GP-Policijos Asociacija
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
64 (vid. 5.82)
ĮMUŠTA
37 (vid. 3.36)
PRALEISTA
27
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aurelijus StaponkaKarolis UrbaitisMantas GudauskasAndrius ButkusTomas Tamošauskas
17 įvarč.13 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Aurelijus Staponka
17
0
0
Karolis Urbaitis
13
1
0
Mantas Gudauskas
10
0
0
Andrius Butkus
9
0
0
Tomas Tamošauskas
8
1
0
Aurimas Šlušnys
7
0
0
Edvinas Bračkus
2
0
0
Artūras Montrimas
1
0
0
Vaidas Žutautas
0
0
0
Andrius Jokštas
0
0
0
Giedrius Ratkus
0
0
0
Darius Ūselis
0
0
0
Mindaugas Jonelys
0
0
0
Vilius Norvilas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-17
GP-Policijos Asociacija
4:5
Klarksonas-Plikiai
2
2014-11-19
Sportidus-KVK
6:11
GP-Policijos Asociacija
3
2014-11-25
GP-Policijos Asociacija
5:3
Sarema
4
2014-12-03
Kruopa
4:8
GP-Policijos Asociacija
5
2014-12-11
GP-Policijos Asociacija
5:1
Nautica
6
2014-12-19
KUSK
5:5
GP-Policijos Asociacija
7
2015-01-07
GP-Policijos Asociacija
7:3
Titanic
8
2015-01-16
Irenita
2:4
GP-Policijos Asociacija
9
2015-01-23
GP-Policijos Asociacija
3:0
Bočiai
10
2015-01-30
Baltai
5:11
GP-Policijos Asociacija
11
2015-02-04
Klaipėdos Universitetas
3:1
GP-Policijos Asociacija
13
2015-02-19
GP-Policijos Asociacija
4:0
Nautica
14
2015-03-01
Klaipėdos Universitetas
2:3
GP-Policijos Asociacija

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0