2014-12-04, 4 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Saulius Atmanavičius
Sparta 20:6 Optimistai
(10:4)
Sparta
Rungtynių eiga
Optimistai
Aleksej Archipov, Arvydas Trizno, Paulius Ruseckas, Vilius Čižauskas, Arnoldas Liutika, Žygimantas Dubickas, Artūras Mosejev, Robertas Baltuonė
Paulius Ruseckas
2 min. 1-0
10 min. 1-1
Donatas Stankevičius
Arvydas Trizno
12 min. 2-1
Arvydas Trizno
13 min. 3-1
Arvydas Trizno
14 min. 4-1
Arvydas Trizno
15 min. 5-1
16 min. 5-2
Donatas Stankevičius
Vilius Čižauskas
17 min. 6-2
Vilius Čižauskas
19 min. 7-2
Arvydas Trizno
20 min. 8-2
Artūras Mosejev
20 min. 9-2
23 min. 9-3
Donatas Stankevičius
Arnoldas Liutika
24 min. 10-3
25 min. 10-4
Ruslan Ašurov
28 min. 10-5
Donatas Stankevičius
Artūras Mosejev
29 min. 11-5
Arnoldas Liutika
31 min. 12-5
Robertas Baltuonė
35 min. 13-5
Robertas Baltuonė
39 min. 14-5
Vilius Čižauskas
39 min. 15-5
Vilius Čižauskas
45 min. 16-5
46 min. 16-6
Donatas Stankevičius
Mindaugas Urbė
47 min. 17-6
Arvydas Trizno
49 min. 19-6
Arvydas Trizno
50 min. 20-6
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan Ašurov, Ilja Petrov, Aleksandr Medveckij, Andrius Jonkus, Donatas Stankevičius;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

19.00
FK "VS-JONUŠAI" - MEMEL
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.05
MEGLARAS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
5. KLAIPĖDA CITY 18 37
6. FK "VS-JONUŠAI" 17 36
7. FC "SUOLIUKAS" 18 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
11. KRUOPA 18 26
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 18 23
14. VAKARŲ FRONTAS 18 21
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 19
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 18 9
18. MEMEL 18 9
19. MEGLARAS 18 5
20. AGLUONA-GARANT GROUP 18 4
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai