2014-11-21, 2 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
KUSK 11:3 Titanic
(4:1)
KUSK
Rungtynių eiga
Titanic
Martynas Draukšas, Eimantas Rudavičius, Arnoldas Nausėdas, Aidas Capas, Simas Juška, Paulius Juška, Karolis Kelpšas, Andrius Marcinkevičius, Simonas Alsys, Audrius Vitkauskas, Algimantas Bačianskis;
Algimantas Bačianskis
1 min. 1-0
Aidas Capas
2 min. 2-0
Andrius Marcinkevičius
3 min. 3-0
Arnoldas Nausėdas
23 min. 4-0
24 min. 4-1
Audrius Šopis
Algimantas Bačianskis
28 min. 5-1
Aidas Capas
29 min. 6-1
Audrius Vitkauskas
30 min. 7-1
38 min. 7-2
Andrius Piekus
Simas Juška
41 min. 8-2
44 min. 8-3
Audrius Šopis
Simas Juška
45 min. 9-3
Andrius Marcinkevičius
47 min. 10-3
Karolis Kelpšas
49 min. 11-3
Maksim Bondarev, Giedrius Kšanas, Roman Zabalotnas, Rolandas Uznys, Eduard Garšanov, Audrius Šopis, Martynas Mankus, Andrius Piekus, Jurijus Kurbangalijevas, Giedrius Zeniauskas, Aleksandr Rybakov;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Algimantas Bačianskis, Jurijus Kurbangalijevas, Roman Zabalotnas.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. FK VIENUOLIKĖ 1 3
3. PORT MARE 0 0
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
5. NAUTICA 0 0
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
7. FK GRANATA 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0