Sportidus-KVK
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
56 (vid. 5.09)
PRALEISTA
-11
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasGerdas KančelskisDanas KulišauskasRobertas RimutisArtūras Bytautas
13 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Žukauskas
13
0
0
Danas Kulišauskas
10
0
0
Gerdas Kančelskis
10
0
0
Robertas Rimutis
6
0
0
Artūras Bytautas
3
0
0
Ignas Kančelskis
2
0
0
Zigmas Butkus
1
0
0
Edvinas Razutis
1
0
0
Genadij Loginovič
0
0
0
Ernestas Gedminas
0
0
0
Artūras Jakovenka
0
0
0
Tomas Kazakevičius
0
0
0
Arnoldas Gorilovas
0
0
0
Robertas Artimavičius
0
0
0
Donatas Averkinas
0
0
0
Vytautas Dragūnevičius
0
0
0
Gytis Mincevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-12
Baltai
2:4
Sportidus-KVK
2
2014-11-19
Sportidus-KVK
6:11
GP-Policijos Asociacija
3
2014-11-28
Klarksonas-Plikiai
3:0
Sportidus-KVK
4
2014-12-08
Sportidus-KVK
2:10
Klaipėdos Universitetas
5
2014-12-09
Sportidus-KVK
8:4
Sarema
6
2014-12-17
Kruopa
4:5
Sportidus-KVK
7
2015-01-08
Sportidus-KVK
2:4
Nautica
8
2015-01-16
KUSK
4:6
Sportidus-KVK
9
2015-01-21
Sportidus-KVK
6:2
Titanic
10
2015-01-30
Irenita
10:1
Sportidus-KVK
11
2015-02-04
Sportidus-KVK
5:2
Bočiai
12
2015-02-11
Nautica
7:1
Sportidus-KVK

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0