2014-12-16, 6 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Aidas Mazalas, Ernestas Kemėža
Atsarginių suoliukas 11:4 LAJM
(4:1)
Atsarginių suoliukas
Rungtynių eiga
LAJM
Konstantin Suchov, Andrej Smyslov, Edgar Dorogavcev, Martynas Tumasonis, Edgaras Sofranovas, Pavel Siljanov, Aleksandr Šipulia, Artur Novičenko, Sergej Smyslov, Vilus Jokubaitis, Dmitrij Čindarov;
11 min. 0-1
Dovydas Čiuprinskas
Edgar Dorogavcev
14 min. 1-1
Edgar Dorogavcev
19 min. 4-1
Vilius Jokubaitis
22 min. 3-1
Martynas Tumasonis
25 min. 4-1
27 min. 4-2
Aivaras Rubavičius
Vilius Jokubaitis
29 min. 5-2
Aleksandr Šipulia
34 min. 6-2
37 min. 6-3
Artiom Lysakov
Pavel Siljanov
37 min. 7-3
Andrej Smyslov
41 min. 8-3
Martynas Tumasonis
45 min. 9-3
Sergej Smyslov
46 min. 10-3
48 min. 10-4
Robertas Benetis
Pavel Siljanov
48 min. 11-4
Artiom Griniov, Aivaras Rubavičius, Laurynas Plačas, Artiom Lysakov, Šarūnas Monstavičius, Dovydas Čiuprinskas, Robertas Benetis, Roman Kononov;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Laurynas Plačas.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai