Klaipėdos Universitetas
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
101 (vid. 9.18)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.45)
PRALEISTA
74
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Audrius TolisEdmundas ZakarasAurimas SkurdelisRobertas ŠalkauskasErnestas Razonas
18 įvarč.16 įvarč.15 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Audrius Tolis
18
0
0
Edmundas Zakaras
16
1
0
Aurimas Skurdelis
15
0
0
Robertas Šalkauskas
13
0
0
Ernestas Razonas
11
0
0
Donatas Surblys
9
0
0
Gediminas Žilys
8
0
0
Marius Komovas
7
0
0
Marius Stonkus
6
0
0
Edgaras Lukoševičius
2
0
0
Liudvikas Valius
2
0
0
Justas Noreika
1
0
0
Karolis Atutis
1
0
0
Dmitrij Šiškin
0
0
0
Žilvinas Kymantas
0
0
0
Mantas Grigaitis
0
0
0
Maksim Tiščenko
0
0
0
Aleksandr Zirnov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-12
Klaipėdos Universitetas
5:3
KUSK
2
2014-11-19
Klarksonas-Plikiai
4:13
Klaipėdos Universitetas
3
2014-11-26
Klaipėdos Universitetas
11:3
Titanic
4
2014-12-08
Sportidus-KVK
2:10
Klaipėdos Universitetas
5
2014-12-12
Klaipėdos Universitetas
3:0
Irenita
6
2014-12-16
Sarema
1:9
Klaipėdos Universitetas
7
2015-01-07
Klaipėdos Universitetas
26:1
Bočiai
8
2015-01-14
Kruopa
3:9
Klaipėdos Universitetas
9
2015-01-21
Klaipėdos Universitetas
8:5
Baltai
10
2015-01-28
Nautica
4:4
Klaipėdos Universitetas
11
2015-02-04
Klaipėdos Universitetas
3:1
GP-Policijos Asociacija
13
2015-02-18
Klaipėdos Universitetas
7:1
Irenita
14
2015-03-01
Klaipėdos Universitetas
2:3
GP-Policijos Asociacija

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai