Irenita
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
86 (vid. 7.82)
ĮMUŠTA
34 (vid. 3.09)
PRALEISTA
52
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas GudauskasMarsel BalasanovGvidas JuškaAndrius PaulauskasMantas Perepliotovas
20 įvarč.19 įvarč.16 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Gudauskas
20
2
0
Marsel Balasanov
19
0
0
Gvidas Juška
16
0
0
Andrius Paulauskas
12
0
0
German Jezerskij
10
0
0
Mantas Perepliotovas
10
1
0
Haroldas Jonauskis
6
0
0
Mikas Kura
5
0
0
Valdas Kvecys
1
0
0
Aleksandras Ivanauskas
1
0
0
Lukas Bielskis
0
0
0
Laimonas Serapinas
0
0
0
Ernestas Grudys
0
0
0
Sergej Solovjov
0
0
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
Linas Vaitkus
0
0
0
Karolis Laukžemis
0
0
0
Osvaldas Kniukšta
0
0
0
Mindaugas Bagužis
0
0
0
Edgaras Barkus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-14
Kruopa
2:7
Irenita
2
2014-11-17
Nautica
2:2
Irenita
3
2014-11-28
Irenita
5:5
KUSK
4
2014-12-05
Titanic
3:3
Irenita
5
2014-12-12
Klaipėdos Universitetas
3:0
Irenita
6
2014-12-19
Irenita
7:2
Bočiai
7
2015-01-09
Baltai
6:15
Irenita
8
2015-01-16
Irenita
2:4
GP-Policijos Asociacija
9
2015-01-23
Klarksonas-Plikiai
5:16
Irenita
10
2015-01-30
Irenita
10:1
Sportidus-KVK
11
2015-02-03
Sarema
1:19
Irenita
12
2015-02-12
Irenita
7:2
Klarksonas-Plikiai
13
2015-02-18
Klaipėdos Universitetas
7:1
Irenita
14
2015-03-01
Nautica
2:7
Irenita

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
FK "VS-JONUŠAI" - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
MEGLARAS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
5. KLAIPĖDA CITY 18 37
6. FK "VS-JONUŠAI" 17 36
7. FC "SUOLIUKAS" 18 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
11. KRUOPA 18 26
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 18 23
14. VAKARŲ FRONTAS 18 21
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 19
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 18 9
18. MEMEL 18 9
19. MEGLARAS 18 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 18 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai