2014-12-04, 4 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Saulius Atmanavičius
Sparta 20:6 Optimistai
(10:4)
Sparta
Rungtynių eiga
Optimistai
Aleksej Archipov, Arvydas Trizno, Paulius Ruseckas, Vilius Čižauskas, Arnoldas Liutika, Žygimantas Dubickas, Artūras Mosejev, Robertas Baltuonė
Paulius Ruseckas
2 min. 1-0
10 min. 1-1
Donatas Stankevičius
Arvydas Trizno
12 min. 2-1
Arvydas Trizno
13 min. 3-1
Arvydas Trizno
14 min. 4-1
Arvydas Trizno
15 min. 5-1
16 min. 5-2
Donatas Stankevičius
Vilius Čižauskas
17 min. 6-2
Vilius Čižauskas
19 min. 7-2
Arvydas Trizno
20 min. 8-2
Artūras Mosejev
20 min. 9-2
23 min. 9-3
Donatas Stankevičius
Arnoldas Liutika
24 min. 10-3
25 min. 10-4
Ruslan Ašurov
28 min. 10-5
Donatas Stankevičius
Artūras Mosejev
29 min. 11-5
Arnoldas Liutika
31 min. 12-5
Robertas Baltuonė
35 min. 13-5
Robertas Baltuonė
39 min. 14-5
Vilius Čižauskas
39 min. 15-5
Vilius Čižauskas
45 min. 16-5
46 min. 16-6
Donatas Stankevičius
Mindaugas Urbė
47 min. 17-6
Arvydas Trizno
49 min. 19-6
Arvydas Trizno
50 min. 20-6
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan Ašurov, Ilja Petrov, Aleksandr Medveckij, Andrius Jonkus, Donatas Stankevičius;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai