Naujienos
"Klarksonas-Sakuona" tvirtai peržengė "Kuršių" barjerą

 LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Ketvirtfinalis

Spalio 9 d.
„Klarksonas-Sakuona“   - „Kuršiai“ 8:0 (3:0)
Žvelgiant į pastaruoju metu pasiektus rezultatus atrodė, kad „Kuršiai“ į sezono pabaigą kiek įsižaidė ir buvo galima tikėtis atkaklesnės kovos LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų ketvirtfinalio dvikovoje su „Klarksono-Sakuona“. Tačiau „Kuršiams“ pavyko atsilaikyti tik pirmąjį rungtynių pusvalandį, o vėliau jiems sunkiai sekėsi stabdyti rezultatyvias „Klarksono-Sakuonos“ atakas, kurias pirmasis dvejais įvarčiais užbaigė Arnoldas Nausėdas (2:0). Prieš pat pertrauką Romas Stonys įmušė trečiąjį komandos įvartį (3:0), o įsibėgėjus antrajam kėliniui Andrius Pancerovas pradėjo „Kuršių“ triuškinimą (4:0). Rungtynėms baigiantis „Klarksono-Sakuonos“ veteranai Audrius Tolis ir Mindaugas Šimkus keliskart atsidūrė atakos smaigalyje ir dukart pakaitomis įmušė po įvartį (8:0).
Žengusi į Taurės varžybų pusfinalį „Klarksonas-Sakuona“ jame susitiks su „Sarema“, o kitame pusfinalyje kovos „Gargždų Pramogos-Taškas“ ir „Babrungas-2“.

Skaityti toliau...
 
"Memel" ekipa neleido "Bočiams" užsitikrinti penktos vietos

 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Spalio 9 d.
„Sarema“   - „Nautica“ 3:0 (b.ž.)

„Bočiai“   - „Memel“     1:3 (0:1)
„Nauticos“ komanda pastaruoju metu sunkiai surenkanti žaidėjus rungtynėms, nesugebėjo surinkti sudėties rungtynėms su „Sarema“ ir jai buvo įskaitytas pralaimėjimas 0:3.
„Bočiai“ ketvirtadienį galėję užsitikrinti penktąją vietą bei išsaugoti galimybes pakilti net į ketvirtąją vietą, užklimpo „Memel“ komandos gynyboje ir patyrė pralaimėjimą 1:3. Nerezultatyviame pirmajame kėlinyje krito vienintelis įvartis priešpaskutinę minutę iki pertraukos – Andrej Smyslov pasiuntęs kamuolį į „Bočių“ vartus, išvedė „Memel“ komandą į priekį (1:0).
Antrajame kėlinyje „Memel“ komanda žaidė nuo gynybos, tad „Bočiams“ dar sunkiau sekėsi įveikti varžovų „barikadas“, o jei ir pasisekdavo, tai neįveikdavo paskutinės kliūties – puikiai vartus gynusio „Memel“ vartininko Pavel Truš. Tuo tarpu kontratakuodama „Memel“ komanda po Edgaro Doragavcevo įvarčio, padvigbino savo persvarą (2:0). Jau ne pirmose rungtynėse puolime užstrigusius „Bočius“ įvarčiu gelbėjo tik veteranas Arūnas Gylys, kuris gavęs perdavimą priešais vartus, sumažino „Bočių“ atsilikimą (1:2). Nors „Bočiai“ turėjo dar apie dvidešimt minučių, tačiau daugiau įveikti varžovų gynybos nebesugebėjo, o likus žaisti apie penkias minutes Jevgenij Goroška įvarčiu užbaigė dar vieną „Memel“ ataką ir užtvirtino pergalę rezultatu 3:1. Ši pergalė „Memel“ ekipai paskutiniame ture dar leis pakovoti dėl septintosios vietos galutinėje rikiuotėje.

Skaityti toliau...
 
Rezultatyviai sužaidusi pirmąjį kėlinį, "Sarema" laimėjo ketvirtfinalį prieš "Baltus"

 LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Ketvirtfinalis
Spalio 8 d.
„Baltai“   - „Sarema“ 2:5 (0:5)
LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų ketvirtfinalio dvikovoje „Baltai“ pirmoje rungtynių pusėje susikūrė nemažai progų prie „Saremos“ vartų, tačiau vos ne visi penki „kurioziniai“ įvarčiai krito į „Baltų“ vartus. „Sarema“ jau dvyliktąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė po Luko Šarkauskio įvarčio (1:0). Artėjant pertraukai Ramūnas Narvilas tolimu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į „Baltų“ vartų kampą ir padvigubino „Saremos“ persvarą (2:0). Vienas po kito kritę įvarčiai „Baltų“ vartininką privertė tik akimis palydėti
į vartų tinklą skriejantį kamuolį  – vos po kelių minučių Justas Jančauskas  perkelė kamuolį per vartus palikusį „Baltų“ vartininką, dar po kelių akimirkų Ramūnas Narvilas įmušė dar vieną kuriozinį įvartį (4:0), o penktąjį įvartį dar iki pertraukos spėjo įmušti Vytautas Laurinaitis (5:0).
Antroje rungtynių pusėjė įvarčiai krito į tuos pačius vartus, tik jau jų autoriai buvo „Baltų“ žaidėjai - įpusėjus kėliniui Artūras Janušas ir Giedrius Zeniauskas vos ne perpus sumažino „Baltų“ komandos atsilikimą (2:5).
Pusfinalyje „Sarema“ kovos su „Klarksono-Sakuonos“ ir „Kuršių“ ketvirtfinalio poros nugalėtoja, kuri paaiškės spalio 9 d. 20.00 val. įvyksiančioje dvikovoje.

Skaityti toliau...
 
"Klaipėda city" nugalėjo "HG-Sendvario" ekipą ir įsitaisė septintoje vietoje

 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Spalio 8 d.
„HG-Sendvaris“   - „Klaipėda city“ 4:10 (1:5)
Dėl nukeltų rungtynių „Herkaus Galerijai-Sendvariui“ teko rungtyniauti dvi dienas iš eilės ir, ko gero, rungtynėse su „Klaipėda city“ pristigo jėgų rimtesnei kovai. Nors iki šių rungtynių komandas skyrė vos du taškai, tačiau „Klaipėda city“ komanda rungtyniavo žymiai rezultatyviau ir jau per pirmąjį kėlinį atitrūko keturiais įvarčiais (5:1), o rungtynių pabaigoje jų persvara išaugo net iki šešių įvarčių (10:4). Prie šios pergalės trimis įvarčiais prisidėjo Tomas Bardauskas, po dukart pasižymėjo Danas Kulišauskas ir Gerdas Kančelskis, o varžovų gretose tris įvarčius įmušė Karolis Tendys.
Pergalė „Klaipėda city“ komandai prieš paskutinį turą leido įsitaisyti septintoje vietoje, tuo tarpu „HG-Sendvaris“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi priešpaskutinis.

Skaityti toliau...
 
"Sparta" nesiruošia užleisti antros vietos, "Vakarų frontas" finišuoja pergalingai

 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Spalio 7 d.
„Nautica“ – „HG-Sendvaris“   0:3 (b.ž.
faktinis rezultatas 5:7)
„Vakarų frontas“ – „Bega“      5:2 (1:1)
„Sparta“ – Meglar“                  6:3 (5:0)

Antradienį sužaistos trejos Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynės. Nukeltose XX-ojo turo rungtynėse „Nautica“ į rungtynes surinko vos kelis registruotus žaidėjus, tad su „HG-Sendvariu“ žaidė tik draugiškas rungtynes, kurias „HG-Sendvaris“ laimėjo rezultatu 7:5, o į turnyrinę lentelę įrašyta pergalė 3:0.
Sekančioje dvikovoje „Vakarų frontas“ tik antroje rungtynių pusėje palaužė „Begos“ komandos pasipriešinimą. Pirmasis kėlinys tarp šių komandų baigėsi rezultatu 1:1, bet įpusėjus antrajam kėliniui „Vakarų frontas“ spurtavo ir iškovojo pergalę 5:2. Paskutiniame ture pergalę be žaidimo prieš „Titanic“ ekipą gausiantis „Vakarų frontas“, pirmasis pabaigė  šį sezoną.
„Sparta“, siekianti išsilaikyti antroje vietoje, neturėjo didelio vargo su „Meglar“ komanda ir jau pirmajame kėlinyje viską išsprendė savo naudai (5:0). Po pertraukos „Spartos“ žaidėjai bandė žaisti ne kiek efektyviai, o labiau efektingai, tačiau viso to pasekoje įmušė tik vieną įvartį, o į savus vartus praleido tris „Meglar“ puolėjo Daliaus Barakauskio įvarčius (6:3).

Skaityti toliau...
 
"Baltų" pergalė sulygino "KKT" ir "GP-Taško" galimybes nugalėti pirmenybėse

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 6 d.
„Baltai“ - „KKT“                     2:1 (2:1)
Pirmadienį „Baltai“ XX-ojo turo dvikovoje neleido Kretingos „KKT“ komandai žengti dar vieną svarbų žingsnį link LFF III lygos Klaipėdos regiono nugalėtojų titulo. Nors kretingiškiai sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių išsiveržė į priekį, kai atakos smaigalyje atsidūręs Ramūnas Grikšas rezultatyviai užbaigė ataką, tačiau „Baltai“ vos po keletos minučių išlygino rezultatą (1:1),  Edmundui Gaigalui suskubus iš arti į vartus pasiųsti „KKT“ vartininko nesėkmingai atmuštą kamuolį.
Pirmojo kėlinio pabaigoje „KKT“ po dviejų pakeltų kampinių galėjo išsiveržti į priekį, tačiau prieš pat pertrauką patys praleido „Baltų“ įvartį, kai po varžovų pražangos įžaidus kamuolį, jis buvo pasiųstas į kretingiškių baudos aikštėlę ir priešais vartus sumaištyje kamuolį gavęs Giedrius Zeniauskas nepraleido progos pasižymėti (2:1).
Antroje rungtynių pusėje „KKT“ nors ir bandė būti aktyvesni puolime nei varžovai, tačiau tikrojo „Baltų“ vartų šturmo nesurengė ir nesugebėjo išlyginti rezultato. Pralaimėjimas „KKT“ komandai lėmė, kad susilygino su „GP-Tašku“ pagal prarastus taškus ir bent jau pagal šį kriterijų abiejų komandų galimybės nugalėti pirmenybėse susivienodino.
„Baltams“ pergalė vėl atgaivino viltis įsisprausti į trejetuką, tačiau paskutiniuose dvejuose turuose šiai komandai reikia ypač palankių reultatų ne tik savo, bet ir varžovų rungtynėse.

Skaityti toliau...
 
Šeštoji iš eilės "GP-Taško" pergalė bei "Babrungo-2" ir "Jambo" lenktynės dėl III-os vietos

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 5 d.
„Babrungas-2“ - „Kuršiai“                     1:1 (1:1)
„HG-Sendvaris“ - „GP-Taškas“             1:5 (1:1)
„Jambo“ - „Klarksonas-Sakuona“         7:2 (3:1)

Sekmadienį LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse sužaistos trejos rungtynės, kuriose kovojo komandos tęsiančios kovą dėl prizinių vietų. Plungėje „Babrungas-2“ nors ir pirmavo po Martyno Turskio įvarčio (1:0), tačiau prieš pat pertrauką praleido „Kuršių“ gynėjo Gražvydo Žakio įvartį (1:1) ir prarado svarbius taškus kovoje dėl trečiosios vietos. Tuo pasinaudojo „Jambo“ komanda, kuri tarpusavyje rungtyniavo su kita pretendente į trejetuką „Klarskono-Sakuonos“ komanda. Nors „Jambo“ pirmoji pasiuntė kamuolį į savo vartus, tačiau jau už minutės rezultatą išlygino Barto Butino įvarčiu (1:1). Baigiantis pirmajam kėliniui į Vacio Lekevičiaus ginamus Bartas Butinas ir Ernestas Razonas įmušė dar po įvartį (3:1). Antrojo kėlinio viduryje Gediminas Zubernis sumaištyje prie varžovų vartų pasiuntė kamuolį į vartus (4:1), bet Kostas Skarbalius netrukus atsakė tiksliu tolimu smūgiu ir sumažino atsilikimą (2:4).
„Klarksonas-Sakuona“ turėjo puikių progų sugrąžinti intrigą, bet vietoj to prasileido tris įvarčius per kelias minutes ir patyrė triuškinantį pralaimėjimą (2:7). Iškovota pergalė „Jambo“ ekipai leido prisivyti „Babrungo-2“ komandą ir abi turi po 33 taškus.

Skaityti toliau...
 
"Juventa-99" antrus metus iš eilės tapo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtoja

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Spalio 4 d.

„Džiugas“ - „Širvėna“               7:1 (4:1)
„Juventa-99“ - „Minija“            1:0 (0:0)
„Akmenė-SC“ - „Babrungas“   0:2 (0:1)

Šiaulių „Juventa-99“ paskutinėse savo rungtynėse 1:0 (0:0) įveikė Kretingos „Miniją“ ir
anksčiausiai baigusi pirmenybes antrus metus iš eilės tapo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtoja.
Dėl antrosios vietos kovą tęsiantys „Džiugas“ ir „Babrungas“ priešpaskutiniame ture pasiekė pergales – „Džiugas“ daugiau nei įtikinamai 7:1 (4:1) nugalėjo Biržų „Širvėną“, o „Babrungas“ svečiuose 2:0 (1:0) įveikė „Akmenės-SC“ ekipą.
Po 17 turų "Babrungui" ir "Džiugui" surinkus po 32 taškus ir pirmojo rato dvikovai pasibaigus lygiosiomis 1:1, dėl vos vienu įvarčiu geresnio bendrojo įvarčių skirtumo ("Babrungas" - +24, "Džiugas" - +23), paskutinio turo tarpusavio dvikovoje "Babrungui" pakaktų lygiųjų, o "Džiugui" būtina tik pergalė, kad pakiltų į antrąją vietą.

Skaityti toliau...
 
"Venta" savoje aikštėje sutriuškino "Atmosferą"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Spalio 3 d.

„Venta“ - „Atmosfera“  5:1 (3:1)
Penktadienio vakarą Kuršėnuose „Venta“ ir „Atmosfera“ žaidė šio sezono savo priešpaskutines LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes, kurių jau pati pradžia buvo rezultatyvi – šeimininkai per pirmas penkioliką minučių, pasižymėjus Pauliui Kirkučiui ir Airijui Dambrauskui, įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0). Nors „Atmosferai“ kėlinio viduryje pavyko atsakyti vienu Deivido Zaleskio įvarčiu (2:1), tačiau „Venta“ dar iki pertraukos atstatė turėtą persvarą (3:1).
Antrajame kėlinyje įvarčiai krito tik rungtynių pabaigoje, kai šeimininkų šio sezono trečiąją pergalę įtvirtino Modestas Veckus ir Tomas Šimkauskas (5:1).
„Venta“ po šios pergalės keliais taškai atitrūko nuo „Akmenės-SC“ ir didelė tikimybė, kad sezoną baigs septintoje vietoje, tuo tarpu „Atmosfera“ prarado ir teorines galimybes pakilti iš paskutinės vietos.

Skaityti toliau...
 
"Kuršiai", įveikę "Rosos" eikpą, pakilo iš turnyrinės lentelės dugno

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 2 d.
„Kuršiai“ - „Rosa“   4:1 (1:0)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių XIX turas baigėsi „Kuršių“ ir „Rosos“ komandų dvikova. Pergalių alkį jautusių komandų dvikovoje kiek pranašiau atrodė „Kuršiai“, kurie išnaudojo jaunimu besiremiančios „Rosos“ komandos žaidėjų klaidas ir pirmajame kėlinyje, po Juliaus Merkelio įvarčio, įgijo pranašumą (1:0).
Po pertraukos „Kuršių“ pranašumas dar lanbiau išryškėjo  ir kėlinio viduryje per kelias minutes krito du įvarčiai į „Rosos“ vartus– pasižymėjo Igor Kyrlan ir Mindaugas Kinčius (3:0). Rungtynėms baigiantis „Rosos“ puolėjas Nerijus Jurkaitis įmušė įvartį į savo buvusios komandos vartus (3:1), tačiau „Kuršiai“ vos ne kitoje atakoje Igorio Kyrlan antru įvarčiu atstatė turėtą persvarą (4:1).
Tai buvo tik antroji "Kuršių" pergalė pirmenybėse, leidusi pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas