Klarksonas-Plikiai
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
67 (vid. 6.09)
PRALEISTA
0
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius ValskisDeividas LukošiusOrestas AbramavičiusAivaras LukošiusRobertas Kaminskas
17 įvarč.16 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Valskis
17
0
0
Deividas Lukošius
16
0
0
Orestas Abramavičius
10
0
1
Aivaras Lukošius
8
0
0
Robertas Kaminskas
6
0
0
Tadas Balčiūnas
2
0
0
Valdas Žalneravičius
2
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
0
0
Kostas Skarbalius
1
1
0
Maksimas Melechinas
1
0
0
Marius Stoukus
1
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Renatas Mosejevas
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Erikas Mockus
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Henrikas Daubys
0
0
0
Česlovas Kavarza
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-17
GP-Policijos Asociacija
4:5
Klarksonas-Plikiai
2
2014-11-19
Klarksonas-Plikiai
4:13
Klaipėdos Universitetas
3
2014-11-28
Klarksonas-Plikiai
3:0
Sportidus-KVK
4
2014-12-03
Sarema
2:13
Klarksonas-Plikiai
5
2014-12-10
Klarksonas-Plikiai
4:5
Kruopa
6
2014-12-18
Nautica
6:7
Klarksonas-Plikiai
7
2015-01-09
Klarksonas-Plikiai
9:4
KUSK
8
2015-01-16
Titanic
4:5
Klarksonas-Plikiai
9
2015-01-23
Klarksonas-Plikiai
5:16
Irenita
10
2015-01-28
Bočiai
3:8
Klarksonas-Plikiai
11
2015-02-06
Klarksonas-Plikiai
4:10
Baltai
12
2015-02-12
Irenita
7:2
Klarksonas-Plikiai

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0