Naujienos
"Memel" ekipa pranoko "Begą", "Sparta" išsikapstė prieš "Nauticą"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 23 d.
„Bega“ – „Memel“             2:6 (1:2)

„Sparta“ – „Nautica“        4:3 (2:0)
Antradienį vakare sužaistos dvejos Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynės. Pirmose rungtynėse pusantro kėlinio vyko lygiavertė kova ir „Memel“ komandai ilgą laiką prieš „Begą“ turėjo tik vieno įvarčio persvarą, kuria ir baigėsi pirmasis kėlinys (2:1). Po pertraukos rezultatas ilgą laiką nekito, o „Memel“ ekipai persvarą padvigubinus (3:1), „Bega“ vos už poros minučių ją sumažino iki minimumo (3:2). Tačiau per paskutines dešimt minučių „Begai“ nepavyko atsilaikyti nuo trijų Jevgenijaus Goroškos tikslių smūgių, kurie leido „Memel“ komandai įtvirtinti pergalę (6:2).
„Spartos“ komandai prireikė beveik viso pirmo kėlinio, kad pasiųstų kamuolį į „Nauticos“ vartus, bet pralaužę varžovų gynybą, „Spartos“ žaidėjai spėjo dar iki pertraukos dukart atlikti gražius ir tikslius smūgius (2:0). Antroji rungtynių pusės pradžia „Spartai nieko prasto nežadėjo ir gan ilgą laiką rezultatas buvo jų naudai 3:1, bet slenkant rungtynėms į pabaigą „Sparta“ kiek neatsakingai sužaidusi gynyboje likus žaisti apie penkias minutes leido „Nauticai“ išlyginti rezultatą (3:3). Vis gi „Spartą“ nuo prarastų taškų išgelbėjo Ernestas Razonas, kuris likus žaisti apie tris minutes įmušė pergalingą įvartį (4:3).

Skaityti toliau...
 
Nei "Jambo", nei "Saremos" netenkinančios nulinės lygiosios

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 22 d.
„Jambo“ – „Sarema“    0:0 (0:0)
Pirmadienio vakarą LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse tarpusavyje kovojo „Jambo“ ir „Saremos“ komandos, kurios praėjusio sezono pasidalino pirmąsias dvejas vietas, o šiemet dar turės nemažai vargo, kad patektų į prizininkų trejetą. Tuo labiau, kad tarpusavio dvikovoje nei viena iš komandų nepasižymėjo 0:0 ir abi prarado svarbius taškus. Jei vertinti pagal susikurtas progas, „Jambo“ komanda buvo kiek arčiau pergalės, kurios gretose vien Ernestas Razonas nepasinaudojo trijomis progomis išvesti savo komandą į priekį, tačiau ir „Sarema“ sugebėjo sudrebinti „Jambo“ komandos vartų konstrukciją. Iki pat rungtynių pabaigos vykęs atkaklus ir greitas žaidimas, vis gi nebuvo „papuoštas“ nei vienu įvarčiu.
Po šių lygiųjų „Jambo“ žengia trečioje vietoje (30 tšk.), o praėjusios sezono nugalėtoja „Sarema“ su iškovotais 25 taškais išlieka šeštoje pozicijoje.

Skaityti toliau...
 
Sekmadienį lyderiaujančios "GP-Taško" ir "KKT" komandos iškovojo pergales

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 21 d.
„Babrungas-2“ – „GP-Taškas“    1:2 (1:1)
„Olimpo-SC“ – „KKT“                   1:5 (0:2)

Sekmadienį Plungėje ir Mažeikiuose sužaistos dvejos LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynės.
Ryte 12.00 val. vykusi dvikova sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie po Valento Mitkaus įvarčio įgijo persvarą (1:0), tačiau artėjant pertraukai svečiai Mindaugo Šiaulyčio įvarčiu atstatė pusiausvyrą (1:1). Gargždiškiai įgijo pranašumą įsibėgėjus antrajam kėliniui, kai savąją komandą į priekį išvedė Giedrius Ratkus (2:1).
Po šios pergalės „GP-Taškas“ išlieka pirmoje vietoje, tačiau dvejomis rungtynėmis mažiau žaidusi „KKT“ komanda atsilieka tik keturiais taškais ir turi visas galimybes aplenkti gargždiškius. Kretingiškiai šiandien sumažino atsilikimą po pergalės nukeltose XII-ojo turo rungtynėse prieš Mažeikių „Olimpo-SC“. Nors šeimininkų gynybą pralaužti pavyko tik pačioje pirmoje kėlinio pabaigoje dvejais 11 metrų baudiniais, tačiau po pertraukos „KKT“ komanda dar labiau padidino savo persvarą (5:1) prieš pirmenybių autsaiderę ir įsirašė dešimtąją pergalę į savo sąskaitą.

Skaityti toliau...
 
XV-ajame ture pergales iškovojo "Juventa-99", "Kražantė", "Babrungas" ir "Džiugas"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 20 d.

„Atmosfera“ - „Juventa-99“  1:3 (1:2)
„Kražantė“ - „Venta“               3:1 (2:1)
„Babrungas“ - „Širvėna“         9:1 (6:0)
„Džiugas“ - „Minija“                 1:0 (1:0)
  FOTO
Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse sužaistos ketverios XV-ojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo pirmojo ketvertuko komandos. Lyderiaujanti „Juventa-99“ žengė dar vieną žingsnį link nugalėtojų titulo 3:1 (2:1) Mažeikiuose įveikdama autsaiderę „Atmosferą“. Skirtingas pergales pasiekė antra-trečia vietomis besidalinantys „Babrungas“ ir „Džiugas“ – plungiškiai savoje aikštėje net 9:1 (6:0) sutriuškino „Širvėnos“ žaidėjus, tuo tarpu telšiškiai Kuršėnuose laimėjo svarbią dvikovą 1:0 (1:0) prieš „Miniją“, kurią nulėmė rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Eimanto Stonkaus tikslus smūgis. Pirmaujančiam trejetukui ant kulnų lipanti „Kražantė“ savoje aikštėje 3:1 (2:1) įveikė „Ventos“ ekipą.

Skaityti toliau...
 
"Klaipėdos Universitetas" palaužė "Spartos" pasipriešinimą, "Bočiai" nugalėjo "Nauticą"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 18 d.
„Kl.Universitetas“ – „Sparta“   11:4 (3:4)

„Nautica“ – „Bočiai“                    3:4 (1:1)
Po ketvirtadienį sužaistų dviejų Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynių, komandos iki varžybų pabaigos liko vos keturi turai. Viena iš ketvirtadienio dvikovų dar galėjo ženkliai įtakoti lygos nugalėtojų  klausimą, tačiau „Sparta“ aktyviai priešinusi „Klaipėdos Universitetui“ visą pirmąjį kėlinį, į pertrauką išėjo pirmaudama rezultatu 4:3. Tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje gerokai pasikeitė ir lygos lyderis „Klaipėdos Universitetas“ pirmiausia susitvarkęs problemas gynyboje, rungtynėms baigiantis savo įvarčiais visiškai palaužė varžovų gynybą ir rungtynes laimėjo net septynių įvarčių persvara (11:4).

Skaityti toliau...
 
"GP-Taškas" lyderiauja po pergalės prieš "Rosą"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 17 d.
„Rosa“ – „GP-Taškas“    1:3 (0:2)
Septynioliktasis LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių turas baigėsi „Rosos“ ir „Gargždų Pramogos-Taškas“ rungtynėmis. Visą pirmąjį kėlinį aktyviau rungtyniavęs „GP-Taškas“ tik kėliniui baigiantis sugebėjo išnaudoti dvi susikurtas progas, kai po įvartį įmušė Giedrius Ratkus ir Vladas Alėjevas (2:0). Nors antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino, bet įpusėjus antrajam kėliniui krito dar vienas įvartis į „Rosos“ vartus po Tomo Tamošausko tikslaus smūgio (3:0). Šeimininkams rungtynėms baigiantis pavyko surengti gargždiškių vartų šturmą, tačiau į varžovų vartus kamuolį pasiųsti pavyko tik kartą (1:3), kai Mantas Kirila atliko tikslų smūgį į tolimąjį vartų kampą.
„GP-Taškas“, į savo sąskaitą įsirašęs 33-ąjį tašką, šiuo metu pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę, bet už artimiausius persekiotojus yra sužaidęs daugiau rungtynių.

Skaityti toliau...
 
"Klaipėda city" ir "Vakarų fronto" lygiosios bei "Saremos" pergalė prieš "HG-Sendvarį"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 17 d.
„Klaipėda city“ – „Vakarų frontas“       2:2 (0:2)

„Sarema“ – „HG-Sendvaris“                 5:1 (1:0)
Trečiadienį vakare sužaistos dvejos Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynės, kurių vienose užfiksuotos lygiosios, o kitose favoritė iškovojo gan nesunkią pergalę. „Vakarų frontas“ sėkmingai pradėjo rungtynes su „Klaipėda city“ ir po Romos Stonio bei Edgaro Jokubaičio įvarčiu, pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 2:0. Tačiau lyg pristigęs jėgų „Vakarų frontas“ antroje rungtynių pusėje pagal žaidimą nusileido „Klaipėda city“ ekipai, kurios gretose du gražius įvarčius įmušė Viačeslav Čiumačenko ir Gerdas Kančelskis (2:2). Vis gi bent lygiąsias išsaugojęs „Vakarų frontas“, neleido „Klaipėda city“ ekipai prisivyti jo turnyrinėje lentelėje.
Kitose vakaro rungtynėse „Sarema“ ilgai vargo, kol pralaužė „Herkaus Galerijos-Sendvari“ gynybą ir tik likus penkios minutėms iki pertraukos įmušė vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje (1:0). Bet įsibėgėjus antrajam kėliniui, pabiro „Saremos“ įvarčiai vienas po kito  ir jau kėliniui įpusėjus rezultatas buvo 4:0 „Saremos“ naudai. Per paskutines dešimt minučių „Sarema“ dar vienu įvarčiu buvo padidinusi savo pranašumą, bet „HG-Sendvaris“ prieš pat rungtynių pabaigą garbės įvarčiu sumažino atsilikimą (1:5). Pergalė „Saremos“ komandai leido pakilti į antrąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Skaityti toliau...
 
Permainingoje dvikovoje "Saremos" pergalė prieš "Klarksoną-Sakuoną"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 16 d.
„Sarema“ – „Klarksonas-Sakuona“    5:3 (2:1)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse antradienį vyko principinė ir permaininga dvikova tarp „Saremos“ ir „Klarksono-Sakuonos“. Pastarajai komandai rungtynės prasidėjo sėkmingai, nes jau 7-ąją rungtynių minutę Nerijus Kosmakov išvedė „Klarksoną-Sakuoną“ į priekį (1:0). Bet „Sarema“ dar pirmajame kėlinyje pakreipė rungtynių eigą sau palankia linkme – 26-ąją minutę Karolis Kelpšas išlygino rezultatą (1:1), o po dešimties minučių Justas Jančauskas savo įvarčiu suteikė „Saremai“ vieno įvarčio pranašumą (2:1).
Po pertraukos komandos įvarčius mušė pakaitomis – į Luko Šarakauskio tikslų smūgį (3:1), už kelių minučių įvarčiu nuo 11 metrų atžymos atsakė Marius Komovas (3:2), kiek vėliau Justas Jančauskas vėl padvigubino „Saremos“ persvarą (4:2), bet likus kelioms minutėms Nerijus Kosmakov spėjo kiek atgaivinti „Klarksono-Sakuonos“ viltis (4:3). Pergalingą tašką padėjo Karolis Kelpšas, kuris po komandos draugo smūgio į vartų skersinį, pirmasis suskubo prie kamuolio ir iš poros metrų „sugrūdo“ jį į vartus bei įtvirtino „Saremos“ pergalę (5:3).

Skaityti toliau...
 
"Memel" komanda nesulaukė varžovų, "Meglar" laimėjo kovą prieš "Begą"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 16 d.
„Memel“ – „Titanic“         3:0 (b.ž.)

„Meglar“ – „Bega“           2:1 (1:0)
Antradienį iš turėjusių įvykti dviejų rungtynių Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos įvyko tik vienos, nes „Memel“ komanda nesulaukė savo varžovės „Titanic“ komandos ir „Memel“ komandai įskaityta pergalė be žaidimo (3:0).
O rungtynėse tarp „Meglar“ ir „Begos“ atkaklios kovos netrūko, nors ir komandoms pristigo meistriškumo, kad išnaudotų daug susikurtų progų, tačiau sportinio pykčio netrūko iki pat finalinio švilpuko. Pirmasis įvartis krito gan greitai, nes jau 4-ąją minutę Dalius Barakauskis išvedė „Meglar“ komandą į priekį (1:0). Vėliau pirmajame kėlinyje „Meglar“ komanda dar turėjo kelias progas, kad padidintų savo persvaras, tačiau jų nesugebėjo išnaudoti. Po pertraukos jau „Bega“ savo aktyvesniu žaidimu bandė paspausti varžovus ir siekė išlyginti rezultatą, tačiau likus žaisti apie dešimt minučių  „Meglar“ žaidėjas Nerijus Butkus pasinaudojęs varžovų klaida gynyboje, padvigubino savo komandos persvarą (2:0).
„Bega“ nenuleido rankų ir per tas likusias minutes savais smūgiais atakavo varžovų vartus, tačiau prisitaikyti ir varžovų vartininką gražiu smūgiu nuginkluoti pavyko tik priešpaskutinę minutę, kai įvartį įmušė Jaunius Zimantas (2:1).
Iškovojusi pergalę „Meglar“ komanda, kurios sąskaitoje 20 taškų, pakilo į septintąją vietą.

Skaityti toliau...
 
Informacija iš Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų vadovų susirinkimo

Pateikiame informaciją iš rugsėjo 15 d. įvykusio Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos komandų vadovų susirinkimo, kuriame buvo svarstomi "Titanic" ir "Nauticos" komandų nuostatų pažeidimai ir priimti sprendimai dėl rungtynių rezultatų anuliavimo.
Priminsime, kad žaidėjai Justas Adamas ir Nerijus Jurkaitis, nuo 2014 m. rugpjūčio 14 d. yra registruoti ir žaidė LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaujančios Plungės „Babrungo“ komandos sudėtyje ir pagal Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos nuostatus nebegalėjo atstovauti atitinkamai „Titanic“ ir „Nauticos“ komandoms, komandų vadovams pateikta svarstyti dėl „Titanic“ ir „Nauticos“ komandų rungtynių rezultatų anuliavimo nuo rugpjūčio 14 d., tose rungtynėse, kuriose rungtyniavo Justas Adamas ir Nerijus Jurkaitis.
Per susirinkimą komandų vadovus supažindinus su susidariusia situacija, susirinkime dalyvavvę komandų vadovai (išskyrus „Titanic“ komandos vadovus) pritarė, kad šiuo atveju būtų laikomąsi Klaipėdos miesto futbolo 7x7 futbolo lygos nuostatų ir komandoms pažeidusioms nuostatus būtų anuliuoti rezultatai ir įskaitomi pralaimėjimai rezultatu 0:3.
Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas