Naujienos
"Baltai" įmušė daugiau nei "HG-Sendvaris"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 15 d.
„HG-Sendvaris“ – „Baltai“    3:5 (0:2)
„HG-Sendvario“ ir „Baltų“ dvikova prasidėjo keliomis progomis įvarčiams, ypač karšta buvo prie „Baltų“ vartų, bet „HG-Sendvario“ puolėjams pristigo meistriškumo ir tikslumo, kad pasiųstu kamuolį į vartus. Tuo tarpu „Baltų“ atakų lyderis Tadas Karinauskas įpusėjus kėliniui, išsiveržęs vienas prieš „HG-Sendvario“ vartus gynusį Tomą Navardauską, nesunkiai perkėlė kamuolį į tuščius vartus (1:0). Panašią situaciją Tadas Karinauskas išnaudojo ir pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje ir padvigubino „Baltų“ persvarą (2:0), o pats T. Karinauskas pakilo į antrąją poziciją rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų sąraše.
Įsibėgėjus antrajam kėliniui „Baltų“ pranašumą dar labiau padidino Dainiaus Žernio rezultatyviai užbaigta ataka (3:0). „HG-Sendvaris“ kiek suaktyvėjo per paskutinį rungtynių pusvalandį. Pirmiausia jie uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai atliko Benas Alseika (3:1). Bet netrukus gavo „grąžos“ du įvarčius  į savo vartus – po kampinio pasižymėjo Andrius Piekus (4:1), o dar po poros minučių antrąkart pasižymėjo Dainius Žernys (5:1). Tiesa, įvarčių skonį pajutę „HG-Sendvario“ žaidėjai, gan greitai atsakė taip pat dvejais įvarčiais, kai greitas atakas rezultatyviai užbaigė Tadas Jurkus ir Remigijus Vaitkevičius (5:3).

Skaityti toliau...
 
XIV-asis turas baigėsi "Minijos" minimalia pergale

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 14 d.
„Minija“ – „Akmenė-SC“      1:0 (1:0)
Sekmadienio rungtynėse „Minija“ nuo pirmųjų minučių ėmė dominuoti aikštėje prieš Naujosios Akmenės „Akmenė-SC“ komandą, tačiau kretingiškiai dažnausiai viską bandė išspręsti pavieniais veiksmais arba smūgiais iš baudos aikštelės prieigų. Per pirmas dešimt minučių pavojingiausias buvo Valdo Trakio smūgis į vartus, bet į jį suregavo varžovų vartininkas Gediminas Juškevičius. Vėliau sekė bent keli „Minijos“ žaidėjų smūgiai link svečių vartų, bet jie didelės grėsmės nekėlė. Įvartį žiūrovai išvydo kai po tolimo perdavimo į baudos aikštelę kamuolį gavęs Valdas Trakys atliko perdavimą priešais vartus įkirtusiam Viliui Augučiui, o šis spėjęs aplenkti „Akmenės-SC“ vartininką, pasiuntė kamuolį į vartus (1:0).
Vėliau iki pertraukos kretingiškių atakos kiek aprimo, o varžovai vis dažniau išvystydavo atakas bent jau iki „Minijos“ baudos aikštėles. Jau trečias rungtynes iš eilės įvarčio nepraleidžianti „Minijos“ gynybos linija ir vartininkas gan lengvai tvarkėsi iškylančias problemas prie savųjų vartų, tačiau kretingiškių puolimas taip pat „nežibėjo“ ir antroje rungtynių pusėje nors kretingiškiai ir tęsė savo dominavimą, tačiau varžovų gynybos ir vartininko taip pat nebepavyko įveikti.
Iki rungtynių pabaigos rezultataui nebepakitus, „Minija“ iškovojo minimalią pergalę rezultatu 1:0 ir tai buvo ketvirtoji kretingiškių pergalė paeiliui.

Skaityti toliau...
 
"Babrungas-2" ir "Jambo" pasiekė pergales prieš autsaiderius

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 14 d.
„Olimpo-SC“ – „Babrungas-2“    2:8 (1:3)
„Kuršiai“ – „Jambo“                     1:4 (1:2)

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse sekmadienį sužaistos dvejos XVII-ojo turo rungtynės. Mažeikiuose „Olimpo-SC“ komanda, antroje sezono pusėje dar neiškovojusi nei taško, rungtynėse su „Babrungu-2“ jau nuo pirmos minutės atsidūrė pralaiminčiųjų padėtyje ir negalėjo rimčiau pasipriešinti bei atsilaikyti nuo varžovų atakų. Tuo tarpu rezultatyviai žaidęs „Babrungas-2“ pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 3:1, o po pertraukos dar labiau padidino savo persvarą 8:2. Rezultatyvumu plungiškių gretose išsiskyrė Paulius Budrys, šįkart įmušęs keturis įvarčius ir rezultatyviausiųjų žaidėjų gretose pakilęs į antrąją vietą (12 įvarčių).
Beje, abiejų komandų sutarimu šių rungtynių rezultatas užsiskaitė ir LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybose, tad „Babrungas-2“ įveikęs „Olimpo-SC“ komandą pateko į Taurės varžybų pusfinalį.
Kitoje vakaro dvikovoje vieni pirmenybių favoritai „Jambo“ taip pat rungtyniavo su autsaiderių pozicijoje šiemet esančiais „Kuršiais“. Po sėkmingos rungtynių pradžios ir Gerdo Kančelskio bei Deivido Peištaro įvarčių, jau per pirmas dvidešimt minučių „Jambo“ įgijo dviejų įvarčių persvarą (2:0), kurią „Kuršiams“ prieš pertrauką Igorio Kirlano įvarčiu buvo pavykę sumažinti (2:1). Po pertraukos „Jambo“  komanda net perdaug nepersistengdama dar dukart išnaudojo varžovų klaidas gynyboje ir tiksliais Karolio Intos ir Martyno Laučkos smūgiais į vartus padidno savo pergalingą pranašumą (4:1). Po šios „Jambo“ komandos pergalės, turnyrinės lentelės viršuje keturias komandas skiria vos vienas taškas.

Skaityti toliau...
 
Dramatiškos lygiosios tarp "Juventos-99" ir "Kražantės", "Džiugo" pergalė Kuršėnuose

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 13 d.
„Juventa-99“ – „Kražantė“      1:1 (0:0)

„Džiugas“ – „Venta“                 4:1 (3:0)
Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse sužaistos dvejos rungtynės, kuriose dėl taškų kovojo dėl prizinių vietų kovą tęsiančios komandos. Ypač dramatiškos rungtynės buvo Šiauliuose, kur „Juventa-99“ likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos buvo išsiveržusi į priekį po Ruslano Pačkajevo įvarčio (1:0), bet jau per pridėtą rungtynių laiką „Kražantės“ puolėjas Vaidas Viktoravičius įmušė išlyginamąjį įvartį (1:1).
Kitose rungtynėse „Džiugas“, vis dar savo „namų“ rungtynes žaidžiantis Kuršėnuose, rungtyniavo su „Ventos“ komanda ir jau per pirmąjį kėlinį įmušęs tris įvarčius  (3:0) didžiąja dalimi nulėmė rungtynių baigtį. Antroje rungtynių pusėje abi komandos pasižymėjo po kartą ir galutinis rezultatas 4:1 „Džiugo“ naudai. Po šios pergalės „Džiugas“ vėl taškais susilygino su „Babrungu“ (26 tšk.) ir dalinasi antra-trečia vietomis. Beje, šiose rungtynėse dukart pasižymėjęs Eimantas Stonkus (12 įvarčių), dar labiau sustiprino savo pozicijas rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

Skaityti toliau...
 
Aštuoni įvarčiai dvikovoje tarp "Atmosferos" ir "Babrungo"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 12 d.
„Atmosfera“ – „Babrungas“      3:5 (1:5)
Penktadienį vakare Mažeikiuose sužaistos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių iš XVI-ojo turo atkeltos rungtynės, kuriose „Atmosferos“ komanda rungtyniavo su „Babrungu“. Šeimininkai vos tik prasidėjus rungtynėms, po Manto Kurapatkino įvarčio įgijo vieno persvarą (1:0), tačiau per sekančias dvidešimt minučių gavo „grąžos“ keturis įvarčius – paeiliui kas keletą minučių pasižymėjo Nerijus Jurkaitis, Giedrius Ratkus, Martynas Turskis ir Justas Kensminas (1:4). Prieš pat pertrauką savo antruoju įvarčiu Justas Kensminas dar labiau padidino plungiškių atotrūkį (5:1).
Antroje rungtynių pusėje „Babrungo“ „puolimo mašina“ sustojo ir svečiams nebepavyko pasižymėti, nors ir pusę antrojo kėlinio turėjo vieno žaidėjo pranašumą. Tuo tarpu vienas labiausiai patyrusių „Atmosferos“ žaidėjų Antanas Tautvydas dvejais įvarčiais, vienas iš jų nuo 11 metrų žymos, sumažino atsilikimą perpus (3:5).
Šiose rungtynėse netrūko ne tik įvarčių, bet ir emocijų protrūkių – rungtynių teisėjui per rungtynes teko iš aikštės pašalinti vieną „Atmosferos“ žaidėją bei parodyti net devynias geltonas korteles, iš kurių šešios teko „Babrungo“ žaidėjams.
Iškovojusi aštuntąją pergalę „Babrungo“ komanda vėl pakilo į antrąją vietą, o „Atmosferai“ iškovojusiai vos tris taškus, niekaip nepavyksta pakilti iš paskutinės vietos.

Skaityti toliau...
 
"Nautica" iškovojo pergalę žaidimu, "Klaipėdos Universitetas" be žaidimo

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 11 d.
„Vakarų frontas“ – „Nautica“         4:6 (2:4)

„Bočiai“ – „Kl. Universitetas“         0:3 (b.ž.)
Ketvirtadienį Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje tarpusavyje rungtyniavo komandos, kurios kovoja dėl penktosios vietos turnyrinėje lentelėje. „Vakarų frontui“ buvo pavykę išsiveržti į preikį, po rezultatyviausio komandos žaidėjo Romo Stonio įvarčio, bet vėliau iki pertraukos sekė trys „Nauticos“ įvarčiai bei vienas „Vakarų fronto“ į savus vartus ir rezultatas tapo 4:1 „Nauticos“ naudai. Bet „Vakarų frontas“ dar pirmajame kėlinyje pradėjęs vytis varžovus (2:4), įpusėjus antrajai rungtynių pusei po Vaidoto Juškaus ir Romo Stonio įvarčių rezultatą išlygino (4:4). Rungtynių pabaiga sėkmingesnė buvo „Nauticai“, kurią po keletos minučių į priekį išvedė Edmundas Gaigalas, o paskutinėmis rungtyių akimirkomis rezultatą įtvirtino Jurij Jeremejev (6:4).  Pasiekta pergalė „Nauticai“ leido įsitvirtinti penktoje vietoje ir šešiais taškai atitrūkti nuo artimiausiųjų persekiotojų „Bočių“.
Tuo tarpu „Bočiai“ rungtynėms su „Klaipėdos Universitetu“ surinkę vos 7 žaidėjus ir pasistiprinę Jurijumi Jeremejevu žaidė tik „draugiškas rungtynes“, kurias „Bočiai“ laimėjo rezultatu 2:1 (0:1). Tačiau pagal nuostatus pergalė rezultatu 3:0 įskaityta „Klaipėdos Universitetui“.

Skaityti toliau...
 
Rokiruotės turnyrinės lentelės viršutinėje dalyje

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 10 d.
„Sparta“ – „Sarema“              5:3 (0:1)

„Titanic“ – „HG-Sendvaris“    4:3 (1:2)
Trečiadienį sužaistos dvejos atakaklio rungtynės Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje. Pirmose rungtynėse „Sarema“ laimėjo nerezultatyvų pirmąjį kėlinį rezultatu (1:0), tačiau po pertraukos nesugebėjo atsilaikyti nuo lygos rezultatyviausių žaidėjų Ernesto Razono ir Karolio Intos tikslių smūgių į vartus ir „Sparta“ antrojo kėlinio viduryje jau pirmavo 4:1. Netrukus Arvydas Trizno dar labiau padidino „Spartos“ pranašumą (5:1), kurį „Saremai“ per paskutines dešimt minučių pavyko sumažinti tik dvejais įvarčiais (5:3). Tad „Sparta“ turnyrinėje lentelėje pakilo į trečiają vietą, į ketvirtąją vietą nustūmusi „Saremą“.
„Saremos“ suklupimu pasinaudojo „Titanic“ komanda, kuri tik po didelio vargo iškovojo pergalę 4:3 (1:2) prieš „Herkaus Galeriją-Sendvarį“. Rungtynių pradžioje gan greitai krito po įvartį į abiejų komandų vartus (1:1), tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui „HG-Sendvaris“ po Remigijaus Vaitkevičiaus įvarčio įgijo vieno įvarčio pranašumą (2:1), kurį ne tik išlaikė apie dvidešimt minučių, bet ir sugebėjo Karolio Tendžio įvarčiu dar ir padvigubinti (3:1). Vis gi favoritams pavyko per keletą minučių pakreipti rungtynių eigą sau palankia, nes du įvarčius įmušė Laurynas Norkus ir dar vieną pridėjo Tadas Gudauskas bei „Titanic“ išsiveržė į priekį (4:3). Tačiau rungtynių pabaiga „Titanic“ komandai nebuvo lengva ir tik fortūnos dėka pavyko išvengti dar bent poros „HG-Sendvario“ įvarčių ir taip išsaugoti sunkią pergalę (4:3).

Skaityti toliau...
 
Penkių įvarčių persvara "GP-Taško" pergalė prieš "Baltus"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 9 d.
„GP-Taškas“–„Baltai“     5:0 (4:0)

Antradienį vakare Gargžduose tarpusavyje rungtyniavo „Gargždų Pramogos-Taško“ ir „Baltų“ komandos, kurios iki šio susitikimo buvo praradusios po vienodai taškų ir tik nevienodas sužaistų rungtynių kiekis turnyrinėje lentelėje kiek skyrė šias komandas. Tačiau antradienio susitikime lygiavertės kovos nesulaukta – „GP-Taškas“ per pirmas dvidešimt minučių trimis įvarčiais pasiuntė varžovus į „nokdauną“, po kurio „Baltams“ atsigauti nebepavyko iki rungtynių pabaigos. Pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Robertas Malakauskas, vėliau per kelias minutes dukart pasižymėjo Vilius Narvilas, prieš pat pertrauką persvarą padidino Artūras Lenkšas (4:0), o antroje rungtynių pusėje trečiąkart šiose rungtynėse į „Baltų“ vartus kamuolį pasiuntė Vilius Norvilas (5:0) bei įsispraudė į LFF III lygos Klaipėdos regiono rezultatyviausiųjų žaidėjų penketuką.
Dešimtoji "GP-Taško" pergalė iškovotais taškais leido prisivyti lyderiaujančią "KKT" komandą, tik pastaroji yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Skaityti toliau...
 
Žemesnių vietų dalybose "Klaipėda city" ir "Memel" komandų pergalės

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 9 d.
„Bega“ – „Klaipėda city“  1:2 (1:1)

„Memel“ – „Meglar“          3:2 (1:0)
Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje antradienį tarpusavyje rungtyniavo komandos, kurios yra turnyrinės lentelės apatinėje dalyje ir siekia pakilti bent keliais laipteliais aukščiau. Pirmoje vakaro dvikovoje autsaidėre „Bega“ bandė atsilaikyti prieš pergalių skonį pastaruoju metu pajutusius „Klaipėda city“ žaidėjus. Nerezultatyvioje kovoje pirmieji pasižymėjo „Begos“ žaidėjai, tačiau iki pertaukos „Klaipėda city“ išlygino rezultatą (1:1), o antroje dalyje vienintelis jų įvartis nulėmė pergalę (2:1), kuri gerokai sumažino atsilikimą nuo septintoje vietoje esančios „Vakarų fronto“ komandos.
Antroje vakaro dvikovoje turnyrinės lentelės kaimynės „Memel“ ir „Meglar“ taip pat siekė būti bent laipteliu aukščiau viena kitos. Savo rezultatyviausių žaidėjų Jevgenij Goroška ir Edgaro Dorogavcevo į priekį vedini „Memel“ žaidėjai sugebėjo iškovoti pergalę minimalia persvara 3:2 (1:0), kuri leido pakilti į devintąją vietą tarp dvyikos komandų.

Skaityti toliau...
 
Lietingą vakarą "Jambo" įvarčių lietus

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 8 d.
„Jambo“–„HG-Sendvaris“     9:2 (4:1)

Į LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių pirmaujantį trejetuką siekianti sugrįžti „Jambo“ komanda, kiek daugiau vargo su „Herkaus Galerija-Sendvariu“ turėjo tik pirmąjį rungtynių pusvalandį, kai nerealizuotu 11 metrų baudiniu nepavyko padvigubinti persvaros, o už minutės buvo praleistas varžovų išlyginamasis įvartis (1:1). Tačiau jau nuo sekančios minutės prasidėjo „Jambo“ įvarčių lietus ir nesikuklindami mušti po du įvarčius per dvi minutes, „Jambo“ žaidėjai savo persvara žaibiškai didino. Iki pertraukos ji išaugo iki 4:1, o antroje rungtynių pusėje įmušę dar penkis įvarčius, „Jambo“ atitrūko iki 9:1. Tik paskutinis rungtynių įvartis krito į „Jambo“ vartus, tad galutinis rungtynių rezultatas – 9:2.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas