2015-02-06, 11 turas.
Vieta: KU salė (Sportininkų g. 13)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Eugenijus Starostinas
Klarksonas-Plikiai 4:10 Baltai
(3:5)
Klarksonas-Plikiai
Rungtynių eiga
Baltai
Kostas Skarbalius, Orestas Abramavičius, Marius Valskis, Maksimas Melechinas, Saulius Abromavičius;
Orestas Abramavičius
7 min. 1-0
10 min. 1-1
Robertas Ringys
Marius Valskis
16 min. 2-1
Orestas Abramavičius
17 min. 3-1
18 min. 3-2
Linas Pocius
20 min. 3-3
Linas Pocius
21 min. 3-4
Linas Pocius
25 min. 3-5
Mindaugas Kuhlins
Marius Valskis
32 min. 4-5
32 min. 4-6
Mindaugas Kuhlins
39 min. 4-7
Mindaugas Kuhlins
42 min. 4-8
Linas Pocius
45 min. 4-9
Tadas Karinauskas
47 min. 4-10
Tadas Karinauskas
Andrius Puotkalis, Tadas Karinauskas, Robertas Ringys, Mindaugas Kuhlins, Linas Pocius;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Tadas Karinauskas.
Raudonos kortelės: Tadas Karinauskas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
FK VIENUOLIKĖ - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KRANTONA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai