tolimu smūgiu įmušė pirmąjį įvartį, o Rokas Girtautas ir Karolis Kelpšas po kartą į vartus pasiuntė varžovų vartininko prieš save atmuštą kamuolį (3:0). Po šios pergalės „Sarema“ ženkliai pagerino savo padėtį kovoje dėl trečiosios vietos.
Autsaiderių kovoje „Kuršiai“ tik antroje rungtynių pusėje sugebėjo galutinai palaužti „Olimpo-SC“ komandos pasipriešinimą, kuri atvyko į Klaipėdą be keitimų ir sužaidus vos kelias minutes dėl žaidėjo traumos beveik visas rungtynes žaidė mažumoje. Tad „Kuršiai“ pirmąjį kėlinį laimėję tik vienu įvarčiu (2:1), po pertraukos savo pranašumą padidino iki penkių įvarčių (7:2), o jų gretose tris įvarčius įmušė Igor Kyrlan.

Skaityti toliau...
 
"Džiugas" savų žiūrovų akivaizdoje įveikė "Babrungą" ir užsitikrino II-ąją vietą

 LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Spalio 11 d.

„Minija“ - „Venta“                11:0 (4:0)
„Širvėna“ - „Kražantė“          1:1 (1:1)
„Džiugas“ - „Babrungas“      4:1 (1:1)  
FOTO-1     FOTO-2    
FOTO-3
Šiaulių „Juventai-99“ (38 tšk.) jau prieš savaitę pabaigus šio sezono pirmenybes ir užsitikrinus nugalėtojų vardus, paskutiniame LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių ture svarbiausias klausimas buvo, kaip bus pasidalintos II-oji ir III-oji vietos, kuris sprendėsi Žemaitijos derbyje tarp Telšių „Džiugo“ ir Plungės „Babrungo“ komandų.

Telšiuose gausiai surinkusių žiūrovų akivaizdoje „Babrungas“ rungtynių pradžioje įrodė, kad nesiruošia apsiriboti juos tenkinančiomis lygiosiomis ir buvo išsiveržęs į priekį (1:0). Vis gi „Džiugas“ dar pirmajame kėlinyje atstatė pusiusvyrą (1:1), o po pertraukos greitai įgijęs reikiamą rezultatą (2:1), rungtynių pabaigoje įtvirtino svarbią pergalę (4:1), leidusią "Džiugui" (35 tšk.)sezoną užbaigti antroje vietoje.
Trečiąją vietą užėmusio "Babrungo" sąskaitoje liko 32 taškai.
„Minija“, savoje aikštėje pasiekusi rezultatyvią pergalę dviženkle persvara 11:0 (4:0) prieš Kuršėnų „Ventą“, pakilo į ketvirtąją vietą ir aplenkė Kelmės „Kražantę“, kuri Biržuose rungtynes su „Širvėna“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Skaityti toliau...
 
Nesėkmingą sezoną "Atmosfera" užbaigė pergale prieš "Akmenę-SC"

 LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Spalio 10 d.

„Atmosfera“ - „Akmenė-SC“ 5:3 (2:0)  FOTO
Penktadienio vakarą Mažeikiuose prasidėjo paskutinis LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turas. Pirmoje turo dvikovoje kovojo „Atmosferos“ ir „Akmenės-SC“, kurios šiame sezone savus gerbėjus mažiausiai džiugino pergalėmis, tad abi turėjo gerą galimybę bent sezoną užbaigti pergalingomis nuotaikomis. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį šeimininkai per keletą minučių, Antano Bulošo ir Tomo Bružo įvarčiais, įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0). Vos prasidėjus antrajam kėliniui Antanas Bulošas ją dar labiau padidino (3:0), o dar po kiek daugiau nei dešimt minučių pasižymėjus Deividui Zaleskiui (4:0), atrodė, kad rungtynės baigsis „Akmenės-SC“ komandos sutriuškinimu.
Tačiau beveik įpusėjus antrajam kėliniui svečiai gavo progą 11 metrų baudiniu sušvelninti atsilikimą ir tai padarė Gvidas Leliukas (4:1). Kiek vėliau „Akmenė-SC“, po dviejų Tomo Rakašiaus įvarčių sumažino varžovų persvarą iki minimumo (4:3) ir turėjo pakankamai laiko, kad išlygintų rezultatą. Bet vos po minutės jų viltis numalšino patyręs ir šiose rungtynėse karjerą baigęs „Atmosferos“ žaidėjas Antanas Bulošas, kuris šiose rungtynėse pasižymėjo tris kartus ir įtvirtino savo komandos pergalę (5:3).
Jaunai „Atmosferos“ komandai tai buvo vos antroji pergalė šiame sezone, o „Akmenės-SC“ komandai per antrojo rato aštuonias dvikovas pavyko iškovoti vos tašką.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas