Naujienos
Rezultatyvios lygiosios Kretingoje, "Klarksonas-Sakuona" įveikė "Kuršius"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 7 d.
„KKT“–„Sarema“                              2:2 (0:1)
"Klarksonas-Sakuona" - "Kuršiai"  3:1 (3:0)

Sekmadienį LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse sužaistos dvejos XVI-ojo turo rungtynės. Kretingoje pirmenybių lyderė „KKT“ komanda dukart atsilikinėjo nuo „Saremos“, tačiau iki rungtynių pabaigos likus apie dešimt minučių sugebėjo dar kartą atstatyti pusiausvyrą ir baigė rungtynes  rezultatu 2:2 (0:1).
Lyderiams praradus taškus, atsilikimą nuo jų sumažino „Klarksonas-Sakuona“ ekipa, kuri per pirmą pusvalandį „susikrovė“ trijų įvarčių persvarą (3:0), tačiau pačioje antrojo kėlinio pradžioje leido „Kuršiams“ ne tik sušvelninti rezultatą (3:1), bet ir sukurti keletą progų, kurias išnaudoję „Kuršiai“ galėjo pateikti ir dar vieną staigmeną.

Skaityti toliau...
 
LFF II lygoje išvykose žaidusios komandos pasiekė pergales

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 6 d.
„Atmosfera“ – „Kražantė“      0:4 (0:2)

„Babrungas“ – „Minija“           0:2 (0:1)  FOTO
„Akmenė-SC“ – „Venta“         1:2 (0:1)

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių XIII-asis turas sėkmingai susiklostė išvykose žaidusioms komandoms – šeštadienį vykusiose trejose rungtynėse pergales į savo sąskaitas įsirašė „Kražantė“, „Minija“ ir „Venta“.
Mažeikiuose „Atmosfera“  0:4 (0:2) neatsilaikė nuo Kelmės „Kražantės“ atakų ir leido pastarajai iškovotais taškais susilyginti su šiame ture palaimėjimus patyrusiais „Džiugu“ ir „Babrungu“. Antrajame rate nesėkmingai rungtyniaujantis Plungės „Babrungas“ patyrė pralaimėjimą 0:2 (0:1) prieš trečiają pergalę iš eilės iškovojusią Kretingos „Miniją“. Naujojoje Akmenėje tarpusavyje kovojo turnyrinės lentelės kaimynės ir po pergalės  2:1 (1:0) Kuršėnų „Venta“ aplenkė „Akmenės-SC“ komandą.
Po šio turo Šiaulių "Juventai-99" pavyko kiek atitrūkti, o sekančios keturios komandos - "Kražantė", "Džiugas", "Babrungas" ir "Minija" - yra lygiavertėje situacijoje kovoj
ant dėl prizinių vietų, nes visos jos yra praradusios po vienodai taškų.

Skaityti toliau...
 
"Juventa-99" lyderių kovoje parklupdė "Džiugą"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugsėjo 5 d.
„Džiugas“ – „Juventa-99“      1:2 (1:1)
  FOTO Penktadienio vakare Kuršėnuose buvo žaidžiamos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynės tarp Telšių „Džiugo“ ir Šiaulių „Juventos-99“ komandų. Dėl nugalėtojų vardų kovojančių komandų dvikova sėkmingiau prasidėjo telšiškiams, kuriuos jau 7-ąją rungtynių minutę į priekį išvedė rezultatyviausias žaidėjas Eimantas Stonkus, įmušęs savo 10-ąjį įvartį.
Tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui sėkmė nuo „Džiugo“ nusisuko, nes vienas iš gynėjų po šiauliečių atakos nukreipė kamuolį į savus vartus  ir rezultatas tapo lygus (1:1).
Nugalėtojų titulą siekianti apginti „Juventa-99“ antrajame kėlinyje įmušė ir pergalingą įvartį, kai pasižymėjo Andrius Šidlauskas (2:1). Telšiškių galimybes bent išlyginti rezultatą apsunkino 71-ąją minutę iš aikštės pašalintas Vilius Lapeikis, kuris pirmajame rate dar žaidė už „Juventa-99“ ir tąkart įmušė vienintelį pergalingą šiauliečių įvartį.
Tad „Juventa-99“ laimėjusi rungtynes rezultatu 2:1, įtvirtino savo pozicijas pirmoje vietoje ir nutraukė „Džiugo“ septynių nepralaimėtų rungtynių seriją.

Skaityti toliau...
 
"Klarksono-Sakuonos" puolimas nepaliko vilčių "HG-Sendvariui"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 4 d.
„HG-Sendvaris“–„Klarksonas-Sakuona“ 1:6 (0:4)
„Klarksonas-Sakuona“ jau per pirmas penkiolika minučių savo puolimu ir dvejais įvarčiais įrodė pranašumą prieš „Herkaus galeriją-Sendvarį“, o iki pertraukos tą persvarą ir spėjo padvigubinti (4:0). Įpusėjus antrajam kėliniui „HG-Sendvariui“ pavyko vienintelį kartą pasiųsti kamuolį į varžovų vartus (1:4), bet iki finalinio švilpuko „Klarksonas-Sakuona“ dar dukart tiksliais smūgiais į vartus nuginklavo  „HG-Sendvario“ vartininką ir pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 6:1. Šiose rungtynėse triskart pasižymėjęs Mindaugas Žemaitaitis, išsiveržė į LFF III lygos Klaipėdos regiono rezultatyviausiųjų žaidėjų viršūnę (13 įvarčių).

Skaityti toliau...
 
Ketvirtadienį pergales pasiekė "Nautica", "Sarema" ir "Titanic"

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 4 d.
„Nautica“ – „Bega“      7:5 (5:1)

„Sarema“ – „Bočiai“    9:2 (3:1)
„Meglar“ – „Titanic“    2:9 (2:4)

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje sužaistos trejos rungtynės. „Nautica“ per pirmąją rungtynių pusę „susikrovė“ persvarą (5:1) ir atleidusi vadžias leido „Begai“ kiek prisivyti (4:5), bet rungtynių pabaigoje vėl įtvirtino savo pergalę (7:5). „Sarema“ ir „Titanic“ su savo varžovais vargo daugiau turėjo tik per pirmas penkiolika minučių, bet vėliau mušusios įvarčius be atsako, pasiekė įtikinamas pergales vienodu rezultatu - „Sarema“ rezultatu 9:2 įveikė „Bočius, o „Titanic“ tokia pačia persvara (9:2) nugalėjo „Meglar“ ekipą.
Po šių pergalių, tiek "Sarema", tiek "Titanic" turnyrinėje lentelėje aplenkė "Spartos" komandą.

Skaityti toliau...
 
Plungėje užfiksuotos "Babrungo-2" ir "Baltų" lygiosios

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 3 d.
„Babrungas-2“ – „Baltai“    1:1 (0:1)

Plungėje trečiadienio vakare sužaistos LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių iš XIV-ojo turo nukeltos rungtynės, kuriose rungtyniavo „Babrungas-2“ ir „Baltai“. Svečiai gan greitai išsiveržė į priekį po puikiai atlikto Tado Karinausko baudos smūgio, tačiau „Babrungas-2“ neleido išlaikyti varžovams persvaros ir rungtynėms slenkant į pabaigą Vytauto Žukausko įvarčiu išlygino rezultatą (1:1).

Tad abi komandos pasidalinusios tik po tašką, nepasinaudojo galimybe pagerinti savo pozicijas kovoje dėl prizinių vietų.

Skaityti toliau...
 
"Klaipėdos Universitetas" dar labiau tvirtina savo pozicijas

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 3 d.
„Kl.Universitetas“ – „Vakarų frontas“  11:4 (6:1)

Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos lyderė „Klaipėdos Universiteto“ komanda pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę, šįkart 11:4 (6:1) įveikusi „Vakarų frontą“. Tai buvo penktoji „Klaipėdos Universiteto“ pergalė iš eilės, kuri leido padidinti atotrūkį nuo artimiausiųjų persekiotojų iki septynių taškų, tuo tarpu „Vakarų frontas“ žengia septintoje vietoje.

Skaityti toliau...
 
"GP-Taško" svarbi pergalė prieš "Jambo", "Rosa" sutriuškino "Olimpo-SC" komandą

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugsėjo 2 d.
„GP-Taškas“ – „Jambo“    1:0 (1:0)

„Rosa“ – „Olimpo-SC“       5:1 (1:0)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse antradienį sužaistos dvejos rungtynės. Penkioliktojo turo dvikovoje „Gargždų Pramogos-Taškas“ pirmojo kėlinio viduryje įmušė vienintelį rungtynių įvartį ir pasiekė svarbią pergalę 1:0 (1:0) prieš mažiau taškų praradusią „Jambo“ komandą.
Šešioliktasis turas prasidėjo įtikinama „Rosos“ pergale 5:1 (1:0) prieš antroje rungtynių pusėje neatsilaikiusią Mažeikių „Olimpo-SC“ komandą.

Skaityti toliau...
 
Nerezultatyvioje kovoje "Klaipėda city" įveikė "Memel" ekipą

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 2 d.
„Klaipėda city“ – „Memel“     2:1 (1:1)
Antradienio vakarą tarpusavyje kovojo „Klaipėda city“ ir „Memel“ koamndos, kurios iki šių rungtynių buvo surinkusios po 10 taškų. Lygiavertėje ir nerezultatyvioje dvikovoje pergalę šventė „Klaipėda city“ komanda, kuri sėkmingai apsiginusi visą antrąjį kėlinį, pergalingą įvartį įmušė įsibėgėjus antrajam kėliniui 2:1 (1:1). Po šios pergalės „Klaipėda city“ komanda pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą.

Skaityti toliau...
 
"Sparta" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugsėjo 1 d.
„HG-Sendvaris“ – „Sparta“             4:7 (3:4)

Vieneriose Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynėse pirmadienį „Sparta“ tik iš trečiojo karto sugebėjo atitrūkti nuo „HG-Sendvario“, dukart panaikinusio dviejų įvarčių atsilikimą, ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (7:4). „Spartai“ tai dvyliktoji pergalė per šešioliką sužaistų rungtynių.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas