2014-11-26, 3 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Vladimir Gerasimov
Klaipėdos Policija 9:10 Klaipėda City-2
(4:5)
Klaipėdos Policija
Rungtynių eiga
Klaipėda City-2
Edmundas Navickas, Genadij Kazakovcev, Artūras Žilinskas, Dangirdas Žilinskas, Jaunius Erminas, Vitalis Marozas;
2 min. 0-1
Dmitrij Burin
Dangirdas Žilinskas
5 min. 1-1
6 min. 2-1
Viktor Klesčionok
Jaunius Erminas
9 min. 2-2
17 min. 2-3
Įvartis į savo vartus
17 min. 2-4
Anton Archipov
20 min. 2-5
Viktor Klesčionok
Jaunius Erminas
22 min. 3-5
Artūras Žilinskas
24 min. 4-5
Jaunius Erminas
26 min. 5-5
27 min. 5-6
Dmitrij Burin
29 min. 5-7
Viktor Novičenkin
30 min. 5-8
Anton Archipov
32 min. 5-9
Igor Sokolov
Genadij Kazakovcev
35 min. 6-9
Genadij Kazakovcev
36 min. 7-9
39 min. 8-9
Įvartis į savo vartus
45 min. 8-10
Roman Abrašin
Artūras Žilinskas
48 min. 9-10
Jevgenij Novičenkin, Roman Abrašin, Anton Archipov, Dmitrij Burin, Viktor Klesčionok, Viktor Novičenkin, Andrius Orlovskij, Oleg Romančiuk, Igor Sokolov, Dovydas Stonys;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0