Naujienos
"Kražantė" vejasi lygiosiomis sužaidusius lyderius, "Širvėna" ir "Venta" pasidalino po tašką

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 23 d.
„Širvėna“ – „Venta“                  0:0 (0:0)
„Akmenė-SC“ – „Kražantė“       1:2 (0:2)
„Babrungas“ – „Juventa-99“    1:1 (0:0)

Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse sužaistos trejos XI-ojo turo rungtynės.  Centrinė turo dvikova vyko Plungėje, kur tarpusavyje kovojo „Babrungas“ ir „Juventa-99“. Šiauliečiai vos prasidėjus antrajam kėliniui buvo išsiveržę į priekį 1:0, tačiau plungiškiai likus kiek mažiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos, išlygino rezultatą (1:1). Tad abi iki tol lyderiavusios komandos pasidalino po tašką ir tuo pasinaudojo tiek „Džiugas“, kuris šiuo metu pakilo į pirmąją vietą, tiek ir šeštadienį pergalę pasiekusi Kelmės „Kražantė“, kuri išvykoje 2:1 (2:0) įveikė Naujosios Akmenės „Akmenė-SC“ ekipą ir iki minimumo sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio trejetuko.
Biržuose vykusi dvikova tarp „Širvėnos“ ir „Ventos“ baigėsi be įvarčių, tad ir šios dvi komandos savo taškų sąskaitą papildė tik tašku.

Skaityti toliau...
 
"Džiugas" įtikinamai įveikė "Atmosferos" ekipą

 LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Rugpjūčio 21 d.
„Džiugas“ – „Atmosfera“ 5:0 (2:0)   FOTO
Savoje aikštėje kol kas dar negalintis rungtynauti Telšių „Džiugas“ ketvirtadienį Mažeikiuose LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynėse įtikinamai 5:0 (2:0) įveikė „Atmosferos“ komandą.
Įpusėjus pirmajam kėliniui Vilius Lapeikis išvedė telšiečius į priekį (1:0), o po nepilnų dešimties minučių „Džiugo“ persvarą padvigubino Eimantas Stonkus (2:0).
Po pertraukos tas pats jaunasis Eimantas Stonkus pasižymėjo dar kartą (3:0) ir tai buvo jau devintasis įvartis šiose pirmenybėse ir tai Eimantui leidžia lyderiauti tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų. Netrukus „Džiugo“ gretose ketvirtąjį įvartį įmušė dar vienas jaunuolis Artūras Rudokas, o varžovų triuškinimą užbaigė Deivydas Augustinavičius (5:0).
Po šios pergalės „Džiugas“ bent iki šeštadienio pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Skaityti toliau...
 
"Babrungas-2" palaužė "Rosos" komandą rungtynių pabaigoje

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 21 d.
„Babrungas-2“ – „Rosa“ 3:2 (0:1)
Plungėje ketvirtadienį sužaistos iš XV-ojo turo atkeltos rungtynės tarp „Babrungo-2“ ir „Rosos“ ekipų. „Rosai“ įpusėjus pirmajam kėliniui, po Justo Adamo įvarčio, pavyko išsiveržti į priekį ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 1:0, tačiau prieš pat pertrauką dėl iš aikštės pašalinto Irmanto Slušnio, antrajame kėlinyje turėjo žaisti mažumoje. Iškart po pertraukos tuo pasinaudojo šeimininkai ir įsibėjus antrajam kėliniui Paulius Budrys išlygino rezultatą (1:1). Bet „Rosos“ komanda, net ir žaisdama mažumoje, sugebėjo už kelių minučių po Jurij Ivanov įvarčio, vėl susigrąžinti persvarą (2:1).
„Babrungui-2“ pavyko palaužti varžovų pasipriešinimą per paskutines dešimt minučių – iš pradžių Paulius Budrys realizavo 11 metrų baudinį (2:2), o paskutinėmis rungtynių akimirkomis pergalingą „Babrungas-2“ komandos įvartį įmušė Valentas Mitkus (3:2).
Po šios išplėštos pergalės „Babrungas-2, su iškovotais 22 taškais, šoktelėjo į trečiąją vietą.

Skaityti toliau...
 
"Gargždų Pramogos-Taškas" lengvai žengė į pusfinalį

 LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybos
Ketvirtfinalis
Rugpjūčio 21 d.

„HG-Sendvaris“ - „GP-Taškas“ 0:7 (0:3)
Ketvirtadienį sužaistos LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Herkaus Galerija-Sendvaris“ ir „Gargždų Pramogos-Taškas“. Antrąją sezono pusę abi komandos pradėjo pergalingai ir tai žadėjo įdomią kovą tarp šių komandų, tačiau „HG-Sendvaris“ per pastarąsias rungtynes dėl traumų praradęs kelis žaidėjus, šįkart nesugebėjo rimčiau pasipriešinti vieniems iš LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių lyderiams.
Jau per pirmas penkioliką minučių „GP-Taškas“ įmušė du įvarčius į „HG-Sendvario“ vartus, o pirmajį kėlinį laimėjo rezultatu 3:0. Gargždiškių persvara antroje rungtynių pusėje išaugo daugiau nei dvigubai, kai į „HG-Sendvario“ vartus kamuolys kamuolys buvo pasiųstas dar keturis kartus (7:0). Verta pažymėti, kad „GP-Taškas“ šiose rungtynėse realizavo net tris 11 metrų baudinius.
Pusfinalyje „GP-Taškas“ rungtyniaus su Mažeikių „Olimpo-SC“ ir Plungės „Babrungo-2“ poros nugalėtoju.

Skaityti toliau...
 
"Sarema" ir "Klaipėdos Universitetas" susigrąžino turėtas pozicijas turnyrinėje lentelėje
 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugpjūčio 21 d.
„Sarema“  - „Bega“                9:3 (5:1)

„Kl. Universitas“ - „Memel“    8:3 (5:1)
„Saremai“ ir „Klaipėdos Universitetui“ iškovojus savo eilines pergales, pavyko susigrąžinti turnyrinėje lentelėje turėtas pozicijas. „Saremai“ tik pirmas dešimt minučių nepavyko įveikti „Begos“ gynybos, tačiau per sekančias dešimt minučių įmušę keturis įvarčius (4:0), šios komandos žaidėjai didžiąja dalimi nulėmė rungtynių baigtį. Tiesa, „Bega“ prasidėjus antrajam kėliniui dar bandė atgaivinti savo šansus pakovoti bent dėl taško ir dvejais įvarčiais buvo sumažinę atsilikimą (3:5), tačiau per paskutines rungtynių dvidešimt minučių „Sarema“ vėl įmušė keturis įvarčius be atsako ir pasiekė vienuoliktąją pergalę (9:3).
Skaityti toliau...
 
"Nautica" ir "Sparta" trečiadienį akivaizdžiai pranoko varžovus

 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugpjūčio 20 d.
„Nautica“  - „Meglar“       6:1 (3:1)

„Sparta“ - „Bočiai“           9:2 (3:0)
Trečiadienį didesnio vargo įveikdama savo varžovus nepatyrė nei „Nautica“, nei „Sparta“. Pirmose vakaro rungtynėse „Meglar“ nors ir pirmoji išsiveržė į priekį (1:0), tačiau vėliau „Nautica“akivaizdžiai perėmė iniciatyvą į savas rankas ir palaipsniui didino savo persvarą bei iškovojo įtikinamą pergalę 6:1 (3:1). Rezultatyviausias „Nauticos“ gretose buvo Nerijus Kosmakov, įmušęs 3 įvarčius.
Kitose rungtynėse tikėtasi didesnės intrigos, tačiau „Spartos“ visiškai pranoko „Bočių“ gynybą. Abi komandos rungtyniavo daugiausia kontratakuodamos, tačiau jei „Bočių“ komandos puolimas nuolat strigdavo ir tik Arūnui Gyliui dukart pavyko pasižymėti, tai „Spartos“ dažna kontrataka baigdavosi įvarčiu į „Bočių“ vartus ir antroje rungtynių pusėje greitai augusi persvara rungtynių pabaigoje išaugo iki septynių įvarčių (9:2). Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo Karolis Inta, pasižymėjęs keturis kartus bei gerokai prisivijęs rezultayviausią Klaipėdos m. 7x7 futbolo lygos žaidėją Ernestą Razoną (31 įvartis).

Skaityti toliau...
 
"Titanic" ir "Vakarų frontas" pergales įtvirtino antruose kėliniuose

 Klaipėdos miesto 7X7 futbolo lyga
Rugpjūčio 19 d.
„Klaipėda city“  - „Titanic“                    2:6 (2:2)

„HG-Sendvaris“ - „Vakarų Frontas“     3:5 (2:3)
„Klaipėda city“ komandai lygiaverčiai su „Titanic“ ekipa pavyko sužaisti tik pirmąjį kėlinį (2:2), tačiau iškart po pertraukos „Titanic“ komanda įrodė savo pranašumą ir įmušusi keturis įvarčius be atsako, iškovojo dvyliktąją pergalę lygoje (6:2).
„Vakarų frontui“ savo pergalę prieš pastaruoju metu pergalingai žaidusį „HG-Sendvarį“ pavyko įtvirtinti taip pat tik antrajame kėlinyje 5:3 (3:2) ir pagal iškovotus taškus prisivijo „Nauticos“ ir „Bočių“ komandas.

Skaityti toliau...
 
Drausminės nuobaudos

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

„Baltai“ komandos žaidėjas Andrius Puotkalis, už pašalinimą, dėl grasinimų teisėjui, rungtynėse "Baltai" - "Sarema", diskvalifikuojamas ketverioms rungtynėms - "Baltai" - "KKT", „Klarksonas-Sakuona“ – „Baltai“, „Baltai“ – „Jambo“ ir pirmoms sekančio sezono rungtynėms.
„HG-Sendvaris“ komandos žaidėjas Dovydas Narkus, už pašalinimą rungtynėse "HG-Sendvaris" - "GP-Taškas", diskvalifikuojamas dvejoms rungtynėms - „Olimpo-SC“ – „HG-Sendvaris“ ir pirmoms sekančio sezono rungtynėms.
„Olimpo-SC“ komandos žaidėjas Aidas Liutkus, už pašalinimą, dėl nesportinio elgesio, rungtynėse "Olimpo-SC" - "Sarema", diskvalifikuojamas pirmoms penkerioms sekančio sezono rungtynėms.

Skaityti toliau...
 
"HG-Sendvario" nemaloni staigmena "Saremai"

 LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 18 d.
„HG-Sendvaris“ – „Sarema“ 2:1 (1:1)

Jau rungtynių pradžia buvo kiek netikėta, kai 3-ąją rungtynių minutę „Herkaus Galerijos-Sendvario“ žaidėjas Remigijus Vaitkevičius įmušė pirmąjį rungtynių įvartį (1:0). „Saremai“ dar pirmajame kėlinyje Karolio Kelpšo tiksliu smūgiu pavyko atstatyti lygybę (1:1). Tačiau po pertraukos favorite laikytai „Saremai“ nepavyko pakreipti rungtynių eigos sau palankia linkme, o negana to antrojo kėlinio viduryje buvo skirtas 11 metrų baudinys į „Saremos“ vartus, kurį sėkmingai atliko „HG-Sendvario“ saugas Benas Aleika (2:1). Per likusią kėlinio pusę „HG-Sendvariui“ pavyko išsaugoti persvarą ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Skaityti toliau...
 
"GP-Taško" pergalingas įvartis į "KKT" vartus prieš pat finalinį teisėjo švilpuką

 LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 17 d.
„GP-Taškas“ – „KKT“ 3:2 (2:1) 
Triskart rungtynėse pirmavęs „GP-Taškas“ dukart leido svečiams iš Kretingos išlyginti rezultatą, tačiau po trečiojo šeimininkų įvarčio „KKT“ komandai liko vos kelios sekundės tik tam, kad pripažintų „GP-Taško“ išplėštą pergalę 3:2 (2:1).
Antroje vietoje esantys gargždiškiai po šios pergalės sumažino atsilikimą nuo „KKT“ komandos iki minimumo. Tiesa, kretingiškiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

 
   
 
 
 
Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Registruotis!
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas