Irenita
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
86 (vid. 7.82)
ĮMUŠTA
34 (vid. 3.09)
PRALEISTA
52
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas GudauskasMarsel BalasanovGvidas JuškaAndrius PaulauskasMantas Perepliotovas
20 įvarč.19 įvarč.16 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Gudauskas
20
2
0
Marsel Balasanov
19
0
0
Gvidas Juška
16
0
0
Andrius Paulauskas
12
0
0
German Jezerskij
10
0
0
Mantas Perepliotovas
10
1
0
Haroldas Jonauskis
6
0
0
Mikas Kura
5
0
0
Valdas Kvecys
1
0
0
Aleksandras Ivanauskas
1
0
0
Lukas Bielskis
0
0
0
Laimonas Serapinas
0
0
0
Ernestas Grudys
0
0
0
Sergej Solovjov
0
0
0
Saulius Ašmonas
0
0
0
Linas Vaitkus
0
0
0
Karolis Laukžemis
0
0
0
Osvaldas Kniukšta
0
0
0
Mindaugas Bagužis
0
0
0
Edgaras Barkus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-14
Kruopa
2:7
Irenita
2
2014-11-17
Nautica
2:2
Irenita
3
2014-11-28
Irenita
5:5
KUSK
4
2014-12-05
Titanic
3:3
Irenita
5
2014-12-12
Klaipėdos Universitetas
3:0
Irenita
6
2014-12-19
Irenita
7:2
Bočiai
7
2015-01-09
Baltai
6:15
Irenita
8
2015-01-16
Irenita
2:4
GP-Policijos Asociacija
9
2015-01-23
Klarksonas-Plikiai
5:16
Irenita
10
2015-01-30
Irenita
10:1
Sportidus-KVK
11
2015-02-03
Sarema
1:19
Irenita
12
2015-02-12
Irenita
7:2
Klarksonas-Plikiai
13
2015-02-18
Klaipėdos Universitetas
7:1
Irenita
14
2015-03-01
Nautica
2:7
Irenita

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai