Kruopa
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
52 (vid. 4.73)
ĮMUŠTA
59 (vid. 5.36)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim JegorovVladimiras MolisAndrej KonovalovJevgenij ZaicevOleg Vinogradov
16 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Maksim Jegorov
16
2
0
Vladimiras Molis
11
1
0
Andrej Konovalov
7
1
0
Jevgenij Zaicev
4
0
0
Saulius Mikalajūnas
3
3
0
Oleg Vinogradov
3
0
0
Laurynas Norkus
2
0
0
Nerijus Genupskis
2
1
0
Rolandas Petraitis
1
0
0
Eugenijus Dovidonis
1
2
0
Sergej Fiodorov
1
1
0
Andrej Makov
1
0
0
Viktor Golovatij
0
0
0
Aleksej Fedosejev
0
0
0
Eduardas Kurskis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-14
Kruopa
2:7
Irenita
2
2014-11-21
Kruopa
3:6
Bočiai
3
2014-11-26
Baltai
2:12
Kruopa
4
2014-12-03
Kruopa
4:8
GP-Policijos Asociacija
5
2014-12-10
Klarksonas-Plikiai
4:5
Kruopa
6
2014-12-17
Kruopa
4:5
Sportidus-KVK
7
2015-01-06
Sarema
1:2
Kruopa
8
2015-01-14
Kruopa
3:9
Klaipėdos Universitetas
9
2015-01-22
Kruopa
2:6
Nautica
10
2015-01-30
KUSK
5:5
Kruopa
11
2015-02-04
Kruopa
10:6
Titanic

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. FK VIENUOLIKĖ 1 3
3. PORT MARE 0 0
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
5. NAUTICA 0 0
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
7. FK GRANATA 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0