2014-11-21, 2 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
KUSK 11:3 Titanic
(4:1)
KUSK
Rungtynių eiga
Titanic
Martynas Draukšas, Eimantas Rudavičius, Arnoldas Nausėdas, Aidas Capas, Simas Juška, Paulius Juška, Karolis Kelpšas, Andrius Marcinkevičius, Simonas Alsys, Audrius Vitkauskas, Algimantas Bačianskis;
Algimantas Bačianskis
1 min. 1-0
Aidas Capas
2 min. 2-0
Andrius Marcinkevičius
3 min. 3-0
Arnoldas Nausėdas
23 min. 4-0
24 min. 4-1
Audrius Šopis
Algimantas Bačianskis
28 min. 5-1
Aidas Capas
29 min. 6-1
Audrius Vitkauskas
30 min. 7-1
38 min. 7-2
Andrius Piekus
Simas Juška
41 min. 8-2
44 min. 8-3
Audrius Šopis
Simas Juška
45 min. 9-3
Andrius Marcinkevičius
47 min. 10-3
Karolis Kelpšas
49 min. 11-3
Maksim Bondarev, Giedrius Kšanas, Roman Zabalotnas, Rolandas Uznys, Eduard Garšanov, Audrius Šopis, Martynas Mankus, Andrius Piekus, Jurijus Kurbangalijevas, Giedrius Zeniauskas, Aleksandr Rybakov;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Algimantas Bačianskis, Jurijus Kurbangalijevas, Roman Zabalotnas.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015