Naujienos
"Baltai" parsivežė pergalę iš Mažeikių, "Kuršiai" nenusileido "KKT" ekipai

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 31 d.
„Olimpo-SC“ – „Baltai“    3:5 (1:2)

„Kuršiai“ – „KKT“              1:1 (1:1)
Sekmadienį Mažeikiuose ir Klaipėdoje sužaistos dvejos LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių XV-ojo turo rungtynės. „Olimpo-SC“ nors ir pirmavo, bet rezultatyvioje dvikovoje 3:5 (1:2) nusileido „Baltų“ vienuolikei, o patys ant savęs pyktelėję „Kuršiai“ nutraukė savo nesėkmių seriją lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidę su lydere „KKT“ ekipa.

Skaityti toliau...
 
"Babrungas" išvykoje laimėjo prieš "Ventą", "Minija" namie nugalėjo "Širvėną"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 30 d.
„Venta“ – Babrungas“      1:4 (0:0)
„Minija“ – „Širvėna“         1:0 (1:0) 
FOTO
Šeštadienį sužaistos dar dvejos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynės Kuršėnuose ir Kretingoje.
„Ventos“ komandai savoje aikštėje prieš Plungės „Babrungą“ pavyko atsilaikyti tik pirmąjį kėlinį (0:0), tačiau po pertraukos plungiškiai įrodė savo pranašumą ir įmušę per kėlinį net keturis įvarčius, į savo sąskaitą įsirašė septintąją pergalę.
Atkakli ir lygiavertė kova vyko tarp „Minijos“ ir „Širvėnos“ komandų. Kretingiškiams aktyviau žaidusiems pirmoje rungtynių pusėje, kėlinio viduryje pavyko įmušti vienintelį rungtynių įvartį (1:0), tačiau biržiečiai po pertraukos kiek perėmė inicityvą į savo rankas ir turėjo ne vieną galimybę, kad bent iš lygintų rezultatą. Vis gi „Minija“ išlaikė vieno įvarčio pranašumą ir antrajame rate iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Skaityti toliau...
 
"Juventa-99" susigrąžino lyderės pozicijas, "Džiugas" su "Kražantė" pasidalino po tašką

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 29 d.
„Džiugas“ - „Kražantė“                  1:1 (0:1)
„Juventa-99“ - „Akmenė-SC“       2:1 (2:1)

Penktadienio vakarą LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse sužaistos dvejos XII-ojo turo rungtynės. Be savojo stadiono kol kas pirmenybėse dalyvaujantis Telšių „Džiugas“ „namų“ rungtynes Kuršėnuose žaidė su Kelmės „Kražante“. Pirmieji įvartį pirmojo kėlinio 35-ąją minutę įmušė kelmiškiai, kai pasižymėjo Rolandas Leščius (0:1), tačiau „Džiugas“ likus žaisti kiek mažiau nei dešimt minučių Mantvydo Skiotio įvarčiu išlygino rezultatą (1:1) ir abi komandos pasidalino po tašką.
Kitoje vakaro dvikovoje Šiauliuose „Juventa-99“ jau pačią pirmąją rungtynių minutę praleido „Akmenės-SC“ žaidėjo Artūro Mačio įvartį (0:1). Bet dar pirmajam kėliniui slenkant į pabaigą suklydo „Akmenės-SC“ vartininkas, nukreipęs kamuolį į savus vartus (1:1), o prieš pat pertrauką „Juventą-99“ į priekį išvedė Darius Gulbinas (2:1). Po pertraukos rezultatas nebekito, tad „Juventa-99“ iškovojo aštuntąją pergalę pirmenybėse ir susigrąžino lyderės poziciją.

Skaityti toliau...
 
"Memel" ekipa parklupdė "Nauticą" ir eilinė "Klaipėdos Universiteto" pergalė

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugpjūčio 28 d.
„Memel“ – „Nautica“             3:2 (3:1)

„Bega“ - „Kl.Universitetas“  6:15 (2:9)
Penkioliktasis turas Klaipėdos miesto 7x7 futbolo  lygoje baigėsi kiek netikėta „Memel“ komandos pergale 3:2 (3:1) prieš „Nauticos“ ekipą bei eiline „Klaipėdos Universiteto“ pergale 15:6 (9:2) prieš autsaidere „Begos“ komandą.

Skaityti toliau...
 
Rezultatyviose rungtynėse "Širvėna" įveikė "Atmosferą"

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 27 d.
„Širvėna“ – „Atmosfera“                  5:2 (1:1)
Trečiadienį Biržuose buvo sužaistos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių iš XIV turo atkeltos rungtynės, kuriose „Širvėna“ rungtyniavo su „Atmosfera“.
Biržiečiai gan greitai, jau 15-ąją rungtynių minutę po Agniaus Sadausko įvarčio, išsiveržė į priekį 1:0, bet „Atmosferos“ komanda per penkias minutes atsakė Manto Kurapatkino įvarčiu ir rezltatas vėl tapo lygus (1:1). Tokiu rezultatu baigėsi ir pirmasis kėlinys, o tik įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei „Širvėna“, per kelias minutes pasižymėjus Agniui Sadasukui ir Gailiui Lansbergui, įgijo dviejų įvarčių persvarą 3:1. Svečiams atgaivinti intrigą pavyko po kiek daugiau nei dešimties minučių, kai atsilikimą iki minimumo sumažino Renaldas Girgždys (2:3). Tačiau per paskutines dviedešimt minučių biržiečiai tik dar labiau įtvirtino savo pergalę – Agnius Sadauskas savo trečiuoju įvarčiu šio se rungtynėse sugražino turėtą dviejų įvarčių persvarą (4:2), o rungtynės baigėsi Manto Gasiūno tiksliu smūgiu (5:2).

Skaityti toliau...
 
"Bočiai" išvargo pergalę prieš "HG-Sendvarį", "Sarema" kylą į antrąją vietą

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugpjūčio 27 d.
„Bočiai“ – „HG-Sendvaris“      2:1 (1:1)

„Vakarų frontas“ - „Sarema“  1:4 (0:3)
Trečiadienį buvo sužaistos dvejos Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygos rungtynės, kurių pirmose nerezultatyvioje dvikovoje „Bočiai“ 2:1 (1:1) nugalėjo „Herkaus Galeriją-Sendvarį“. Kiose rungtynėse „Sarema“ 4:1 (3:0) pranoko „Vakarų frontą“ ir pakilo antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Skaityti toliau...
 
"Klarksonas-Sakuona" iš Taurės varžybų eliminavo "KKT" ekipą

LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Aštuntfinalis
Rugpjūčio 26 d.

„Klarksonas-Sakuona“ - „KKT“ 2:1 (1:0)
Antradienio vakarą Kretingoje buvo sužaistos LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų aštuntfinalio rungtynės tarp Plikių „Klarksonas-Sakuona“ ir Kretingos „KKT“ komandų. Nors šiose rungtynėse įvarčius įmušė iš Kretingos kilę žaidėjai, tačiau į ketvirtfinalį pateko ne Kretingos komanda. „Klarksono-Sakuonos“ komandoje žaidžiantis kretingiškis Audrius Tolis baigiantis pirmajam kėliniui įmušė pirmąjį rungtynių įvartį (1:0).
„KKT“ komanda rezultatą sugebėjo išlyginti įpusėjus antrajam kėliniui, kai 11 metrų baudinį realizavo Jurijus Kurbangalijevas (1:1).
Pergalingas ir kelią į ketvirtfinalį „Klarksonui-Sakuonai“ atveriantis įvartis buvo įmuštas pačioje rungtynių pabaigoje, kai tiksliu smūgiu į vartus pasižymėjo Marius Valskis.
Ketvirtfinalyje „Klarksonas-Sakuona“ rungtyniaus su „Kuršių“ komanda.

Skaityti toliau...
 
"Sparta" laimėjo svarbų mūšį prieš "Titanic", "Meglar" nutraukė nesėkmių seriją

Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugpjūčio 26 d.
„Meglar“ – „Klaipėda city“      3:2 (2:2)

„Titanic“ - „Sparta“                 3:4 (2:2)
Klaipėdos miesto 7x7 futbolo lygoje antradienį sužaistos dvejos rungtynės, kuriose tarpusavyje kovojo turnyrinės lentelės kaimynės. „Meglar“ komanda minimalia persvara 3:2 (2:2) įveikė „Klaipėda city“ ekipą ir aplenkė ją turnyrinėje lentelėje.
Svarbi dvikova vyko tarp „Titanic“ ir „Spartos“ koamndos, kurios yra ketvertuke komandų, kurios tęsia kovą dėl prizinių vietų. Sėkmingiau sužaidusi antrąją rungtynių pusę, „Sparta“ laimėjo rungtynes rezultatu 4:3 (2:2) ir iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo antroje vietoje esančios „Titanic“ ekipos.

Skaityti toliau...
 
"Jambo" komandos rezultatyvi pergalė prieš "Olimpo-SC" ekipą

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 25 d.
„Jambo“ – „Olimpo-SC“     7:2 (2:1)
„Jambo“ komanda jau nuo rungtynių pirmųjų minučių neleido Mažeikių „Olimpo-SC“ žaidėjams „nuobodžiauti“ gynyboje ir jau per pirmas penkioliką minučių įmušė du įvarčius (2:0). Pirmajame kėlinyje „Jambo“ persvara galėjo dar labiau išaugti, tačiau ši komanda neišnaudojo puikių progų, o svečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą, įmušdami įvartį prieš pat pertrauką (2:1).
Antroje rungtynių pusėje „Jambo“ žaidėjai jau buvo žymiai rezultatyvesni ir jie net penkis kartus pasiuntė kamuolį į blankiai rungtyniavusios „Olimpo-SC“ komandos vartus. Pastarieji sugebėjo atsakyti tik vienu tiksliu smūgiu ir rungtynės baigėsi rezultatu 7:2  „Jambo“ komandos naudai, kurios gretose po du įvarčius įmušė Edvinas Razutis ir Karolis Simonavičius.

Skaityti toliau...
 
"KKT" vėl atitrūko po "Klarksono-Sakuonos" pergalės prieš "GP-Tašką"

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 24 d.
„Sarema“ – „Kuršiai“                            6:0 (0:0)
„KKT“ – „HG-Sendvaris“                       4:0 (2:0)
„Klarksonas-Sakuona“ – „GP-Taškas“ 3:1 (0:1)

Sekmadienį LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse sužaistos trejos XIV-ojo turo rungtynės. „Sarema“ antroje rungtynių pusėje išnaudojo vieno žaidėjo pranašumą ir sugebėjo net šešis kartus pasiųsti kamuolį į „Kuršių“ vartus 6:0 (0:0).
Kretingoje „KKT“ gan nesunkiai 4:0 (2:0) įveikė „HG-Sendvarį“ ir vėl iki kelių taškų padidino atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų.
Kretingiškiams padėjo tai, kad „Gargždų Pramogos-Taškas“ Klaipėdoje nors ir pirmavo 1:0 rungtynėse prieš „Klarksoną-Sakuoną“, tačiau patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3. Po šios pergalės „Klarksonas-Sakuona“ pakilo į trečiają vietą.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas