Titanic
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
36 (vid. 3.27)
ĮMUŠTA
78 (vid. 7.09)
PRALEISTA
-42
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius PiekusAudrius ŠopisTimur CyvaniukGiedrius ZeniauskasArtūras Kurbangalijevas
11 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Piekus
11
0
0
Audrius Šopis
7
2
1
Timur Cyvaniuk
6
0
0
Giedrius Zeniauskas
5
1
0
Jurijus Kurbangalijevas
2
1
0
Artūras Kurbangalijevas
2
0
0
Roman Zabalotnas
1
1
0
Martynas Mankus
1
0
0
Liutauras Rimkus
1
0
0
Dmitrij Bujanauskas
0
0
0
Dominikas Juškevičius
0
0
0
Maksim Nevolia
0
0
0
Maksim Kuziatin
0
0
0
Eduard Garšanov
0
1
1
Rolandas Uznys
0
0
0
Giedrius Kšanas
0
0
0
Giedrius Jurevičius
0
0
0
Edgaras Stalmokas
0
0
0
Maksim Bondarev
0
0
0
Aleksandr Ribakov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Titanic
1:3
Nautica
2
2014-11-21
KUSK
11:3
Titanic
3
2014-11-26
Klaipėdos Universitetas
11:3
Titanic
4
2014-12-05
Titanic
3:3
Irenita
5
2014-12-10
Bočiai
12:5
Titanic
6
2014-12-17
Titanic
4:4
Baltai
7
2015-01-07
GP-Policijos Asociacija
7:3
Titanic
8
2015-01-16
Titanic
4:5
Klarksonas-Plikiai
9
2015-01-21
Sportidus-KVK
6:2
Titanic
10
2015-01-28
Titanic
2:6
Sarema
11
2015-02-04
Kruopa
10:6
Titanic

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai