2014-12-16, 6 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Aidas Mazalas, Ernestas Kemėža
Bočiai-Transkela 8:5 Optimistai
(3:4)
Bočiai-Transkela
Rungtynių eiga
Optimistai
Martynas Matūza, Arūnas Arbatauskas, Viktor Zujev, Arūnas Gylys, Jevgenij Fiodorov, Vilius Ignatavičius, Edvardas Kalinovas, Ernestas Alekna, Aleksandr Vasiljev;
2 min. 0-1
Roman Dorofejev
2 min. 0-2
Roman Dorofejev
3 min. 0-3
Roman Dorofejev
Edvardas Kalinovas
9 min. 1-3
10 min. 1-4
Vitalij Kozlov
Vilius Ignatavičius
12 min. 2-4
Arūnas Arbatauskas
18 min. 3-4
Arūnas Gylys
27 min. 4-4
Ernestas Alekna
29 min. 5-4
Ernestas Alekna
39 min. 6-4
43 min. 6-5
Roman Dorofejev
Edvardas Kalinovas
50 min. 7-5
Viktor Zujev
50 min. 8-5
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan Ašurov, Oskaras Dirmeikis, Aleksandr Medveckij, Donatas Stankevičius, Vitalij Kozlov, Almantas Maželis;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai