Ginduliai
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
36 (vid. 3.27)
ĮMUŠTA
112 (vid. 10.18)
PRALEISTA
-76
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas UrbaMantas ŽyliusEdgaras UrbaArtūras PociusSimas Daividavičius
13 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Urba
13
0
0
Mantas Žylius
5
1
0
Edgaras Urba
4
0
0
Artūras Pocius
4
0
0
Simas Daividavičius
4
0
0
Neilas Urba
3
0
1
Šarūnas Balsevičius
1
0
0
Irmantas Taurinskas
1
0
0
Vladas Alejevas
1
0
0
Artūras Simulis
0
0
0
Modestas Norkevičius
0
0
0
Artūras Žylius
0
0
0
Šarūnas Zvilauskas
0
0
0
Kęstutis Navardauskas
0
0
0
Aurimas Bagdonavičius
0
0
0
Stasius Stankevičius
0
0
0
Faustas Savlevas
0
0
0
Stanislovas Balsevičius
0
1
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
Klaipėdos Policija
14:2
Ginduliai
2
2014-11-18
Ginduliai
4:11
Meglar
3
2014-11-28
FC Agluonėnai
4:10
Ginduliai
4
2014-12-05
Ginduliai
3:23
Kuršiai
5
2014-12-11
Karinės Jūrų Pajėgos
6:2
Ginduliai
6
2014-12-19
FK Sokeris
16:3
Ginduliai
7
2015-01-08
Ginduliai
4:3
Memel
8
2015-01-16
Klaipėda City-2
10:3
Ginduliai
9
2015-01-20
Ginduliai
2:8
Bega
10
2015-01-27
KPVM
14:3
Ginduliai
11
2015-02-06
Ginduliai
0:3
Miško Pasaka

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai