Baltai
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
54 (vid. 4.91)
ĮMUŠTA
82 (vid. 7.45)
PRALEISTA
-28
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas KarinauskasRobertas PoškusLinas PociusMantas GalinisRobertas Ringys
11 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Karinauskas
11
3
0
Robertas Poškus
10
0
0
Linas Pocius
7
1
0
Mantas Galinis
6
0
0
Robertas Ringys
6
0
0
Mindaugas Kuhlins
5
0
0
Marius Anužis
3
1
0
Egidijus Bucevičius
3
1
0
Chadie Naeim
2
0
0
Andrius Puotkalis
1
0
0
Artūras Janušas
0
0
0
Justas Vilavičius
0
0
0
Mindaugas Krakys
0
0
0
Vaidas Stankus
0
0
0
Marius Poškus
0
0
0
Andrius Gedgaudas
0
0
0
Valdas Trakys
0
0
0
Egidijus Žukauskas
0
0
0
Tadas Norbutas
0
0
0
Artūras Televičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-12
Baltai
2:4
Sportidus-KVK
2
2014-11-18
Sarema
3:4
Baltai
3
2014-11-26
Baltai
2:12
Kruopa
4
2014-12-01
Nautica
4:2
Baltai
5
2014-12-12
Baltai
8:12
KUSK
6
2014-12-17
Titanic
4:4
Baltai
7
2015-01-09
Baltai
6:15
Irenita
8
2015-01-14
Bočiai
5:6
Baltai
9
2015-01-21
Klaipėdos Universitetas
8:5
Baltai
10
2015-01-30
Baltai
5:11
GP-Policijos Asociacija
11
2015-02-06
Klarksonas-Plikiai
4:10
Baltai

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai