2015-01-16, 8 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Ernestas Kemėža
Optimistai 5:9 Vakarų frontas
(2:5)
Optimistai
Rungtynių eiga
Vakarų frontas
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan Ašurov, Ilja Petrov, Oskaras Dirmeikis, Aleksandr Medveckij, Evgenij Bulbenkov, Pavel Orchinenko;
Ruslan Ašurov
3 min. 1-0
4 min. 1-1
Romas Stonys
7 min. 1-2
Romas Stonys
12 min. 1-3
Karolis Inta
13 min. 1-4
Karolis Inta
Evgenij Bulbenkov
21 min. 2-4
24 min. 2-5
Romas Stonys
30 min. 2-6
Linas Skipitis
Ruslan Ašurov
33 min. 3-6
34 min. 3-7
Romas Stonys
Ruslan Ašurov
35 min. 4-7
41 min. 4-8
Romas Stonys
Aleksandr Medveckij
42 min. 5-8
44 min.5-9
Karolis Inta
Anatolijus Žmurko, Romas Stonys, Dainius Bukantas, Linas Skipitis, Aneris Adomkevičius, Vytautas Baltmiškis, Karolis Inta;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Evgenij Bulbenkov.
Raudonos kortelės: Evgenij Bulbenkov.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. FK JAKAI 3 4
3. KLAIPĖDOS FM 2 3
4. LCC MOOSE FC 3 3
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 5 12
2. FK VS-JONUŠAI 4 12
3. SPARTA 5 12
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 4 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 5 12
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 5 15
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai