Naujienos
"Klaipėdos Universitetas" užsitikrino nugalėtojų titulą

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Spalio 2 d.
„Kl.Universitetas“ – „Sarema“     3:2 (1:1)
Ketvirtadienį Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje buvo sužaistos vienos svarbiausių sezono rungtynių, kuriose „Sarema“ dar galėjo išlaikyti viltis pasivyti „Klaipėdos Universitetą“. Jau šiose rungtynėse nugalėtojų vardus siekę užsitikrinti „Klaipėdos Universiteto“ žaidėjai, pačioje rungtynių pradžioje Mariaus Valskio įvarčiu išsiveržė į priekį (1:0). Lygiavertėje kovoje komandos ilgą laiką nesugebėjo pakeisti rezultato ir tik baigiantis pirmajam kėliniui „Saremos“ žaidėjas Jurij Timanov sugebėjo atstatyti pusiausvyrą (1:1).
Antros rungtynių pusės pradžioje aktyvesni vėl buvo „Klaipėdos Universiteto“ žaidėjai, bet „Sarema“ vėl palaipsniui išlygino žaidimą, o likus žaisti apie 8 minutes įgavo vieno žaidėjo pranašumą, nes už antrą įspėjimą aikštę turėjo apleisti „Klaipėdos Universiteto“ žaidėjas Marius Komovas. Tačiau „Saremai“ vieno žaidėjo pranašumas tapo lyg „meškos paslauga“ ir perdaug susigundę puolimu, pati praleido du lemtingus Andriaus Pancerovo įvarčius (3:1). Priešpaskutinę rungtynių minutę Vytautas Laurinaitis dar spėjo sušvelninti rezultatą (3:2), bet „Klaipėdos Universitetas“ svarbios pergalės iš savo rankų nepaleido ir tapo nebepavejamas kitų komandų.

Skaityti toliau...
 
"Babrungas-2" ir "GP-Taškas" triuškino varžovus, "Sarema" laimėjo mūšį prieš "Baltus"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 30 d.
„HG-Sendvaris“ - „Babrungas-2“   0:6 (0:1)
„GP-Taškas“ – „Olimpo-SC“           7:0 (2:0)
„Baltai“ – „Sarema“                       1:3 (0:2)

Antradienį LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse sužaistos trejos rungtynės, kuriose „Gargždų Pramogos-Taškas“ ir „Babrungas-2“ įtikinamai įveikė savus varžovus, o „Sarema“ tik po atkaklios kovos rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „Baltus“.
Kovą dėl pirmosios vietos tęsianti „GP-Taško“ ekipa savoje aikštėje net 7:0 (2:0) nugalėjo Mažeikių „Olimpo-SC“ komandą ir iškovotais taškais prisivijo lyderiaujančią „KKT“ ekipą.
Į trečiąją vietą pakilo Plungės „Babrungas-2“, kuris Klaipėdoje antroje rungtynių pusėje sutriuškino 6:0 (1:0) „Herkaus Galeriją-Sendvarį“.
Atkakliausia kova vyko tarp „Baltų“ ir „Saremos“, kurios pirmajame kėlinyje „Sarema“ įmušė du įvarčius 2:0, bet rungtynėms baigiantis „Baltai“ sušvelninę atsilikimą (1:2), atkakliai tęsė kovą bent dėl taško, tačiau darkart neįveikę „Saremos“ gynybos, per rungtynių pridėtą laiką praleido trečiąjį įvartį į savus vartus (1:3).

Skaityti toliau...
 
"Bočių" ir "Spartos" nesunkios pergalės bei lygiosios tarp "Memel" ir "Vakarų fronto"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 30 d.
„Meglar“ – „Bočiai“                 1:7 (1:3)

„Klaipėda city“ – „Sparta“      1:6 (1:2)
„Memel“ – „Vakarų frontas“   3:3 (1:2)

Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje antradienį komandos sužaidė trejas XX-ojo turo rungtynes. „Bočiai‘ tik rungtynių pradžioje turėjo vargo su „Meglar“, kurią įveikė net 7:1 (3:1) ir įsitvirtino penktoje turnyrinės lentelės vietoje. „Spartos“ komanda taip pat nesunkiai 6:1 (2:1) laimėjo rungtynes prieš „Klaipėda city“ ir pakilo į antrąją vietą.
Tuo tarpu „Memel“ ir „Vakarų fronto“ komandų dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo ir rungtynėms pasibaigus lygiosiomis 3:3 (1:2), abi komandos į savo sąskaitą įsirašė po tašką.

Skaityti toliau...
 
Šį savaitgalį "Jambo" nusileido tiek "Babrungui-2", tiek "KKT" komandai

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 27 d.
„Babrungas-2“ – „Jambo“    3:0 (1:0)
Rugsėjo 28 d.
„KKT“ – „Jambo“                  3:1 (1:1)
Per savaitgalį „Jambo“ komanda sužaidė dvejas rungtynes. Šeštadienį nukeltose XIII-ojo turo rungtynėse „Jambo“ Plungėje rungtyniavo su „Babrungo-2“ komanda ir nusileido šeimininkams 0:3 (0:1).
Dar labiau „Jambo“ komandos padėtį kovojant dėl prizinių vietų sukomplikavo nesėkminga išvyka į Kretingą, kur 1:3 (1:1) nusileista pirmenybių lyderei „KKT“ komandai.

Skaityti toliau...
 
"Juventa-99" išplėšė pergalę Kuršėnuose, "Minija" parklupdė "Kražantę"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 27 d.

„Minija“ - „Kražantė“               3:0 (3:0)
„Venta“ - „Juventa-99“           0:1 (0:0)
„Širvėna“ - „Akmenės-SC“     0:0 (0:0)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės slenka į pabaigą ir komandos tenka kovoti dėl lemiamų taškų. Šiame ture centrinė dvikova vyko Kretingoje, kur tarpusavyje kovojo „Minijos“ ir „Kražantės“ komandos, vis dar siekiančios įsisprausti tarp prizininkų. Kretingiškiai puikiai sužaidę pirmąjį rungtynių kėlinį, įmušė tris įvarčius į „Kražantės“ vartus ir tai leido „Minija“ pasiekti revanšą už pirmojo rato pralaimėjimą 3:0.
Svarbią pergalę paskutinėmis rungtynių minutėmis pasiekė Šiaulių „Juventa-99“, kuri Kuršėnuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Ventos“ komandą. Pergalė „Juventai-99“ leido dar labiau priartįti prie nugalėtojų titulo ir paskutinėse rungtynėse „Juventai-99“ pakaks bent lygiųjų su „Minija“, kad antrus metus paeiliui taptų nugalėtojais.
Biržuose rungtyniavo „Širvėnos“ ir „Akmenės-SC“ komandos, kurios nei viena nesugebėjo įveikti varžovų gynybos ir rungtynes baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0. „Širvėnos“ komandai iškovotas taškas nieko nepakeitė, tuo tarpu „Akmenės-SC“ komanda nepasinaudojo galimybe pakilti iš aštuntosios vietos.

Skaityti toliau...
 
XVIII-asis turas baigėsi "HG-Sendvario" pergale prieš "Rosą"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 26 d.
„Rosa“ – „HG-Sendvaris“    1:2 (0:2)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių XVIII-asis turas baigėsi rungtynėmis, kuriose tarpusavyje kovojo didelių siekių šiame sezone nebeturinčios „Rosos“ ir „Herkaus Galerijos-Sendvario“ komandos. Rungtynių pirmąjį pusvalandį iniciatyvą savose rankose turėjo „HG-Sendvaris“, kurio žaidėjai per tą laiką įmušė du gražius įvarčius – 16-ąją minutę Karolis Tendys gavęs perdavimą link vartų smūgiu per save pasiuntė kamuolį į „Rosos“ vartus (1:0), o dar po kurio laiko Robertas Gudas po pakelto kampinio smūgiu iš eigos pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą (2:0).
„Rosa“ tik praleidusi įvarčus kiek dažniau atsidurdavo varžovų aikštės pusėje, o baigiantis kėliniui ir sugebėjo neišnaudoti puikių Nerijaus Jurkaičio sukurtų progų, kai puolėjai siuntė kamuolį virš vartų vos iš kelių metrų.
Antroje rungtynių pusėje veiksmas dažniau vyko prie „HG-Sendvario“ komandos vartų, kuri nusprendė po pertraukos žaisti „nuo gynybos“. Tačiau kėlinio viduryje ir „Rosos“ koamnda rado spragą varžovų gynyboje bei Aleksandras Krasauskas sušvelnino atsilikimą iki minimumo (1:2).
Per paskutines dvidešimt minučių atsilaikiusi nuo „Rosos“ atakų, „HG-Sendvario“ ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę šio sezono pirmenybėse (2:1).

Skaityti toliau...
 
M. Jefišovo "hattrick'as" nulėmė "KKT" pergalę prieš "Klarksoną-Sakuoną"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 25 d.
„Klarksonas-Sakuona“ – „KKT“    2:3 (0:0)
Ketvirtadienio vakarą LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse įvyko bekompromisinė ir permaininga kova tarp „Klarksono-Sakuonos“ ir „KKT“ ekipų. Pergalės atveju „Klarksonas-Sakuona“ būtų gerokai sumažinusi atsilikimą nuo dviejų pirmaujančių ekipų, tuo tarpu „KKT“ ekipa būtų susigrąžinusi pirmąją poziciją turnyrinėje lentelėje.
Per pirmąjį kėlinį nei vienai komandai nepavyko priartėti prie šių savo tikslų, nors „Klarksonas-Sakuona“ jau eilines rungtynes pirmuose kėliniuose švaisto progas smūgiuojant vos ne iš vartininko aikštelės. Vis gi po pertraukos pasipylė vienas už kitą gražesni įvarčiai. Vos įsibėgėjus kėliniui Nerijus Kosmakovas pakartotiniu smūgiu „sugrūdo“ į vartus „KKT“ vartininko atremtą kamuolį (1:0). Bet jau už penkių minučių Martyn Jefišovui atlikus baudos smūgį iš maždaug 25 metrų ir skriejančiam kamuoliui nuo „sienelės“ pakeitus kryptį, „Klarksonos-Sakuonos“ vartininkas Vacys Lekevičius liko bejėgis (1:1). Neilgai trukus „KKT“ komanda išsuko ataką, kurios smaigalyje taip pat atsidūrė Martyn Jefišov ir šis nepraleido progos išvesti „KKT“ komandą į priekį (2:1). Bet ir kretingiškiams persvarą pavyko išlaikyti vos kelias minutes, nes Mindaugas Žemaitaitis išniręs už gynėjų ir aplenkęs vartininką, nukreipė kamuolį į „KKT“ vartus (2:2).

Skaityti toliau...
 
"HG-Sendvaris" nutraukė "Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 25 d.
„Titanic“ – „Sarema“                             0:3 (b.ž.)

„HG-Sendvaris“ – „Kl.Universitetas“   5:3 (3:2)
„Titanic“ komandai pasitraukus iš varžybų, likusiose rungtynėse šiai komandai bus įskaitomi pralaimėjimai 0:3 be žaidimo. Tad šįkart pergalė be kovos atiteko „Saremai“.
Tuo tarpu „Herkaus Galerijos-Sendvario“ ir „Klaipėdos Universiteto“ komandų dvikovoje užfiksuota staigmena. Nors „Klaipėdos Universitetas“ pirmajame kėlinyje dukart pirmavo (1:0 ir 2:1), bet vėliau viskas jiems pakrypo nepalankia linkme, nes netrukus krito du „HG-Sendvario“ įvarčiai, po kurių ši komanda laimėjo pirmajį kėlinį rezultatu 3:2.
Antroje rungtynių pusėje „Klaipėdos Universitetas“ niekaip negalėjo pralaužti „HG-Sendvario“ kompaktiškos gynybos, o negana to, „HG-Sendvaris“ dar po kontratakos sugebėjo padvigubinti savo persvarą (4:2). Nors „Klaipėdos Universitetas“ vėl greitai buvo sumažinęs atsilikimą (3:4), bet taip pat greitai „HG-Sendvaris“ po dar vienos kontratakos atstatė turėtą dviejų įvarčių persvarą (5:3). Per paskutines dešimt minučių „Klaipėdos Universiteto“ pastangos puolime buvo bevaisės ir po septynių pergalių turėjo pripažinti netikėtą „HG-Sendvario“ pergalę.

Skaityti toliau...
 
Dvejos lygiosios tarp komandų kovojančių dėl penktosios vietos

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 24 d.
„Bočiai“ – „Klaipėda city“             3:3 (0:3)

„Vakarų frontas“ – „Meglar“        2:2 (1:0)
Trečiadienį Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos dvejose rungtynėse tarpusavyje rungtyniavo komandos, kurios siekia pakilti bent į penktąją poziciją turnyrinėje lentelėje. Taip susiklostė, kad abejose vakaro rungtynėse, iš pradžių viena iš komandų įgijo persvarą, tačiau vėliau iki rungtynių pabaigos varžovai išlygino rezultatą.
„Klaipėda city“ ekipa pirmojo kėlinio viduryje vieną po kito įmušė du įvarčius, o prieš pat pertrauką savo persvarą padidino iki trijų įvarčių (3:0), tačiau „Bočiai“ antroje rungtynių pusėje sugebėjo sumažinti atsilikimą, o priešpaskutinę rungtynių minutę Edgaro Staniko tiksliu baudos smūgiu iš aikštės vidurio visiškai panaikino „Klaipėda city“ komandos pranašumą (3:3).
Panašiai klostėsi ir kita dvikova, kur „Vakarų frontas“ pirmojo ir antrojo kėlinio viduryje įmušė po įvartį ir kurį laiką pirmavo rezultatu 2:0, tačiau po „Meglar“ žaidėjo Daliaus Barakauskio dviejų įvarčių per paskutines dešimt minučių rezultatas tapo lygus (2:2) ir abi komandos pasidalino po tašką.

Skaityti toliau...
 
"Baltų" patirtis nugalėjo "Kuršių" entuziazmą

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 23 d.
„Baltai“ – „Kuršiai“    4:0 (3:0)
„Kuršiai“ pirmomis minutėmis entuziastingai pradėjo rungtynes su „Baltais“, aikštės kraštais rengdami vieną ataką po kitos, tačiau labiau patyrę „Baltų“ žaidėjai varžovų entuziazmą nuslopino dvejais įvarčiais per kelias minutes. Pirmasis įvartis krito kai kairiajame aikštės krašte prie savų vartų prasidėjusi „Baltų“ ataka po keletos perdavimų persimetė į kitą aikštės pusę, o baudos aikštelėje gavęs perdavimą Marius Anužis rezultatyviai užbaigė ataką (1:0). Netrukus atsidūręs atakos smaigalyje Tadas Gudauskas „nubaudė“ nespėjusius susitaikyti su praleistu įvarčiu „Kuršius“ dar vienu tiksliu smūgiu ir rezultatas tapo 2:0 „Baltų“ naudai. Artėjant pertraukai „Kuršių“ gynyba leido Tadui Gudauskui dar kartą išsiveržti prieš vartus ir savo antru įvarčiu padaryti „Baltų“ dar įtikinamesne (3:0).
Antroje rungtynių pusėje rungtynių tempas nebebuvo toks greitas ir dažniausiai kamuolys laikėsi aikštės viduryje. Įpusėjus antrajam kėliniui „Kuršiai“ neišvengė dar vienos klaidos prie savųjų vartų ir kamuolį perėmęs Robertas Ringys tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į „Kuršių“ vartų kampą (4:0).
Pergalė „Baltams“ atgaivino viltis dar pakovoti dėl prizinių vietų, nes šiuo metu nuo trečiosios vietos skiria vos tris taškai.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas