Miško Pasaka
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
58 (vid. 5.27)
ĮMUŠTA
49 (vid. 4.45)
PRALEISTA
9
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Julius LabžentisStasas UrbonasDovydas PaliulisTadas RaštikisKazys Žutautas
23 įvarč.17 įvarč.13 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Julius Labžentis
23
0
0
Stasas Urbonas
17
0
0
Dovydas Paliulis
13
0
0
Tadas Raštikis
5
0
0
Kazys Žutautas
3
0
0
Edgaras Žemaitaitis
2
0
0
Vygantas Žuolys
2
0
0
Vilius Jarmalavičius
2
0
0
Ruslan Archipov
1
0
0
Evaldas Judvytis
1
0
0
Andrius Gečas
0
0
0
Karolis Malasenkovas
0
0
0
Benjaminas Blankas
0
0
0
Julius Rupeika
0
0
0
Tadas Selskis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Miško Pasaka
6:3
Memel
2
2014-11-20
Klaipėda City-2
5:2
Miško Pasaka
3
2014-11-26
Miško Pasaka
7:7
Bega
4
2014-12-01
KPVM
5:7
Miško Pasaka
5
2014-12-09
Miško Pasaka
5:13
FK Sokeris
6
2014-12-18
Miško Pasaka
11:4
Klaipėdos Policija
7
2015-01-10
Meglar
6:10
Miško Pasaka
8
2015-01-15
Miško Pasaka
4:3
FC Agluonėnai
9
2015-01-20
Kuršiai
3:0
Miško Pasaka
10
2015-01-31
Miško Pasaka
3:0
Karinės Jūrų Pajėgos
11
2015-02-06
Ginduliai
0:3
Miško Pasaka
12
2015-02-10
FK Sokeris
5:6
Miško Pasaka
13
2015-02-17
Klaipėda City-2
3:7
Miško Pasaka
14
2015-02-27
Kuršiai
1:5
Miško Pasaka

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai