Klaipėdos Universitetas
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
101 (vid. 9.18)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.45)
PRALEISTA
74
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Audrius TolisEdmundas ZakarasAurimas SkurdelisRobertas ŠalkauskasErnestas Razonas
18 įvarč.16 įvarč.15 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Audrius Tolis
18
0
0
Edmundas Zakaras
16
1
0
Aurimas Skurdelis
15
0
0
Robertas Šalkauskas
13
0
0
Ernestas Razonas
11
0
0
Donatas Surblys
9
0
0
Gediminas Žilys
8
0
0
Marius Komovas
7
0
0
Marius Stonkus
6
0
0
Edgaras Lukoševičius
2
0
0
Liudvikas Valius
2
0
0
Justas Noreika
1
0
0
Karolis Atutis
1
0
0
Dmitrij Šiškin
0
0
0
Žilvinas Kymantas
0
0
0
Mantas Grigaitis
0
0
0
Maksim Tiščenko
0
0
0
Aleksandr Zirnov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-12
Klaipėdos Universitetas
5:3
KUSK
2
2014-11-19
Klarksonas-Plikiai
4:13
Klaipėdos Universitetas
3
2014-11-26
Klaipėdos Universitetas
11:3
Titanic
4
2014-12-08
Sportidus-KVK
2:10
Klaipėdos Universitetas
5
2014-12-12
Klaipėdos Universitetas
3:0
Irenita
6
2014-12-16
Sarema
1:9
Klaipėdos Universitetas
7
2015-01-07
Klaipėdos Universitetas
26:1
Bočiai
8
2015-01-14
Kruopa
3:9
Klaipėdos Universitetas
9
2015-01-21
Klaipėdos Universitetas
8:5
Baltai
10
2015-01-28
Nautica
4:4
Klaipėdos Universitetas
11
2015-02-04
Klaipėdos Universitetas
3:1
GP-Policijos Asociacija
13
2015-02-18
Klaipėdos Universitetas
7:1
Irenita
14
2015-03-01
Klaipėdos Universitetas
2:3
GP-Policijos Asociacija

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
AGLUONA-GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
FK "GRANATA" - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

21.10
MEGLARAS - ELVITRANSA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai