KPVM
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
73 (vid. 6.64)
ĮMUŠTA
76 (vid. 6.91)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas DapkusNaglis PielkisŽygimantas ŠakysGytis AnusasAurimas Tunaitis
21 įvarč.21 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Arvydas Dapkus
21
0
0
Naglis Pielkis
21
0
0
Žygimantas Šakys
7
0
0
Gytis Anusas
5
1
0
Aurimas Tunaitis
4
0
0
Kęstutis Žymantas
4
0
0
Artūras Melemberg
3
0
0
Ignas Komskis
2
1
0
Gytis Rekeltas
2
1
0
Aleksas Volkovas
2
1
0
Lukas Lingys
0
0
0
Valentas Budrys
0
0
0
Donatas Donyla
0
0
0
Laurynas Vandzinskas
0
0
0
Rimas Spangevičius
0
0
0
Darius Kryževičius
0
0
0
Tadas Kazlauskas
0
0
0
Simonas Jencius
0
0
0
Donatas Pancerovas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
KPVM
3:8
Klaipėda City-2
2
2014-11-18
Bega
7:2
KPVM
3
2014-11-27
KPVM
7:7
FK Sokeris
4
2014-12-01
KPVM
5:7
Miško Pasaka
5
2014-12-12
Klaipėdos Policija
13:5
KPVM
6
2014-12-15
KPVM
11:7
Meglar
7
2015-01-08
FC Agluonėnai
12:4
KPVM
8
2015-01-12
KPVM
4:6
Kuršiai
9
2015-01-24
Karinės Jūrų Pajėgos
1:12
KPVM
10
2015-01-27
KPVM
14:3
Ginduliai
11
2015-02-03
Memel
5:6
KPVM

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.15
KLAIPĖDA CITY B - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.15
KLAIPĖDA CITY - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
7. FK GIRULIAI 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0