FC Agluonėnai
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
49 (vid. 4.45)
ĮMUŠTA
86 (vid. 7.82)
PRALEISTA
-37
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Harijus UselisTomas PetraškaMindaugas JasasVidmantas KaraliusRolandas Vitkus
15 įvarč.13 įvarč.9 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Harijus Uselis
15
0
0
Tomas Petraška
13
0
0
Mindaugas Jasas
9
0
0
Vidmantas Karalius
3
0
0
Rolandas Vitkus
2
0
0
Aurimas Kutka
2
0
0
Mantas Petraška
2
0
0
Andrius Šilinskas
1
0
0
Mindaugas Armalis
1
0
0
Jonas Šilinskas
0
0
0
Algirdas Stasiulis
0
1
0
Deividas Briedis
0
0
0
Andrius Lukauskas
0
0
0
Linauras Mažionis
0
0
0
Mantas Ūselis
0
0
0
Mindaugas Šaloninas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-13
FC Agluonėnai
2:13
Kuršiai
2
2014-11-20
Karinės Jūrų Pajėgos
12:8
FC Agluonėnai
3
2014-11-28
FC Agluonėnai
4:10
Ginduliai
4
2014-12-04
Memel
11:6
FC Agluonėnai
5
2014-12-11
FC Agluonėnai
2:9
Klaipėda City-2
6
2014-12-17
Bega
5:4
FC Agluonėnai
7
2015-01-08
FC Agluonėnai
12:4
KPVM
8
2015-01-15
Miško Pasaka
4:3
FC Agluonėnai
9
2015-01-24
FC Agluonėnai
5:8
Klaipėdos Policija
10
2015-01-31
Meglar
7:3
FC Agluonėnai
11
2015-02-03
FC Agluonėnai
0:3
FK Sokeris

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0