2015-01-16, 8 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Martynas Viluckas, Aidas Mazalas
Titanic 4:5 Klarksonas-Plikiai
(3:3)
Titanic
Rungtynių eiga
Klarksonas-Plikiai
Maksim Bondarev, Timur Cyvaniuk, Eduard Garšanov, Audrius Šopis, Martynas Mankus, Andrius Piekus, Jurijus Kurbangalijevas; Giedrius Zeniauskas;
Giedrius Zeniauskas
1 min. 1-0
5 min. 1-1
Robertas Kaminskas
6 min. 1-2
Marius Valskis
12 min. 1-3
Marius Valskis
Timur Cyvaniuk
19 min. 2-3
Jurijus Kurbangalijevas
25 min. 3-3
Timur Cyvaniuk
35 min. 4-3
38 min. 4-4
Marius Valskis
44 min. 4-5
Robertas Kaminskas
Kostas Skarbalius, Orestas Abramavičius, Mindaugas Žemaitaitis, Marius Valskis, Maksimas Melechinas, Robertas Kaminskas, Saulius Abromavičius;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Eduard Garšanov, Audrius Šopis, Maksimas Melechinas.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015