2014-12-16, 6 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Aidas Mazalas, Ernestas Kemėža
Bočiai-Transkela 8:5 Optimistai
(3:4)
Bočiai-Transkela
Rungtynių eiga
Optimistai
Martynas Matūza, Arūnas Arbatauskas, Viktor Zujev, Arūnas Gylys, Jevgenij Fiodorov, Vilius Ignatavičius, Edvardas Kalinovas, Ernestas Alekna, Aleksandr Vasiljev;
2 min. 0-1
Roman Dorofejev
2 min. 0-2
Roman Dorofejev
3 min. 0-3
Roman Dorofejev
Edvardas Kalinovas
9 min. 1-3
10 min. 1-4
Vitalij Kozlov
Vilius Ignatavičius
12 min. 2-4
Arūnas Arbatauskas
18 min. 3-4
Arūnas Gylys
27 min. 4-4
Ernestas Alekna
29 min. 5-4
Ernestas Alekna
39 min. 6-4
43 min. 6-5
Roman Dorofejev
Edvardas Kalinovas
50 min. 7-5
Viktor Zujev
50 min. 8-5
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan Ašurov, Oskaras Dirmeikis, Aleksandr Medveckij, Donatas Stankevičius, Vitalij Kozlov, Almantas Maželis;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
9 turas
FK "GRANATA" - NAUTICA

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
7 turas
MEMEL - FK SOKERIS

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 3 9
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 7
3. KLAIPĖDOS FM-2004 3 6
4. FK VS-JONUŠAI 3 2
5. ROSA B 2 1
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. GARANT GROUP 8 19
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. NAUTICA 9 13
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
8. FK SMK 8 12
9. FC "SUOLIUKAS" 8 11
10. FK "GRANATA" 8 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 8 7
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 9 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 7 16
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 16
3. FK SOKERIS 7 13
4. MEMEL 7 7
5. DANĖS PERLAS 7 6
6. KRUOPA 7 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015