Bočiai
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
36 (vid. 3.27)
ĮMUŠTA
75 (vid. 6.82)
PRALEISTA
-39
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erikas VainorasRokas BorusasEdgaras DrąsutisGediminas StrikysSimonas Urbys
10 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Erikas Vainoras
10
0
0
Rokas Borusas
5
3
0
Gediminas Strikys
4
0
0
Edgaras Drąsutis
4
1
0
Simonas Urbys
3
0
0
Aurimas Jurgelevičius
3
0
0
Paulius Grigaitis
2
0
0
Vladimir Gerasimov
2
1
0
Donatas Rumšas
2
0
0
Aurimas Peištaras
1
1
0
Marius Papšys
0
0
0
Bartas Butinas
0
0
0
Igor Spiridonov
0
1
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Dovydas Norvilas
0
0
0
Rokas Urbelis
0
0
0
Vytautas Laurinaitis
0
0
0
Donatas Žičkus
0
1
0
Arnoldas Kaupys
0
1
0
Gediminas Kruša
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-10
Bočiai
3:7
Sarema
2
2014-11-21
Kruopa
3:6
Bočiai
3
2014-11-26
Bočiai
0:2
Nautica
4
2014-12-05
KUSK
3:2
Bočiai
5
2014-12-10
Bočiai
12:5
Titanic
6
2014-12-19
Irenita
7:2
Bočiai
7
2015-01-07
Klaipėdos Universitetas
26:1
Bočiai
8
2015-01-14
Bočiai
5:6
Baltai
9
2015-01-23
GP-Policijos Asociacija
3:0
Bočiai
10
2015-01-28
Bočiai
3:8
Klarksonas-Plikiai
11
2015-02-04
Sportidus-KVK
5:2
Bočiai

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.15
KLAIPĖDA CITY B - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.15
KLAIPĖDA CITY - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
7. FK GIRULIAI 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0