Sarema
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
31 (vid. 2.82)
ĮMUŠTA
74 (vid. 6.73)
PRALEISTA
-43
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Simonas JurkusRamūnas NarvilasAbdo Zein-Al-AbedeenMindaugas BitinasArmandas Pocius
6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Simonas Jurkus
6
1
0
Armandas Pocius
4
0
0
Abdo Zein-Al-Abedeen
4
0
0
Ramūnas Narvilas
4
1
0
Mindaugas Bitinas
4
0
0
Stanislovas Normantas
2
0
0
Scott Palmer
2
0
0
Irmantas Medutis
1
1
0
Gražvydas Gujis
1
0
0
Simas Kaušas
1
1
0
Rokas Girtautas
1
0
0
Sergej Solovjov
0
0
0
Mykolas Kaveckas
0
0
0
Andrius Kaušpėdas
0
0
0
Edgaras Žalys
0
0
0
Mantas Tevelis
0
0
0
Evaldas Garbauskas
0
0
0
Adomas Pocius
0
0
0
Justas Jančauskas
0
0
0
Lukas Šarkauskis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-10
Bočiai
3:7
Sarema
2
2014-11-18
Sarema
3:4
Baltai
3
2014-11-25
GP-Policijos Asociacija
5:3
Sarema
4
2014-12-03
Sarema
2:13
Klarksonas-Plikiai
5
2014-12-09
Sportidus-KVK
8:4
Sarema
6
2014-12-16
Sarema
1:9
Klaipėdos Universitetas
7
2015-01-06
Sarema
1:2
Kruopa
9
2015-01-20
Nautica
4:1
Sarema
9
2015-01-23
Sarema
2:5
KUSK
10
2015-01-28
Titanic
2:6
Sarema
11
2015-02-03
Sarema
1:19
Irenita

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai